;
خانواده و زناشوییزندگی

چرا مردان تمایل دارند با زن بزرگ تر از خود وارد رابطه عاشقانه شوند + ۸ دلیل جالب

رابطه مرد با زن بزرگ‌تر از خود: معمولا درباره ازدواجی که زن بزرگتر از مرد است، اختلاف‌نظرهایی وجود دارد. برخی فکر می‌کنند این کار نوعی هنجارشکنی اشتباه است و برخی دیگر معتقدند که در مقوله ازدواج سن فقط یک عدد است و بعضی از معیارها از سن مهم‌ترند. شما جزو کدام دسته‌اید؟ در این مطلب، درباره دلایل زن و مرد برای شروع رابطه‌ای که در آن زن بزرگتر از مرد است صحبت و توصیه‌هایی به هرکدام می‌کنیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: دلایل عشق اشتباه: چرا عاشق آدم های اشتباه می‌شویم؟ دلایل، نشانه‌ها و راه‌های پیشگیری

دلایل مردان برای رابطه با زن بزرگ‌تر از خودشان

۱. این زنان ثبات عاطفی دارند

مرد جوانی که چندین رابطه عاشقانه پرچالش را پشت‌سر گذاشته است، فقط دنبال زنی است که ثبات عاطفی داشته باشد. ثبات عاطفی زنان بزرگ‌تر برای مردان جوان بسیار جذاب است. اگرچه همه زنان جوان‌تر دچار بی‌ثباتی عاطفی نیستند، این طرز فکر برای مردان شکل گرفته است.

احتمالاً بپسندید: شاد کردن شوهر: ۱۵ ترفند جالب برای شاد کردن شوهر

رابطه مرد با زن بزرگ‌تر از خود، به‌نظر مردان جوان، زنان بزرگ‌تر از خودشان می‌دانند از رابطه چه می‌خواهند و این باعث می‌شود با رفتارهای متناقض آنها را آزار ندهند. رابطه رضایت‌بخش و شفاف با این زنان همان چیزی است که مردان جوان‌تر می‌خواهند.

اجتمالاً بپسندید: خواسته های زن مدرن از مرد: ۱۰ چیزی که زنان امروزی از مردان می خواهند!

۲. اعتمادبه‌نفس مردان را افزایش می‌دهند

برای مردان جلب‌توجه زن بزرگ‌تر از خودشان باعث افتخار است. وقتی زنی بزرگ‌تر با تجربه، تعاملات و هوش بیشتر مردی را به‌اندازه کافی جذاب می‌داند که بتواند با او رابطه برقرار کند، اعتمادبه‌نفس آن مرد را افزایش می‌دهد.

رابطه مرد با زن بزرگ‌تر از خود، وقتی دوستانش از او می‌پرسند که چگونه توانسته چنین زنی را جذب کند، با افتخار از این دستاورد صحبت می‌کند. این گفت‌وگو چیزی است که هر مردی آرزوی آن را دارد.

بیشتر بخوانید: چه چیزی باعث می شود یک مرد عمیقا عاشق یک زن شود + 15 نکته جالب که نمی دانستید!

رابطه مرد با زن بزرگ‌تر از خود

۳. سبک زندگی دلخواهشان را دارند

رابطه مرد با زن بزرگ‌تر از خود، برای مردانی که علاقه‌ای به بچه‌داشتن و تربیت کودک ندارند، ممکن است رابطه با زن بزرگ‌تر از خودشان ایدئال‌ترین راه‌حل باشد. زنان بزرگ‌تر به‌احتمال زیاد این فصل از زندگی خود را به پایان رسانده‌اند یا در حال اتمام آن هستند. این باعث می‌شود که توجه آنها مختص مرد جوان باشد و این برای مرد بسیار خوشایند است.

احتمالاً بپسندید: اگر هر صبح ناشتا یک لیوان آبلیمو گرم بنوشید چه اتفاقی می افتد!؟ | فواید نوشیدن آبلیمو در ناشتا

۴. تجربیات مفیدی دارند

برخی از مردان جوان به‌دنبال خرد و دانشی هستند که در زندگی خود آن را به دست نیاورده‌اند. احتمالا زنان مسن‌تر از همتایان جوان خود تجربه کار و زندگی بیشتری دارند. این زنان منبع دانش و خردند و می‌توانند درس‌های زیادی به مردان بدهند. زنان بزرگ‌تر تجربیات و دانش و خردشان را در اختیار مردان قرار می‌دهند و در گذر از چالش‌های سخت زندگی به آنها کمک می‌کنند.

رابطه مرد با زن بزرگ‌تر از خود، ممکن است زنان جذب انرژی یا شور و شوق زیاد مردان جوان شوند، اما مردان جذب قدرت و توانایی‌های این زنان می‌شوند.

بیشتر بخوانید: تصور مردها از روابط عاطفی: ۶ نکته در مورد روابط عاطفی مردها که زن‌ها نمی‌دانند!

۵. رابطه‌ای پویا و متفاوت را تجربه می‌کنند

مردان عادت دارند مسئولیت را بر عهده بگیرند و به‌عنوان رئیس خانه در روابط عمل کنند. اما معمولا در رابطه با زن بزرگ‌تر این‌طور نیست، چون این زنان برای ایفای هر نقشی در رابطه، اعتمادبه‌نفس و استقلال مالی بیشتری دارند.

رابطه مرد با زن بزرگ‌تر از خود، برای مردان جوان‌تری که علاقه‌مند به تجربه روابط با دیدگاهی متفاوت‌اند، زن بزرگ‌تر می‌تواند جفت مناسبی باشد.

شاید بپسندید: فحاشی کودکان: با فحاشی و بد زبانی کودک مان چه کنیم + ۷ راهکار موثر

رابطه مرد با زن بزرگ‌تر از خود

احتمالاً بپسندید: به دست آوردن قلب مرد: با این ۹ ترفند جدید قلب مغرور ترین مردا رو هم به دست می یاری!

۶. فرصتی برای رشد و آزادی مردان ایجاد می‌شود

هیچ زنی نمی‌خواهد با مردی نابالغ در ارتباط باشد، اما زنان مسن‌تر مشکلاتی را که مردان با آنها مواجه می‌شوند به‌خوبی درک می‌کنند. آنها در برخی مسائل از زنان جوان‌تر درک بیشتری دارند و این همان چیزی است که مردان می‌خواهند. آنها به زنی نیاز دارند که مدام بابت بیرون‌ماندن تا دیروقت و سفر به خارج از شهر با دوستانشان با آنها بحث و جدل نکند.

برایتان جالب خواهد بود: محبوب بودن: ۷ رفتاری که باعث می‌شود همیشه محبوب باشید و دیگران بیشتر به شما احترام بگذارد!

رابطه مرد با زن بزرگ‌تر از خود، مردان می‌گویند در رابطه با زنان جوان، مدام باید برای موضوعات مختلف جواب پس بدهند و بحث کنند، اما در رابطه با زنان بزرگ‌تر این خبرها نیست. آنها قدردان فضایی هستند که زنان مسن‌تر به آنها می‌دهند. این نشان‌دهنده حس اعتمادی است که مردان جوان‌تر آن را می‌خواهند، اما با ازدواج با دختر کوچکتر از خود دریافت نمی‌کنند.

احتمالاً بپسندید: راه های جذب خواستگار خوب: با استفاده از این ۱۰ روش به زودی خواستگاران زیادی را جذب می کنید!

۷. علایق و خواسته‌های جنسی آنها مشخص است

رابطه مرد با زن بزرگ‌تر از خود، زنان بزرگ‌تر علایق و ترجیحات جنسی مشخصی دارند و در رابطه جنسی تسلط دارند؛ مردان جوان‌تر خواهان همین تسلط هستند. علاوه بر این، ممکن است زنان بزرگ‌تر چیزهای بیشتری درباره لذت‌بردن از رابطه جنسی بدانند و این فرصتی برای مرد ایجاد می‌کند که از این تجربیات و اطلاعات بهره‌مند شود.

احتمالاً بپسندید: چرا شوهرم حرفاشو بهم نمیگه +  ۶ راه حل ساده و موثر!

۸. زنان بزرگ‌تر اعتمادبه‌نفس فوق‌العاده‌ای دارند

زنان مسن‌تر با اعتمادبه‌نفس رفتار می‌کنند. طرز صحبت‌کردن، گوش‌دادن و راه‌رفتن آنها اعتمادبه‌نفسشان را فریاد می‌زند. این زنان سعی نمی‌کنند کسی را متقاعد کنند، چون به خودشان و توانایی‌هایشان اعتقاد دارند. مردان در هر سنی جذب این ویژگی می‌شوند. آنها زنی را می‌خواهند که به‌دنبال تأیید دیگران نباشد. این میزان از اعتمادبه‌نفس، مردان جوان‌تر را ترغیب می‌کند که این زنان را به دست بیاورند.

بیشتر بخوانید:

عاشق نشدن: چرا بعضی افراد نمی‌خواهند عاشق شوند + دلایل، مزایا و معایب 

شاید بپسندید: عادت های اشتباه زنان: ۱۴ عادت اشتباه زنان که زیبایی و جوانی شان را نابود می کند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 20 =

دکمه بازگشت به بالا