;
تفریح و سرگرمی

قابل توجه باهوشا: کدامیک از والدین تصویر، احمق تر و بی فکرتر است!؟

معمای شناسایی والدین احمق: مجله خبری چشمک هر روز با جذاب ترین و چالشی ترین معماهای تصویری با مخاطبان خود همراه است. بازی های فکری و انواع و اقسام آنها به خصوص سوالات، معماها و پارل های تصویری در اینترنت و شبکه های اجتماعی مخاطبان زیادی دارد. چرا که با کمک این معماها می توان مهارتها و توانائیهای شناختی را محک زد. این سوالات می توانند فعالیت افزایش دهند.

این افزایش عملکرد ذهن و مغز را نیز بهبود می بخشد. بنابراین شما همواره می توانید در بخش سرگرمی چشمک، بهترین بازی های فکری را مشاهده کنید. با معمای شناسایی والدین احمق و مجله خبری چشمک همراه باشید. شما باید با توجه به تصویر بگوئید که کدامیک از این دو پدر یا مادر در حماقت دست همه احمق ها را از پشت بسته اند.

شاید بپسندید: انتخاب گل رز چه چیزی را در مورد عشق ایده آل شما مشخص می کند؟

معمای شناسایی والدین احمق

همان طور که در سطور بالا اشاره شد، برای بهبود عملکردها و فعالیت های مغزی بهتر است تحلیل و حل پازل ها، تست ها و بازی های فکری را در برنامه روزانه قرار داد. این بازی ها می توانند تمرین مناسبی برای ذهن و مغز باشند. برای انجام این سوالات باید تمام جوانب و نشانه های موجود در تصاویر معماها و سوالات را بررسی کرد. در معمای شناسایی والدین احمق شما باید به دنبال پاسخ به این سوال باشید که کدامیک از والدین تصویر احمق تر و بی فکر تر است.

با توجه به سوال بالا بهتر است تصویر معمای شناسایی والدین احمق را بررسی کنیم. اما قبل از دیدن این تصویر باید بگوئیم که برای ارائه پاسخ تنها 8 ثانیه فرصت دارید. لذا تلاش کنید تمام جزئیات را بررسی و سپس با قوه ادرام و تحلیل خود یک پاسخ درست و منطقی ارائه دهید. با مجله خبری چشمک و معمای شناسایی والدین احمق همراه شوید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی مادر و دختر واقعی:تو تصویر دو نفر واقعاً مادر و دختر نیستند،کدومیکی!؟

معمای شناسایی والدین احمق

احتمالاً بپسندید: بگو کدوم شیرینی یا کیک را انتخاب می کنی تا بگم آیا بیشتر یه رهبر هستی یا یه پیرو؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: هیچ گرانی بی حکمت نیست، هیچ ارزانی بی علت نیست!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: فکر می کنی رابطه ات با اطرافیانت خیلی خوبه!؟ اگه نمی دونی به تصویر نگاه کن، بعد بگو اول چی دیدی!؟

پاسخ معمای شناسایی والدین احمق

شاید شما توانسته باشید به پاسخ این معای تصویری یا معمای شناسایی والدین احمق دست پیدا کرده باشید. اگر هنوز برای یافتن پاسخ تلاش می کنید، می توانید به بالا برگشته و بار دیگر میزان هوش خود را امتحان کنید.

شاید بپسندید: معمای شناخت خانواده ثروتمند: کدوم خانواده ثروتمندتره؛ چرا؟

 

 

.

احتمالاً بپسندید: اگه خیلی تیز و زرنگ باشی باید تو یه نگاه همسر این آقای خوش تیپ رو بین این سه تا زن پیدا کنی!

 

 

.

شاید بپسندید: چشم عقابیا میتونن تو 7 ثانیه 3 تفاوت تصویر شنل قرمزی را پیدا کنند!

پاسخ معمای شناسایی والدین احمق: پدر در سمت راست تصویر اگر چه کاری کاملا احمقانه کردذه که فرزند کوچک خود را به یک محیط شلوغ و پر سرو صدا برده که ممکن است بر روی سلامت او تاثیر بگذارد، اما مادر خیلی بی فکر تر و احمق تر است. او به یک فروشگاه و روز جمعه سیاه برای تهیه کالای با تخفیف فراوان رفته و آنقدر هیجان زده شده شده است که هر لحظه ممکن است کودک از بغل او سقوط کرده و آسیب جدی ببیند.

احتمالاً بپسندید: اگر پزشک باشی،اول کدوم بیمار را درمان میکنی؟|پاسخت نشون میده که در زندگی به چه کسی بیشتر اهمیت میدی!؟

شناسایی والدین احمق

احتمالاً بپسندید: معمای آشنایی با فرد دروغگو: آیا مرد تصویر واقعا یک دیوانه زنجیری است!؟

امیدوارم از معمای شناسایی والدین احمق استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: دقت و تمرکزت برای حل سوالات ریاضی خوبه، پس پاسخ معادله چهارم را در 9 ثانیه بدست بیار!؟

 

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: کدوم تصویر از پیرمرد بادکنک فروش فیلم UP با بقیه تفاوت داره!؟ | تیزبینا تو یه نگاه متوجه میشن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل خوشی زیر دلش زده!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل گاو بی شاخ و دم!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

برایتان جالب خواهد بود: اگه زبل و تیزی، تفاوت های دو تصویر سمور آبی بامزه رو تو 10 ثانیه پیدا کن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: هوش بالای ریاضی ات رو با جابجایی یه چوب کبریت و اصلاح معادله، ثابت کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: فقط افراد تیزبین می توانند 5 تفاوت دو تصویر دخترک اسکیت باز را در 10 ثانیه پیدا کنند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: پازل ریاضی با چوب کبریت: با اضافه کردن دو چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگه 3 تا تفاوت رو بین تصویر بز بامزه چپ و راست پیدا کنی، آخر تیزبینایی!

شاید برایتان جالب باشد

 اگه قدرت دیدت مثل شاهینه 5 تا تفاوت بین دو تصویر را پیدا می کنی!

کدومیکی از این خانم خوشکلا تو شبکه‌های اجتماعی فالوورهای زیادی داره !؟ | فقط باهوشا متوجه میشن!

حکایت کار از محکم کاری عیب نمی کند!

بگو دوست داری کدوم هدفون را داشته باشی تا بگم دقیقاً چه جور آدمی هستی!؟

برایتان جالب خواهد بود:  با به دست آوردن مقادیر عددی اشکال هندسی و حل آخرین معادله،ثابت کن ضریب هوشی‌ات بالاست!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 11 =

دکمه بازگشت به بالا