;
تفریح و سرگرمی

چشات تیز باشه توستر متفاوت را در یک نگاه شناسایی می کنی!

آزمون تصویری شناخت توستر متفاوت: یکی از این توسترها با دیگری متفاوت است، آیا چشمان تیزبین شما می تواند در کمتر از 5 ثانیه این تفاوت ها را شناسایی کند.اگر ذهن هوشیار دارید و میل به حل پازل دارید، می توانید این معادله را یک استدلال منطقی حل کنید.

برای انجام این پازل به غیر از دقت و تمرکز و ذهن خلاق به چیز دیگری احتیاج ندارید. مجله خبری چشمک هر روز با تست ها، آزمون ها و پازل های جدید با شماست. شما می توانید توانایی ها و مهارت های شناختی خود را با کمک این پازل ها به خوبی محک بزنید. پس با آزمون تصویری شناخت توستر متفاوت و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: تست هوش:اگر N=333، 444=T، 555=F باشد، 888=؟ چه حرفی خواهد بود؟

آزمون تصویری شناخت توستر متفاوت

همانطور که بارها اشاره کردیم بازی های فکری برای افزایش فعالیت های مغزی بسیار مفید هستند. شما برای حل این بازی ها نیاز دارید از تمام توانائیهای شناختی خود همچون بینایی، دقت، تمرکز و حتی هوش خود استفاده کنید. برخی از بازی ها شما را وادار می کنند که خارج از چهارچوب های منطقی فکر کنید و همین مسئله برای مغز شما یک ورزش و تمرین عالی است.

امروز مجله خبری چشمک و محمد شایسته با یک بازی فکری جدید با شماست. این بازی فکری در رسانه های اجتماعی بارها همرسانی شده است و ذهن افراد بسیاری را به خود مشغول کرده است. در این بازی فکری شما با تصویر چند توستر روبرو هستید. اما یکی از توسترها با دیگر توستر ها متفاوت است. یک ذهن خلاق و چشم تیزبین می تواند در کمتر از 5 ثانیه این تفاوت را شناسایی و توستر متفاوت را تشخیص دهد.

آیا شما از جمله 20 درصد کسانی هستید که با موفقیت بر این چالش تصویری غلبه کردند!؟ شما می توانید خود را محک بزنید. اگر آماده هستید به تصویر زیر با دقت نگاه کنید. اما در یاد داشته باشید که برای حل این آزمون تنها 5 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: اگه ریاضی ات خوبه، با پیدا کردن ارزش عددی موز،مرغ و تخم مرغ معادله آخر را حل کن!

آزمون تصویری شناخت توستر متفاوت

برایتان جالب خواهد بود:اگه متخصص شناخت آدمایی، بگو که کدوم زن آماده دعوا هست!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:افراد تصویر چه ارتباطی با هم دارند | افراد کمی پاسخ درست دادند!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چشمات مثل عقاب باشه در 7 ثانیه 3 تفاوت تصویر درخت سیب را پیدا می کنی!

پاسخ آزمون تصویری شناخت توستر متفاوت

احتمالا شما توانسته باشید تفاوت را پیدا کنید.مخاطبان وب سایت چشمک بدلیل انجام مکرر بازی های فکری، بدون آنکه خود متوجه باشند، دارای ذهنی قوی و تمرکزی قدرتمند شده اند. شما می توانید این تصویر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و این تفاوت را احساس کنید.

شاید بپسندید:آیا می‌توانید 3 تفاوت تصویر کودکان در حال بازی را پیدا کنید!؟

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:یکی از دسته های گل خشک شده را انتخاب کن تا ویژگیهای اصلی شخصیتی‌ات را بشناسی!

ما در پایان تصویر پاسخ آزمون تصویری شناخت توستر متفاوت را با مخاطبان جدید خود به اشتراک می گذاریم. این آزمون و آزمون های مشابه می تواند برای شما تمرینی باشد برای روبرو شدن با چالش ها و معماهای جدید.

شما می توانید توسترها متفاوت را در این تصویر بیابید. این توستر با رنگ قرمز مشخص شده است به تصویر زیر نگاه کنید.

شاید بپسندید: کسی که از زمان گذشته به زمان حال آمده است را شناسایی کن!

پاسخ آزمون تصویری شناخت توستر متفاوت

امیدوارم از آزمون تصویری شناخت توستر متفاوت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:حکایت شنیدنی پادشاه و دختر خارکن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: تست قدرت دید: پروانه در کجاست!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: با جابجایی یک چوب کبریت معادله 8-2=1 را اصلاح کن!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

تفاوت های تصویر دو درخت پاییزی را پیدا کنید!

داستان الاغ سخت کوش و بز حسود | بار کج هیچ گاه به مقصد نمی رسد!

چیستان: از آسمان به زمین می آید و اگه حرف اولش رو برداریم اسم یک حیوان می شود!

محافظه کاری یا ماجراجو؟ انتخاب یکی از گل های سفید پاسخ را افشا می کند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 13 =

دکمه بازگشت به بالا