;
فیلم و سریال

بیوگرافی فحریه اوجن، زندگی شخصی، همسر و فرزندان+عکس های جذاب جدید

فحریه اوجن (به ترکی استانبولی: Fahriye Evcen)؛ متولد ۴ ژوئن ۱۹۸۶ هنرپیشه اهل ترکیه است. از نقش‌های مهم او می‌توان به بازی در سریال‌ه،ای چکاوک، برگ ریزان، سعید و شورا ، تا حد مرگ و آلپ ارسلان اشاره کرد. در ادامه این مطلب بخش فرهنگ و هنر مجله خبری چشمک در مجموعه فیلم و سریال با بیوگرافی فحریه اوجن و جدیدترین عکس های او همراه باشید.

احتمالا بپسندید: تغییر چهره بازیگران سریال های محبوب خارجی دهه شصت و هفتاد+عکس

بیوگرافی فحریه اوجن

فحریه اوجن در شهر زولینگن در کشور آلمان به دنیا آمد. خانوادهٔ مادر وی از اهالی قوم چرکس و خانوادهٔ پدرش از مهاجران ترک و اصالتاً اهل شهر کاوالا هستند. او به مدت یک سال در آلمان در رشتهٔ جامعه‌شناسی تحصیل کرد و زمانی که برای تعطیلات در ترکیه به سر می‌برد توسط اویا آیدوغان به تهیه‌کننده ای به نام ابراهیم مرت اوغلو معرفی شد. فخریه در سن ۱۹ سالگی به ترکیه بازگشت. او در دانشگاه بغازیچی رشتهٔ تاریخ خواند و در سال ۲۰۱۴ فارغ‌التحصیل شد.

احتمالا بپسندید: سیمای بارلاس بازیگر سریال وحشی؛ حرفه ای در شنا+ عکس های مانکنی با وزن 48 کیلو!

فحریه اوجن

خانم اوجن درسال 2005 وارد دنیای بازیگری می شود و اولین کار حرفه ایش درسال 2008 شروع می شود. از نقش‌های مهم او می‌توان به بازی در سریال‌های چکاوک، برگ ریزان و سعید و شورا اشاره کرد.  فحریه به زبان های ترکی، آلمانی، اسپانیایی و انگلیسی مسلط است. وی سه خواهر بزرگ تر به نام های نیسی، آیسان و دمت دارد.

احتمالا بپسندید: نوجوان خواننده نماهنگ ماه رمضانی “باز هم مرغ سحر” کجاست و چیکار می کنه+عکس و فیلم

ازدواج و فرزندان

در ۲۹ ژوئن ۲۰۱۷، با بازیگر و مدل بوراک اوزچویت در استانبول ازدواج کرد. فرزند اولشان به نام کاران در روز ۱۳ آوریل ۲۰۱۹ و فرزند دومشان به نام کَر‌َم در ۱۸ ژانویه ۲۰۲۳ متولد شد.

فحریه اوجن و همسرش

کارهای تبلیغاتی

بوراک اوزچیویت و فحریه اوجن زوج هنرپیشه مشهور اهل ترکیه چهره های تبلیغاتی یک برند مبلمان شدند. این زوج که قراردادی 2 ساله امضا کردند 80 میلیون لیر از این تبلیغات درآمد خواهند داشت. ادعا شده بود که وقتی اوجن برای فیلمبرداری به صحنه فیلمبرداری رفته و یک کانتینر ویژه برای استراحت خود و همسرش خواسته به مشکل برخورده است. پس از این مسئله به درخواست این بازیگر مشهور یک کانتینر لوکس به صحنه فیلمبرداری آورده شد. هنوز هیچ اظهارنظری از سوی فحریه اوجن منتشر نشده است.

 

فحریه اوجن

مصاحبه اوجن و همسرش بوراک اوزچیویت

آغاز روزهای خوشبختی

بوراک اوزچیویت: احتمالا باورتان نشود اولین روزی كه فخریه را دیدم به یاد ندارم. درواقع فكر می كنم او را اولین بار در فستیوال تلویزیونی دیدم.

اوجن: نه، ما اولین بار یکدیگر را سر صحنه فيلمبرداري مجموعه« حریم سلطان» دیدیم. من برای تست دادن برای بازي در یكی از نقش های سریال آمده بودم و گروه سرگرم فيلمبرداري یكی از سكانس های فیلمی بودند كه بوراك در آن بازي می كرد و من آنجا بوراك را از نزدیك دیدم و از اتفاق با هم یك احوالپرسی مختصر هم داشتیم.

فحریه اوجن

بوراک اوزچیویت:حالا یادم افتاد. من واقعا خنگ هستم.

فحریه اوجن: آن روز اولین ملاقات ما بود و فكر می كنم روز خوشبختی ما از همان جا آغاز شد و درنهایت تقدیر ما را به طرف همكاری مشترك كشاند و حالا هم وارد زندگی مشترك شده ایم.

بازی های سرنوشت ما

بوراک اوزچیویت: من كلا به سرنوشت و تقدیر بسیار معتقدم و همان طور كه فاهریه گفت حقیقتا اعتقاد دارم سرنوشت اینطور بود كه آن ملاقات كوتاه ما بعد از چندسال به یك همكاری مشترك تبدیل شود و درنهایت به این منجر شود كه ما زندگی مشترك مان را در كنار هم شروع كنیم.

فحریه اوجن: دقیقا همینطور است وگرنه به من گفته بودند كه قبل از من بازیگر دیگری را برای بازي در سریال« چكاوك» درنظر گرفته بودند و به علت اینكه آن بازیگر نتوانست برنامه كاری خود را تنظیم كند، قراردادش لغو شد و با من قرارداد بستند و این دقیقا همان تقدیر و سرنوشت است.

گوش كردن به صدای قلب

فحریه اوجن:دوست ندارم خيلي فانتزی و نامعقول فكر كنم و بگویم كه ما به عشق در نگاه اول دچار شدیم برای این که اصولا” آدمی نیستم كه بدون منطق و از روی هوس، تصمیمی در زندگی ام بگیرم. از اتفاق من آدمی هستم كه كاملا مسایل اطراف خود و زندگی ام را تجزیه و تحلیل می كنم و بعد برای آن ها تصمیم نهایی را می گیرم. ولی در این باره باید اقرار كنم كه در نگاه اول به بوراك حس عجیبی داشتم، منظورم همان نگاه اول سر فيلمبرداري« حریم سلطان» است.

بوراک:ولی برعكس فاهریه من خيلي از تصمیماتم را از روی دستورات قلبم می گیرم و انجام می دهم. در زندگی ام كارهای زيادي را بصورت دلی انجام داده ام، شاید هم از بعضی از آن ها پشیمان شده باشم ولی اصولا” خیلی به صدای قلبم گوش می دهم و در مورد فاهریه هم دقیقا همین اتفاق افتاد و هنگامی که درباره او به صدای قلبم گوش دادم، دیدم كه عاشق او شده ام و نیمه گمشده خودم را پیدا كرده ام.

درك و كمك همسرانه

فحریه اوجن: خوش بختانه ما با یكدیگر همكاریم و این مسئله یك نكته بسیار مهم در خود دارد و آن هم اینكه می توانیم به خوبی هم‌دیگر و حرفه هم را درك كنیم و این كمك می كند كه در كنار زندگی مشترك مان، زندگی حرفه ای موفقی هم داشته باشیم و با قدرت به كارمان ادامه دهیم. بارها دیده ام كه زوج هایی كه یكی از آن ها بازیگر بوده است، به علت اینكه نتوانسته اند خودشان را با شغل همسرشان تطبیق بدهند به مشكل خورده اند.

فحریه اوجن

بوراک: بله، متأسفانه بازیگری شغلی است كه برنامه ثابت و مشخصی ندارد و شما نمی دانید كه برای یك پروژه ممكن است چقدر درگیر باشید و در این مدت چقدر خانواده و مخصوصا همسرتان اذیت می شود. به همین دلیل من هم حس می كنم زمانی كه یك هنرمند با هنرمند دیگر ازدواج می كند، این درك متقابل در بین آن ها وجود دارد.

فحریه اوجن: من حتی در خانواده خودم هم بارها با این مشكل برخورد كرده ام كه به علت بی‌نظمی كه در كارم وجود داشته، اعتراض كرده اند و من هم بارها برای شان توضیح داده ام ولی حقیقتا درك این مسئله برای آن ها دشوار است.

بوراک:از طرف دیگر من حس می كنم این همكار بودن یك خصوصیت دیگر هم دارد و آن هم این است كه می توانیم به هم‌دیگر كمك كنیم. مشورت در كار ما یكی از مهم ترین مسائلی است كه میتواند به بهتر شدن كار كمك كند و قطعاً هنگامی که همسر شما یكی از بهترین بازیگران كشورتان باشد، ديگر مشكلی برای مشاوره گرفتن ندارید.( باخنده)

فحریه اوجن: منظور از یكی از بهترین بازیگران تركیه، حتما من هستم دیگر؟!

بوراک:بله، دقیقا همینطور است، همسر عزیزم.

زندگی بدون عشق

بوراک: به نظرم زندگی بدون عشق، زندگی پوچ و خسته كننده ای است. این عشق میتواند عشق بین مادر و فرزند باشد یا عشق بین خواهر و برادر و صرفا منظورم عشق بین زن و شوهر نیست. به نظرم هر انسانی لازم دارد كه در زندگی عاشق دیگران باشد و دست کم اطرافیان و خانواده خویش را عاشقانه دوست داشته باشد. زندگی بدون عشق حقیقتا یك زندگی نابودشده است.

فحریه اوجن: در این زمینه كاملا با بوراك موافقم و فكر می كنم عشق یكی از مسائل حیاتی در زندگی انسان هاست. حتی به نظرم انسان میتواند عاشق طبیعت یا عاشق شغلش باشد و همین عشق میتواند برای انسان هدف و انگیزه ایجاد كند. اصولا” شما وقتی در زندگی به چیزی عشق نورزید، پس هیچ هدفی نخواهید داشت و انگیزه ای ندارید كه بخاطر آن تلاش و کوشش كنید.

اختلاف سنی نزدیك

فحریه اوجن: یكی از دوستانم چندوقت پیش به من گفت كاشكی همسری را برای خودت انتخاب می كردی كه تفاوت سنی بیشتری با تو داشت. برایم عجیب بود زیرا هرگز به این موضوع فكر نكرده بودم. من و بوراك حدود 2 سال اختلاف سنی داریم و برایم این رقم هرگز مهم نبوده و نیست. اصلاً چرا باید اختلاف سنی بین زن و شوهر تا این اندازه مهم باشد كه بعضی ها به آن فكر می كنند.

بوراک: به نظرم مهم این است كه زن و شوهر با هم تعامل و تفاهم داشته باشند كه خوشبختانه ما داریم. از اتفاق من هم بارها این موضوع را دیده ام. من از فاهریه 2سال بزرگتر هستم ولی رفتار و تفكرات فاهریه طوری است كه حقیقتا حس می كنم گاهی اوست كه از من بزرگ تر است.

فحریه اوجن: به علت اینكه عقل و هوش من رشد بیشتری داشته است.( باخنده)

بوراك: دقیقا همینطور است و من خودم به این موضوع اعتراف می كنم.

فحریه اوجن

تفریحی به نام شهربازی

بوراک: ما تفریحات مشترك زيادي داریم برای این که علایق مشترك زيادي داریم. از فیلم دیدن و ورزش كردن گرفته تا مسافرت و خرید كردن. ولی شاید جالب ترین تفریح مشترك ما رفتن به شهربازی باشد.( باخنده)

فحریه اوجن: چرا می خندی؟! این هم یكجور تفریح است، از اتفاق تفریح و سرگرمی سالم و ساده ای هم به حساب می آید و در دسترس همه مردم است. من از كودكی عاشق شهربازی بودم و هنوز هم هستم. شهربازی برایم یك حس نوستالوژی عجیبی دارد و هرگاه به شهربازی می روم، انگار به دوران كودكی ام سفر كرده ام و واقعا لذت می برم.

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. وای چه کلاسی عشق چیه ؟ ؟ همش فیک حالا سارا یه عشق واقعی وپاک داره که الله و عاششششششششششقشم حالا یه عشق دوم واقعی میخوام کو کجاست همش فیک عشششق رو زمین دروغ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 14 =

دکمه بازگشت به بالا