;
خانواده و زناشوییزندگی

فراری دادن مردان: این رفتارهای زنانه هر مردی را فراری می دهد!

فراری دادن مردها: تفاوت دنیای زنان با دنیای مردها کاملا طبیعی است اما برای داشتن یک زندگی آرام ، به درک این تفاوت ها نیاز است . گاهی زنان رفتارهایی از خود را شرایط مختلف نشان می دهند که موجب ناراحتی مردها می شود و تکرار این رفتارها باعث دلزدگی و سرد شد مردان از محیط خانه می شود. در این بخش از خانواده و زناشویی برخی از رفتارهای نادرست خانمها در این زمینه را معرفی می کنیم.

بیشتر بخوانید: ازدواج با دختر پولدار + مزایا و معایب

کدام رفتار زنان باعث فرار مردان می شود؟

با تمام شدن یک رابطه احساسی و رمانتیک ، اغلب افراد احساس قربانی شدن دارند و به این فکر نمی کنند که شاید خود آنها مقصر اصلی به هم خوردن ارتباطشان شده باشند. با اینکه بسیاری از زنان در مقایسه با مردان به سراغ کتاب های روانشناسی مربوط به روابط انسانها می روند اما همین خانم ها زودتر از مردان برای جدایی و تمام شدن رابطه فکر می کنند.

بیشترین مسئله ای که زنان از آن شکایت دارند طفره رفتن مردان از حل مسائل زناشویی است، در مقابل مردان نیز با آرامش شرایط را تحمل می کنند و خود را قربانی یک انتخاب نامناسب می دانند. اما بالاخره زمانی فرا می رسد که مردان دستان خود را به نشانه تسلیم بالا می برند، در این لحظه بهترین زنان نیز نمی توانند مردان را وادار به ادامه رابطه و تغییر تصمیم کنند.

بیشتر بخوانید: شوخی های زشت زن و شوهری: آقای شوهر دیگه این شوخی ها رو با خانمت نکن!

زمانی که مردان دیگر قادر به تحمل نیستند

فراری دادن مردها، اگر خانمی هستید که اخیرا رابطه ای را تمام کرده اید بهتر است به جای اینکه خود را قربانی بدانید ، کمی با منطق بیشتر به رابطه خود و همسرتان دقت کنید به همین دلیل قبل از هر چیز بهتر است با ذهن و احساس درونی مردان نسبت به زنان بیشتر آشنا شوید. بیشتر مردان این دیدگاه را در مورد شریک زندگی خود دارند که چرا با وجودتمام تلاش آنها برای تحکیمم روابط زناشویی شان ، همچنان مورد انتقاد و سرزنش خانم ها قرار می گیرند.

به اعتقاد مردان ، زنان فقط برای شکایت کردن ، خلق شده اند ، حال چه سرزنش و شکایت ها شما به جا باشد و چه به ناحق . در هر حالتی شکایت کردن زنان می تواند حتی بهترین و رمانتیک ترین روابط را نیز از هم بپاشد.

بیشتر بخوانید: اینطوری هم شام بخور، هم لاغر شو + ۴ راز لاغری آسان!

فراری دادن مردها، مردها از مورد انتقاد قرار گفته شدن بیزار هستند و از اینکه خانمی درصدد تغییر آنها برآید بیزاری می جویند حتی اگر به آن خان عشق زیادی داشته باشند .مردان دوست دارند که همانطور که هستند، توسط زنان پذیرفته شوند.

فراری دادن مردها، اگر در یک رابطه پر شور و رمانتیک هستید اما عادت به شکایت و غر زدن دارید ، خیلی زود شاهد فراری شدن همسرتان از زندگی با شما می باشید . بنابراین تا دیر نشده این عادت ناپسند خود را کنار بگذارید و مرد مورد علاقه خود را همانگونه که هست دوست داشته باشید.

بیشتر بخوانید: ازدواج با زن زیبا دوام داره یا نه + معایب و مزایا

فراری دادن مردها

زنان مستقل بیشتر توجه کنند

حس استقلال و روی پای خود ایستادن بسیار خوب است اما در صورتی که این ویژگی را مانند پتک بر سر مرد خود نکوبید . مردان دوست دارند که خانمها کمی وابسته آنها باشند و از اینکه تمام کارهای خود را به تنهایی انجام دهند بیزار هستند.

فراری دادن مردها، اغلب مردان دوست دارند که خانم ها روی قدرت و حمایت مردان حساب کنند و در حقیقت برای شما تکیه گاه باشند. البته توجه داشته باشید که زیاده روی در وابستگی به مردان ، باعث دور شدن آنها می شود. مثلا از زنانی که حتی برای خرید وسیکه کوچک، به مردان نیاز دارند بیزار می شوند . بنابراین باید میان یک رابطه پایدار و ناپایدار یکی را انتخاب کنید.

شاید بپسندید: ۱۱ راز زنی که شوهرش واسش میمیره!

مهمترین دلیلی که مردان، خانمها را ترک می کنند.

دلایل مردان برای ترک خانمها بسیار بیشتر از دلایل خانمها برای پایان دادن به رابطه است .نکته جالب توجه این است که خانمها دو برابر بیشتر به فکر راه حل مشکل هستند و مردان اغلب به جدایی فکر می کنند و با وجود یکی از شاریط ذکر شده ، جدایی را آسانترین راه می دانند .بی توجهی مردان به زنان آسیب بیشتری از کتک زدن و آزارهای فیزیکی وارد می کند.

بیشترین رفتاری که خانمها از آن گله دارند این است که چرا مردها نظر آنها را در تصمیم گیری هایشان نمی پرسند. اغلب مردانی که بی تفاوت نسبت به کارهای خانمها هستند و آنها را به کارهای مورد علاقه شان تشویق نمی کنند ، به مرور باعث دلسرد شدن خانمها می شوند.

فراری دادن مردها، زنان، مردان ساکت و تودار را زیاد نمی پسندند و دوست دارند که در مورد عواطف و احساسات خود با مردها صحبت کنند . مردانی که عادت به معذرتخواهی ندارند اغلب باعث آزار همسرشان می شوند که تکرار آن در دراز مدت باعث جدایی و پایان ارتباط می شود. زنانی که محبت و توجه کافی را دریافت می کنند نسبت به شرایط سخت ، تحمل بیشتری دارند و این همان رفتاری است که باید مردان انجام دهند.

بیشتر بخوانید: جذب شدن مرد به زن: هر مردی جذب این ۵ ویژگی یک زن می شود!

بر هم زدن آرامش و جیغ زدن

فراری دادن مردها، همیشه نیازی نیست که با صدای بلند و جیغ مانند صحبت کنید زیرا مردها مدام به این فکر می کنند که چه زمانی صحبت شما تمام می شود و یا ممکن است مردانی را در جمع دیده باشید که به یکدیگر می گویند :فلانی چطور زن جیغ جیغوی خود را تحمل می کند؟

فراری دادن مردها، در حقیقت بلند صحبت کردن و حرف زدن در مورد مسائل بیهاهمیت برای همه خوشایند نیست و برخیاز مردان از این موضوع گریزان هستند.

شاید بپسندید: دلسردی همسر: این ۶ رفتار باعث دلسرد شدن و دوری همسرتان می شود!

مردها پر حرفی و وراج بودن زنان را دوست ندارند

بسیاری از مردان دوست ندارند در قبال سوالی که از زنان می پرسند، سخنرانی طولانی مدت را بشنوند. زنان عاشق صحبت کردن هستند اما مردان تمایل دارند که فقط پاسخ سوال خود را گوش کنند و از شنیدن سخنان بیهوده و اضافی بیزار هستند.

شاید بپسندید: متولدین این ماه ها عاشقان و دلباخته های زیادی دارند!

فراری دادن مردها

مردان، زنانی که کمبود اعتماد به نفس دارند را نمی پسندند

فراری دادن مردها، زنانی که اعتماد به نفس کمی دارند باعث فراری دادن مردان می شوند. مردان از زنان محکم و کم دردسر تر و با اعتماد به نفس تر خوششان می آید و از زنان ضعیف و گریه کن بیزار هستند.

بیشتر بخوانید: علاقه مند کردن زن به مرد: ۵ ترفند باحال برای دوباره علاقه مند کردن همسر!

مردان از کدام خصوصیت زنان بیزارند ؟

حسادت زنان:

فراری دادن مردها، حسادت داشتن در رابطه تا اندازه ای می تواند سالم باشد اما اگر این حسادت به اندازه ای باشد که روابط مردان با اجتماع را با مشکل روبه رو سازد ، باعث دوری مردان خواهد شد.

احتمالاً بپسندید: ۱۰ بهترین جمله انگیزشی که زندگی انسان های بزرگ تاریخ را تغییر داده!

میل زیاد به تغییر دادن مردها :

بسیاری از خانمها با این تصور وارد رابطه می شوند که می توانند مردها را تغییر دهند و نقایص رفتاری آنها را برطرف کنند. با اینکه در بعضی شرایط این رفتار درست می باشد، اما برای مردان چیزی بدتر از آن نیست که خصوصیات رفتاری آنها توسط زنان پذیرفته نشود.

احتمالا بپسندید: خجالت و کمرویی: با ۵ راهکار ساده از شرش خلاص شو!

زن هایی که فکر می کنند همه چیز را می دانند:

فراری دادن مردها، مانند مورد حسادت، همه چیز باید در حد تعادل باشد و زیاده روی در برخی رفتار ها باعث دوری بیشتر زن و مرد از همدیگر می شود.

بیشتر بخوانید: زن موفق و جذاب: اگه این ۱۰ ویژگی رو داشته باشی یک زن موفق و جذابی؟  

 

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

شاید جالب باشد: چرا مردان نمی توانند ابراز عشق کنند + ۱۰ دلیل جالب که نمی دانستید!

احتمالا بپسندید: کاهش وزن و از بین بردن چربی شکم با ۲۰ روش سالم و ساده تا عید نوروز!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا