;
تفریح و سرگرمی

اگه نابغه ریاضی هستی، 1 چوب کبریت را جابه جا کن تا معادله درست شود!

سوال ریاضی با جابجایی چوب کبریت: آیا برای آزمایش مهارت های حل مسئله خود آماده اید؟ اگر احساس آمادگی می کنید ببینید که آیا می توانید تست ریاضی با جابجایی چوب کبریت را در کمتر از 5 ثانیه حل کنید. وقت آن رسیده است که سطح ضریب هوش خودتان را ارزیابی کنید.  پازل ها و بازی های فکری از دیرباز به عنوان راهی برای سنجش هوش و مهارت های حل مسئله مورد استفاده قرار گرفته اند. پس با تست ریاضی با جابجایی چوب کبریت و مجله خبری چشمک همراه باشید.

چالش امروز حل یا اصلاح این معادله در کمتر از 10 ثانیه است: 5=6+9. ممکن است ساده به نظر برسد، شما باید بتوانید با حرکت دادن یک چوب کبریت، طوری عمل کنید کهمعادله تصحیح شود و معادله ای درست ایجاد شود. بازی‌های فکری به طور فزاینده‌ای در شبکه‌های اجتماعی محبوب شده‌اند و دوستان یکدیگر را به چالش می‌کشند تا ببینند چه کسی می‌تواند این معما را سریع‌تر حل کند. در حالی که برخی از این پازل ها به گونه ای پیچیده طراحی شده اند، اما آنها همچنین راهی عالی برای تیز کردن ذهن شما هستند.

شاید بپسندید: نابغه ها راه حل این معمای ریاضی را در کمتر از 5 ثانیه پیدا می کنند!

تست ریاضی با جابجایی چوب کبریت

ما از شما دعوت می کنیم تا در یک بازی فکری غوطه ور شوید و اعماق تفکر خلاق خود را کشف کنید. برای حل این چالش باید به جزئیات توجه کنید و خارج از چارچوب فکر کنید. فقط با استفاده از نبوغ خود می توانید این معما را رمزگشایی کنید. از شما می خواهیم که فقط یک چوب کبریت را حرکت دهید تا معادله روز برابر شود. پازل ها راهی عالی برای تیز نگه داشتن ذهن شما هستند و این یکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. ما باید از خلاقیت خود استفاده کنیم و خارج از چارچوب فکر کنیم تا راه حلی پیدا کنیم.

این نیاز به مشاهده دقیق و تمرکز دارد تا مشخص شود کدام یک چوب کبریت باید حرکت کند تا چالش کامل شود. بیایید ببینیم آیا می توانید آن را در کمتر از 10 ثانیه انجام دهید یا خیر!  آیا برای چالش آماده ای؟ بیایید لذت ببریم و ببینیم چقدر سریع می توانید معما را حل کنید! ما تمرینات شگفت انگیز مغز را تضمین می کنیم که ساعت ها شما را سرگرم می کند.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل خوشی زیر دلش زده!

سوال ریاضی با جابجایی چوب کبریت

شاید بپسندید: فقط تیزبین ها می تونن بگن که صاحب سگ، کدامیک از سه کودک است؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:کدومیکی از این خانم خوشکلا تظاهر می کنه خیلی پولداره!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل بار الاغ را که بردارند پالانش را هم به مقصد نمی رساند!

جواب تست ریاضی با جابجایی چوب کبریت

آیا به پاسخ دست پیدا کرده اید؟ این آزمون ها به طور فزاینده ای در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام محبوب می شود، بنابراین ممکن است قبلاً آن را دیده باشید. پس اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، بیشتر فکر کنید.

شاید بپسندید: اگر در یک نگاه حرف U را در میان حروف V پیدا کنی دقت و تمرکزت نمره اش 20 هست!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگر حیوانات مخفی به خصوص شیر را در این پارک پیدا کنی، چشای تیز مثل عقاب داری!

پاسخ تست ریاضی با جابجایی چوب کبریت: ما یک تصویر را برای توضیح راه حل در زیر قرار داده ایم. پاسخ 9=3+6 است.

شاید بپسندید: یک نگاه تیز مثل عقاب می تواند گربه سفید متفاوت را در کمتر از 10 ثانیه شناسایی کند؟

پاسخ سوال ریاضی با جابجایی چوب کبریت

امیدوارم از تست ریاضی با جابجایی چوب کبریت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل آش کشک خالته بخوری پاته نخوری پاته!

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: برای اینکه بفهمی درونگرایی یا برون گرا، کافیه یکی از پروانه ها را انتخاب کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: اگر باهوشی در 8 ثانیه ارزش عددی هر حیوان را پیدا کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: کدومیکی از این سه نفر بزودی یک قرار عاشقانه دارد!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:تست هوش :اتوبوس به کدام سمت حرکت می کند، چپ یا راست؟

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

 یک تصویر جنگلی را انتخاب کنید تا اطلاعات جالبی درباره جنبه تاریک شخصیت خود بدست آورید!

نابغه ها در یک نگاه متوجه اشتباه تصویر کودک می شوند!

داستان ضرب المثل به جمالت نناز به تبی بند است!

از کدام کوه علاقمندی که صعود کنی!؟ | جوابت نشان می دهد که ادم مستقلی یا وابسته!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا