;
فرهنگ و هنر

تصاویر جالب از نقص های زندگی مدرن!

نقص های زندگی مدرن: کورن شادمی یک هنرمند با استعداد آمریکایی است که مبدع زیباترین تصاویر از نقص های زندگی مدرن است و آن را در آثار خود نشان می دهد. بخش فرهنگ و هنر مجله خبری چشمک برخی از عمیق‌ترین تصاویر نقاشی شده این هنرمند را جمع‌آوری کرده که واقعا پرسش های جدی را فرا روی بشر قرار می دهد. با چشمک همراه باشید با زیباترین تصاویر از نقص های زندگی مدرن.

شاید بپسندید: فینالیست های سال 2023 در بخش عکاسی کمدی حیات وحش+تصاویر

زندگی مدرن

این روزها پیشرفت تکنولوژی و حکومت فضای مجازی به عنوان سمبلی از سبک زندگی مدرن بر زندگی افراد سایه افکنده است و همین امر سبک زندگی افراد را تغییر داده است. این تغییرات تمام ابعاد زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار داده و به نوبه خود الگوی مصرف ما را در تمام ابعاد تغییر داده است.

احتمالاً بپسندید: موسیقی غمگین: گوش دادن به موسیقی غمگین خوبه یا بد؟

زندگی مدرن

نقص های زندگی مدرن

در ادامه تصاویر این هنرمند از نقص های زندگی مدرن را مرور می کنیم.

شاید بپسندید:اگر پرنسس های دیزنی وقت نمی کردند که موهاشون رو مرتب کنند+تصاویر

به اطراف نگاه نکن

به اطراف نگاه نکن

دنیای تبلیغات و غول های رسانه ای تمایل دارند که افکار و عقاید مردم را با آنچه که دیکته می کنند شکل دهند. لذا امروز افکار عمومی بخش عمده ای از تأثیرپذیری خود را از رسانه ها و سلبریتی ها دریافت می کنند. سلبریتی هایی که بیشتر اوقات به جای اینکه تولیده کننده یک ایده یا تفکر باشند، بیشتر عروسک ها و دلقک های رسانه ها هستند که در جهت تأمین منافع آنها حرکت می کنند. رسانه ها در زندگی مدرن امروزی توانسته اند تا اندازه ای مسیر نگاه و حرکت انسان ها را شکل دهند. مسیری که توسط رسانه ها مشخص می شود و ما گرفتار و اسیر رسانه.

شاید بپسندید: همه چیز درباره تاریخچه جشن و کدوی هالووین!

شروع بد

شروع بد

شما با امکانات کم به هیچ جایی نمی رسید. باید امکانات در اختیارتان باسد. ثروت یعنی امکان پیشرفت. بدون امکانات تو محکوم به شکست هستی. پس نباید به سوی موفقیت گام برداری. تو شکست خورده هستی. پس باید در همان جایی که هستی بمان و موفقیت دیگران را نظاره گر باشی.

به کسی نگو

به کسی نگو

تولید گازهای گلخانه ای در جهان و افزایش گرمایش زمین مسئله ای است که منشأ آن مشخص است. اما تو نباید حرفی بزنی. صنایع هستند که تو زنده هستی. اگر صنایع نباشند تو بیکار و گرسنه باقی خواهی ماند. پس درست است که تو منشأ الودگی را می دانی، اما حرفی نزن.

احتمالاً بپسندید: طراحی شخصیت های کارتونی به صورت انسان + تصاویر

تعویض آب با نفت

تعویض آب با نفتت است. اما نه! نفت مایع حیات است. نفت است که سبب ادامه زندگی انسان مدرن است. در حالیکه اگر آب نباشد، انسان 24 ساعت نمی تواند به حیات عادی خود ادامه دهد.

شاید بپسندید: عجایب جالب تایلند: چیزهای عجیب و تا حدی شگفت‌انگیز که فقط در تایلند وجود دارد!

DNA جدید

نقص های زندگی مدرن

غذاهای اصلاح شده ژنتیکی و … می توانند بر ساختار دی ان ای تأثیر بگذارند. دی ان ای  انسان به گونه ای طراحی‌شده است که غذاهای متنوع باید مصرف کند تا دچار کمبود ماده مغذی خاص و همچنین مسمومیت براثر مصرف بیش‌ازحد یک نوع ماده مغذی نشود. اما زندگی مدرن و کمبود وقت سبب شده است که افراد هر چه بیشتر به سمت غذاهای آماده کنسروی و … کشانده شوند.

احتمالاً بپسندید: طراحی آرایش و لباس عروس در کشورهای مختلف با کمک هوش مصنوعی+ بخش سوم

تحت تاثیر قرار دادن کارفرما

نقص های زندگی مدرن

چاپلوسی از آفت های جامعه ماست. متاسفانه در جامعه امروزی موفق کسی است که بیشتر چاپلوسی کند. از کاه کوه بسازد و هر چه بیشتر عملکردهای نکرده خود را بزرگتر جلوه دهد. در گذشته می گفتند درخت هر چه پر بارتر سر به زیرتر. اما در جامعه امروز تواضع انسان ها حمل بر ضعف آنها می شود. کسی می تواند موفق باشد که از خود بزرگنمایی کند و بیشتر آدمها تحت تأثیر این بزرگ نمایی ها قرار می گیرند.

شاید بپسندید: نکات جالب درباره لباس پرنسس های دیزنی که کمتر کسی به آنها توجه می کند!

جزر و مد

 

نقص های زندگی مدرن

اقیانوسها بزرگترین و پایدارترین اکوسیستمها هستند. حدود 70 درصد سطح زمین با آب شور پوشانده شده است. زنجیره‌های غذایی اقیانوسها از کوچکترین اتوتروف شناخته شده شروع شده به بزرگترین حیوانات ختم می‌شوند. زندگی دریایی به شدت تحت تاثیر عوامل فیزیکی بسیاری مانند جریان دریایی جزر و مد ، موج ، دما ، فشار و شدت نور است.

یک دیدگاه در مورد فروش

نقص های زندگی مدرن

پایان یک حرفه

نقص های زندگی مدرن

کارفرمایان در جامعه مدرن امروزی به شدت از کارمندان کار می طلبند، اما در نهایت آنگونه که باید به کار او ارزش قائل شوند نیستند. در نهایت کارمند نگون بخت بدون آنکه حمایتی از سوی نهادهای کارگری و … شود در صورت نارضایتی کارفرما از او اخراج می شود. کارگر می ماند و تن رنجور و خسته او که در اثر کار دچار فرسایش و نابودی شده است.

برایتان جالب خواهد بود: عکس واقعی امیر کبیر این تصویر است + تصویر واقعی امیر کبیر

 همیشه آنلاین

نقص های زندگی مدرن

شبکه های اجتماعی و شکوه ساختگی آن سبب شده است تا ما هر روز بیشتر به اینترنت وابسته شویم. این وابستگی به حدی است که ما دیگر حتی کوچکترین اقلام مورد نیاز خود را از اینترنت خریداری می کنیم. ما حصاری پیچ در پیچ به دور خود کشیده ایم به نام اینترنت. در نهایت زندگی آنلاین خودمان را در خودمان گره خواهد زد.

جالب خواهد بود: ۸ بازیگر زیبای هالیوود: عجیب ترین عادت غذایی بین هالیوودی ها!

پر کردن جای خالی

نقص های زندگی مدرن

عشق و علاقه و وجود فردی که بتواند زندگی عاطفی ما را تأمین کند با رایانه و اینترنت پر شده است. و این از نقص های بزرگ زندگی مدرن است.

راه رسیدن به موفقیت

نقص های زندگی مدرن

موفقیت سیاستمدارن از طریق بالا رفتن از شانه های مردم امکان پذیر است. اما متاسفانه سیاستمدار بر همان پله هایی قدم بر می دارد تا برای مردم سخنرانی کند که همان پله ها می توان اسباب نابودی بشر باشد.

آموزش اجباری

نشان دادن یک مسیر و لاغیر.

نقص های زندگی مدرن

زندانی جاه طلبی های دیگران

نقص های زندگی مدرن

با چشمانی کاملا بسته

نقص های زندگی مدرن

امیدی تازه

نقص های زندگی مدرن

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

    1. همه مردم جهان خسته اند . اما نه از زندگی مدرن ، از دروغ مدرن، از نفهمی مدرن ، از جهل مدرن. این دروغ است که روح انسان را فرسوده و خسته می‌کند. و از پایان جنگ جهانی دوم در جهان و پایان عم انگیز حکومت ملی و محبوب دکتر محمد مصدق در ایران ، دروغ مثل یک سرطان بدخیم در ایران و جهان رشد کرده و به همه جا متاستاز داده است. این سرطان ، روح کره زمین همه را فرسود ، نه مدرنیته.

  1. تصاویر بسیار بامفهوم و واقعی بودن که در زندگی ما در جریان است و هروز هم به اون افزوده میشه

    این تصاویر از شما تفکر راجب این که چه میکنید میطلبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا