;
تفریح و سرگرمی

قابل توجه باهوشا: با توجه به تصویر، چه کسی وزن بیشتری را تحمل می کند!؟

تست هوش حمل چوب : سوالی که آزمون سنجش هوش از شما می پرسد در یک جلبه کوتاه خلاصه می شود: چه کسی در تصویر وزن بیشتری را تحمل می کند؟ براساس گزارشات موجود در شبکه فیس بوک و توئیتر سازنده این آزمون هوش، تنها 30 درصد افراد تئوانستند بلافاصله به تست هوش حمل چوب پاسخ صحیح را ارائه دهند.

به واقع هوش بالا، نکته سنجی و قوه تحلیل و ادراک بالا می تواند به شما در حل سریع آزمون سنجش هوش در زمان 3 ثانیه ای کمک کند. اگر امروز نیز تصمیم دارید مثل هر روز مغز خود را ورزش دهید، در جای درستی قرار گرفته اید. تلاش کنید در زمان مشخص شده به این آزمون پاسخ دهید. با مجله خبری چشمک و تست هوش حمل چوب همراه باشید.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل چیزی در چنته نداشتن!

تست هوش حمل چوب

همانطور که اشاره شد،تست هوش حمل چوب، آزمون چندان راحتی نیست. به واقع اکنون که این مطلب را می خوانید شما در شرف حل یکی از  چالشی ترین معماهای تصویری هستید. آگر آماده هستید، جزئیات بیشتر تصویر تست هوش حمل چوب را با هم مرور کنیم.

اما قبل از هر چیز باید گوشزد کنیم که برای حل تست هوش حمل چوب حتما تلاش کنید که هر چیزی که سبب حواس پرتی شما می شود دوری کنید. هر گونه سرنخ و جزئیات را مورد بررسی قرار دهید.

ماموریت امروز شناسایی این است که کدام یک از این سه مرد بیشترین وزن را تحمل می کنند. برای بالا بردن سطح این آزمون تنها 3 ثانیه فرصت دارید تا برنده شوید. بدون هیچ مقدمه ای، چالش شدید اکنون شروع می شود.

شاید بپسندید: ریاضی ات خوبه، پس این معادله رو تو 10 ثانیه حل کن!

تست هوش حمل چوب

شاید بپسندید:نقطه ضعف و قوت‌ات چیه،به خصوص اگه با انتقاد روبرو بشی!|یکی از لکه های جوهر رو انتخاب کن تا بفهمی!

.

.

.

.

احتمالاً  بپسندید: چند حیوان در این تصویر وجود داره!| قدرت بینایی ات رو با پیدا کردن حیوانات مخفی تصویر ارزیابی کنید!

 

.

.

.

شاید بپسندید: تیزبینا میتونن اشتباه تصویر دخترکی که در حال شستن ظروف است رو تو یه نگاه پیدا کنن!

پاسخ تست هوش حمل چوب

چطور گذشت؟ ما صمیمانه امیدواریم که توانسته باشید این چالش تصویری مرموز را حل کنید. اگر برعکس این اتفاق افتاد، احساس بدی نداشته باشید، زیرا تنها 30 درصد از مردم موفق به حل تست هوش حمل چوب در تلاش اول شدند. می توانید 5 ثانیه دیگر بیشتر وقت بگذارید.

شاید بپسندید: اگه همین که تصویر را دیدی و متوجه حیوان درون تصویر شدی، بینایی ات مشکلی نداره!| فقط تقلب نکنید!

.

.

.

احتمالا  بپسندید: اولین چیزی که می بینی نشون می ده که اهل تحلیل و منطقی یا احساس و تخیل!؟

 

 

 

شاید بپسندید:اگه تو یه نگاه بفهمی که نوزاد برای کدومیکی از افراد تصویره، میتونی یه کارآگاه فوق العاده بشی!

پاسخ تست هوش حمل چوب: مرد جوان وسط کمتر از بقیه وزن تحمل می کند، او 25 درصد وزن کمتر از دو نفر دیگر تحمل می کند. چرا وزن اصلی تنه درخت در دو سر آن قرار می گیرد. اگر مرد وسطی قد بلندی داشت ممکن بود وزن بیشتر به سمت او شود، اما در حالت تصویر وزن بیشتر را دو مرد هر سر تنه درخت تحمل می کنند. شما چه فکر می کنید. از شما می خواهیم که نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

شاید بپسندید: تیزبین باشی تو 5 ثانیه صورتک خوک را میان صورت آدمک های تصویر پیدا می کنی! صورتک خوک کجاست؟

تست حمل چوب

شاید بپسندید:اگه تو یه نگاه بفهمی که نوزاد برای کدومیکی از افراد تصویره، میتونی یه کارآگاه فوق العاده بشی!

شما می توانید تست هوش حمل چوب را به عنوان یک هدیه به دوستان خود نیز ارائه دهید. به این ترتیب لحظاتی آنان را شاد و سرگرم نمائید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: بازی ریاضی با چوب کبریت: با حرکت دادن دو چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کنید!

 

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: داستان کشاورز و خر بیچاره از سری داستان های پندآموز ادبیات فارسی!

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: اگه دقت ات بالاست، تفاوت های این تصویر زیبای هیزم شکن را در 10 ثانیه پیدا کن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اختلاف خرمن: اگه 6 تا اختلاف خرمن سمت راست و چپ رو پیدا کنی، خیلی تیزی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: نکته سنج و باهوشا بگن: مرد تصویر با کدومیکی از این خانم خوشکلا عروسی می کنه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:اگه هوش و نبوغ ات مثل هرکول پوآروست، باید بگی کدومیکی از این دو تا زن تظاهر می کنه خیلی پولداره!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل رفته آب خنک بخوره!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: تو این وضعیت کی رو نجات میدی، نوزاد یا مادر نوزاد؟| هر پاسخ یک راز را در مورد شما برملا میکند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود: تا حالا فکر کردی نقطه قوت‌ات چیه!؟ یه درخت رو انتخاب کن تا ما بهت بگیم!

شاید برایتان جالب باشد

 چابکی ذهنی و نبوغ ریاضی ات رو با جابجایی یه چوب کبریت و تصحیح معادله، اثبات کن!

تست شخصیت وابسته به فهم: وقتی یه اتفاق غیرقابل توضیح برات میوفته، چیکار می کنی!؟

یه تیزبین واقعی می‌تونه تو 5 ثانیه تفاوت های دو تصویر لاک پشت را پیدا کنه!

کدومیکی از این دو تا مرد، یک زندانی است که برای مرخصی از زندان آزاد شده!؟

تیز و دقیق باشی سه تا تفاوت تصویر اردک و جوجه هاش رو تو برکه پیدا می کنی!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. در مورد تست حمل چوب اولا از نظر توزیع و شکل نشان داده شده ۱۶،۶۶ درصد وزن چوب در دو سر ان است چرا که به صورت یکسان برای هر نفر منظور شده ولی چون با توجه به شکل نفر وسط کوتاهتر است وزن کمتری تحمل میکند و شخص سمت راست به خاطر بلند قد تر بودن وزن بیشتر متحمل خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا