;
زندگیکودک و مادر

 پسردار شدن با قوی ترین گرمیجات گیاهی!

پسردار شدن: هر غذا یا میوه گرمی احتمال پسردارشدن را تقویت می کند. اگر بخواهید چند گرمیجات قوی برای پسردار شدن را نام ببرید به چه مواردی اشاره خواهید کرد. کدام میوه های گرم برای پسردار شدن مناسب تر هستند؟ اگر علاقه مندید فرزند شما پسر شود حتما از میوه های انبه، انگور و انجیر خیلی بیشتر از سایر میوه ها استفاده نمایید.

شاید بپسندید: علائمی که نشان می ده کودک شما کمبود محبت داره! 

بیشتر بخوانید: چگونه کودک مان را به کتاب خواندن علاقه‌مند کنیم؟

پسردار شدن در طب سنتی

هر خانواده ای بنابر صلاحدیدی دوست دارد کودکش پسر یا دختر باشد. گرچه نمی توان احتمال صد درصدی برای این رخداد قائل شد ولی خیلی خانواده ها از انجام کارهای توصیه شده توسط طب سنتی به نتیجه دلخواه خود رسیده اند. شما نیز با عمل به توصیه های این مطلب کودک و مادر به زودی زود فرزند پسر خود را در آغوش خواهید گرفت.

بیشتر بخوانید: شگردهای جالب بوعلی سینا برای تعیین جنسیت بدون سونوگرافی!

تعیین مزاج برای پسردار شدن

پسردار شدن، برای اینکه فرزند شما پسر شود، ابتدا باید مزاج پدر و مادر تعیین شود. متخصصین طب سنتی تنها در یک جلسه و با انجام چند کار ساده مزاج شما را تشخیص خواهند داد. پس از تعیین مزاج اگر مزاج یکی از والدین سرد باشد باید با تغییر سبک غذایی این مزاج به گرم تغییر پیدا کند تا احتمال پسردار شدن بیشتر شود. مصرف مواد غذایی گرم زمینه این تغییرات را فراهم خواهند کرد.

شاید بپسندید: نحوه برخورد با دخالت مادر شوهر در تربیت فرزند

بیشتر بخوانید: علائمی که نشان می ده کودک شما کمبود محبت داره! 

بهترین میوه های گرم برای پسردار شدن

اگر علاقه مندید فرزند پسری را به دنیا بیاورید حتما از میوه های زیر بیشتر استفاده نمایید:

• سیب شیرین

• انبه

• موز

• آناناس

• انگور

• نارگیل

• خرمالو

• گلابی

• گیلاس

بهترین میوه های خشک برای پسردار شدن

پسردار شدن، اگر در میان میوه های خشک به دنبال گرمیجات قوی برای پسردار شدن هستید، حتما از انجیر خشک و برگه زرد آلو استفاده نمایید. خانم هایی که از کشمش و آلو بخارای خشک استفاده کرده اند بیشترین فرزند پسر را به دنیا آورده اند.

پسردار شدن

عدم مصرف سردی جات در دوره قبل از بارداری

از آن جا که مصرف گرمیجات قوی برای پسردار شدن مهم است لطفا از مصرف مواد غذایی سرد جدا خودداری نمایید. اگر بخواهیم چند نمونه غذای سرد را نام ببریم می توانیم به گوشت های سرد و بعضی از ماکیان اشاره نماییم.‌ در صورت امکان در این دوره زمانی لبنیات کمتری را مصرف نمایید.

برایتان جالب خواهد بود: شریک زندگی تان را مقدم بر والدین و فرزندان تان بدانید + ۱۲ دلیل منطقی!

مصرف قارچ برای پسردار شدن

پسردار شدن، نتایج بسیاری از تحقیقات علمی نشان داده است که مصرف زیاد قارچ در زمان های قبل از بارداری احتمال پسردار شدن را افزایش می دهد. اکر علاقه مندید که فرزند شما پسر شود خودتان و همسرتان در طول روز زیاد از قارچ مصرف نمایید‌. ‌نظرات مادر های با فرزند پسر نیز تایید می کند که مصرف قارچ اثرات زیادی در تولد فرزند پسر آن ها داشته است‌.

لیست غذا های با طبع گرم برای پسردارشدن

نمی دانید در لیست غذایی ناهار یا شام هفتگی و ماهیانه خود چه غذاهای را قرار بدهید که فرزند شما پسر شود. دختر نازنینی دارید و علاقه مندید فرزند بعدی شما حتما پسر باشد. با خوردن غذا های لیست شده در پایین به احتمال زیاد فرزند بعدی شما پسر خواهد بود. در تمامی این غذاها حتما از ادویه های با طبع گرم مانند فلفل، دارچین و زنجبیل استفاده نمایید.

• نخودآب

• قلیه با ادویه های گرم

• زرده تخم مرغ عسلی

• حلیم با گوشت های گرم

گوشت های با طبع گرم

هر کدام از خوراکی هایی که ما می خوریم طبع و مزاج مخصوص به خود را دارند. در میان گوشت ها نیز گوشت با طبع سرد و گرم وجود دارد. گوشت گوسفندی، بوقلمون و مرغ های محلی جزو گوشت های گرم هستند و مصرف آن ها احتمال پسردار شدن را بیشتر می کند. در میان گوشت های دریایی میگو با طبع گرم خود انتخابی عالی برای پسردار شدن است.

بهترین پیشنهاد های سبزیجات با طبع گرم

پسردار شدن، اگر بخواهیم بهترین گرمیجات قوی برای پسردار شدن را در میان سبزیجات پیشنهاد بدهیم حتما به سبزی های نعناع، پونه، شاهی، جعفری، ریحان، شوید، کرفس، مارچوبه، بادمجان و فلفل سبز اشاره خواهیم نمود. بهتر است از زمانی که قصد کردید فرزند دار شوید حتما مصرف به اندازه این سبزی ها را شروع نمایید.

انتخاب بهترین میان وعده ها برای پسردار شدن

برای سلامتی و تندرستی کودکتان به جای انواع شکلات ها و شیرینی ها از انواع مغزی جات استفاده نمایید. با مصرف آجیل های پسته، تخم آفتابگردان، فندق و گردو علاوه بر سلامتی بیشتر کودکتان احتمال پسردار شدن را نیز افزایش خواهید داد.

میوه آووکادو دومین انتخاب مهم برای پسردار شدن به عنوان میان وعده است. با ترکیب پوره آووکادو به همراه سایر سبزی ها و مقدار کمی نمک خوشمزه ترین میان وعده پسرزایی را تهیه خواهید کرد.

یک میان وعده ترکیبی و خوشمزه بر اساس دستورات متخصصین طب سنتی برای پسردار شدن به شما معرفی خواهیم کرد،‌ تمامی ترکیبات این میان وعده گرم است.‌ هر زمان که احساس ضعف و یا گرسنگی کردید با چند عدد گردو، خرما و کنجد این ضعف خود را برطرف کنید. بعد از چند ماه حتما طبع شما گرم خواهد شد و در صورت بارداری قطعا فرزند پسری به دنیا خواهید آورد.

خوراک بادمجان انتخابی عالی برای پسردار شدن

پسردار شدن، برای وعده های غذایی خود از میان غذاهای با طبع گرم به دنبال خوشمزه ترین غذاها هستید؟ به طور قطع اکثر افراد از بادمجان کبابی و یا سرخ کرده خوششان می آید. با استفاده از بادمجان غذاهای زیادی می توانید درست کنید. در زمانی که قصد بارداری دارید با مصرف این غذای خوشمزه احتمال پسردار شدن خود را افزایش بدهید.

بیشتر بخوانید: مواد غذایی سقط جنین: در اوایل بارداری به این ۲۰ غذا لب نزنید

نوشیدنی های گرم مناسب پسردار شدن

با مصرف چایی و قهوه به احتمال زیاد فرزند شما پسر خواهد شد.‌ بسیاری از خانم هایی که چند ماه قبل از بارداری مصرف چایی و قهوه را در روتین روزانه خود قرار داده اند فرزند پسری را به دنیا آورده اند.‌ با عمل به همین تجربه شما نیز در آینده نزدیک فرزند پسر خود را درآغوش خواهید گرفت.

گیاهان دارویی با طبع گرم

استفاده از گیاهان دارویی با طبع گرم احتمال پسردار شدن را افزایش خواهد داد. این گیاهان داروئی هم در تهیه غذا ها و هم در ساخت انواع دمنوش قابل استفاده هستند. با قرار دادن ادویه های گرم مانند زعفران، دارچین، زنجبیل، سیاهدانه و هل به احتمال زیاد فرزند شما پسر خواهد شد. بهترین کیفیت گیاهان دارویی نامبرده شده در بالا را از عطاری دیجی عطار تهیه خواهید کرد.

رژیم غذایی با طبع گرم پدر

چند هفته قبل از اقدام برای فرزند آوری رژیم غذایی همسر باید غنی از غذاهای با طبع گرم باشد. با همین راهکار ساده زیباترین فرزند پسر را به دنیا خواهید آورد. در وعده های صبحانه، ناهار و شام فقط از غذاهای گرم استفاده کنید تا چند ماه بعد فرزند پسر خود را در آغوش بگیرید. در چنین شرایطی در وعده صبحانه مصرف غلات خیلی توصیه شده است‌. مصرف ماهی سالمون و سایر گوشت های گرم احتمال پسردار شدن را تقویت خواهد نمود.

پسردار شدن

چند دستور غذایی ساده برای پسردار شدن

پسردار شدن، در این بخش مطلب چند دستور غذایی ساده و راحت با طبع گرم را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.‌ در دستور اول تهیه یک آش راحت و خوشمزه را با هم مرور خواهیم کرد.‌ با ترکیب برنج، گوشتی با طبع گرم مانند گوشت گوسفندی و انواع سبزیجات گرم مانند پیازچه و تره خوشمزه ترین آش را خواهید پخت. مصرف مداوم این آش قطعا در گرمی بدن شما موثر خواهد بود.

با گندم و برنج راحت ترین حلیم با طبع گرم را خواهید پخت. با چند سری مصرف این خوراک خوشمزه قبل از بارداری مطمئن باشید فرزند پسری را به دنیا خواهید آورد‌.

ماساژ با روغن های گرم

شاید برای شما نیز جالب باشد که طبع کلی پدر و مادر برای تولد فرزند پسر باید گرم باشد. هر کاری که باعث غلبه بر سردی بشود برای این منظور عالی است. یکی از بهترین روش ها برای گرمی بدن ماساژ با انواع روغن های گرم مانند روغن زیتون است.

بهترین سالاد ترکیبی برای پسردار شدن

پسردار شدن، همانطور که می دانید اگر رحم مادر قلیایی باشد احتمال تولد فرزند پسر بیشتر خواهد شد. با مصرف یک سالاد خوشمزه با طبع گرم این احتمال را بیشتر خواهید کرد‌. با کمی برگ اسفناج گوجه، کلم و کلم بروکلی این سالاد خوشمزه آماده است. با مصرف این سالاد در کنار ناهار و شام محیط رحم را قلیایی خواهید کرد.‌

شاید بپسندید: ویژگی های زنان جذاب: با رعایت این نکات ساده، جذاب و باکلاس باشید!

شربتی برای پسردار شدن

خاکشیر با طبع گرم خود بهترین نوشیدنی برای اصلاح مزاج خانم ها و آقایان به سمت گرمی است‌. ‌از زمانی که قصد فرزند داشتن گرفتید و تصمیم شما بر داشتن فرزند پسر بود حتما مصرف نوشیدنی خاکشیر را شروع کنید. هر کسی که این پیشنهاد را عملی کرده از نتیجه نهایی و تولد فرزند پسر خوشنود بوده است‌.

راهکاری ساده برای تولد فرزند پسر

پسردار شدن، عدم مصرف آب سرد کمک زیادی به گرمی بدن و تولد فرزند پسر خواهد کرد.‌ با عمل کردن به همین یه پیشنهاد ساده بهترین نتایج عملی را به چشم خواهید دید. نوشیدن آب گرم در طول روز بیشترین کمک را برای داشتن فرزند پسر خواهد کرد.

پیشنهاد جذاب

جذاب ترین پیشنهاد گرمیجات قوی برای پسردار شدن مصرف همیشگی وعده صبحانه است.‌ از آن جا که رژیم غذایی پدر و مادر هر دو در تعیین جنسیت مهم است، پس لطفا از چند ماه قبل از اقدام به فرزند آوری حتما وعده صبحانه را جدی بگیرید.‌ مصرف انواع غلات صبحانه و یا مربا های شیرین و سرشار از قند و یا گلوکز احتمال پسردار شدن را افزایش خواهد داد.

بیشتر بخوانید: چگونه کودک مان را به کتاب خواندن علاقه‌مند کنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا