;
تفریح و سرگرمی

کدام یک از این دو زن احتمال دارد توسط کوسه صید شود!؟

آزمون تصویری شناخت زن در معرض خطر: بررسی شبکه اجتماعی سازنده آزمون شناخت فرد در معرض خطر نشان می دهد که تنها 2 درصد افراد، موفق شده اند که پاسخ این آزمون را در زمان مشخص شده ارائه دهمد. این ازمون از جمله آزمون هایی است که شما برای رمزگشایی آن باید هم قدرت بینایی بالا داشته باشید و هم اینکه از سطح بالای قوه ادراک و منطق تحلیلی برخوردار باشید.

اگر شما بتوانید این معمای تصویری را در 5 ثانیه حل کنید، باید گفت که در حل معماها و سوالات تصویری یک نابغه تمام عیار هستید. شما در آزمون تصویری شناخت زن در معرض خطر باید بتوانید با کمک مهارت شناختی و قدرت تحلیل خود به این سوال پاسخ دهید: چه کسی در معرض خطر بیشتری قرار دارد. با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری شناخت زن در معرض خطر همراه باشید.

شاید بپسندید: چیستان: اسم شهری است که بخش اول ان نام یک خواننده و بخش دومش یک ماده معطر است!؟

آزمون تصویری شناخت زن در معرض خطر

پس اگر به دنبال سنجش مهارت ها و توانائی ها خود هستید در جای مناسبی قرار گرفته اید. شما نباید آزمون تصویری شناخت زن در معرض خطر را از دست بدهید. شما با کمک این آزمون می توانید به راحتی اثبات کنید که یک نابغه واقعی هستید و این چالش را در زمان مشخص شده توانستید حل کنید.

این نوع تمرینات در حال حاضر مورد علاقه همه هستند و از روز اولی که وارد اینترنت شدند، ذهن کاربران را به خود اختصاص دادند تا ثابت کنند که واقعاً 100٪ آمادگی ذهنی دارند.

در تصویر آزمون تصویری شناخت زن در معرض خطر، دو زن جوان در وسط دریا گیر افتاده اندو کشتی آنها غرق شده است و هر دو در معرض خطر قرار دارند. خطر غرق شدن و خطر کوسه! اما اگر دقت کنید یکی از کوسه ها در معرض خطر جدی تری قرار دارد. بنابراین مأموریت شما در اینجا این است که بفهمید چه کسی کمترین شانس را دارد که سالم از دریا نجات پیدا کند؟ با هم تصویر را مرور می کنیم.صحنه را تجزیه و تحلیل کنید و در 5 ثانیه به پاسخ صحیح برسید.

شاید بپسندید: با دلیل بگو که کدامیک از این دو زن، مادر دختر بچه است!؟

آزمون تصویری شناخت زن در معرض خطر

شاید بپسندید: اگر چشمات مثل عقاب باشه در 10 ثانیه ساعت را در جنگل پیدا می کنی!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: پاسخ عبارت 8÷2(2+2)=؟ چند می شود | فکر نکن ساده است!؟

 

 

 

 

.

شاید بپسندید: داستان دو غلام | هیچگاه از روی ظاهر افراد قضاوت نکنید!

پاسخ آزمون تصویری شناخت زن در معرض خطر

زمان 5 ثانیه شما به پایان رسید. اگر نتوانستید به یک پاسخ مشخص برسید، بهتر است بار دیگر به تمام جزئیات تصویر آزمون تصویری شناخت زن در معرض خطر توجه کنید.. چشمان خود را باز کنید زیرا مسیری که برای پایان دادن به مسابقه به شدت به آن نیاز دارید می تواند در هر جایی باشد.

شاید بپسندید: جمیل و جمیله: ماجرای تلخ پسری که عاشق دختر طلسم شده بود+بخش دوم

.

.

.

.

 

شاید بپسندید:داستان انگیزشی دو مرد ماهیگیر | فرصت ها مانند ابر بهار در گذرند!

پاسخ آزمون تصویری شناخت زن در معرض خطر: زنی که کمترین احتمال زنده ماندن را دارد، بر روی تخته خود را نگه داشته است، زیرا اگرچه به نظر می رسد که او به نسبت زن سمت راست، وضعیت بهتری دارد.، اما حقیقت این است که او خون ریزی شدیدی داشته و همین باعث می شود که کوسه نیز به سوی جلب شود. هر چند تخته هم در حال از هم پاشیده شدن است.

شاید بپسندید: مجموع ارزش عددی میوه ها را در عبارت آخر پیدا کنید | فقط 15 ثانیه وقت دارید!

جواب آزمون شناخت زن در معرض خطر

امیدوارم از آزمون تصویری شناخت مادر دخترک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

روح و روان‌تان تشنه چیست؟ | یک نماد را انتخاب کنید تا متوجه شوید!

ماجرای مرد هیزم شکن و فرشته و جنیفرلوپز | چرا مردها مجبور به دروغ گفتن می شوند (آخر خنده)

 چیستان: کدام حیوان است که بخش آخرش یک عدد یک رقمی است!؟

 خودت رو راحت کنترل می کنی یا زود بهم می ریزی!؟| یه کاکتوس رو انتخاب کن تا بفهمی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 9 =

دکمه بازگشت به بالا