;
تفریح و سرگرمی

سوال هوش: با توجه به دیگر عبارت ها، پاسخ عبارت 7+7=؟ چند می شود؟

تست هوش با عبارتهای دنباله دار: با توجه به ناکام بودن 98 درصدی در رمزگشایی این دنباله عددی، آیا تمایل دارید که شما نیز شانس خود را امتحان کنید؟ آیا برای تشخیص عدد معادله آخر در این دنباله معادله ای توانایی کافی را دارید؟ ما شرط می‌بندیم که نمی‌توانید در برابر این چالش مجله خبری چشمک مقاومت کنید! چالش شما این است که عدد را در یک دنباله معادله ای منطقی که در تصویر ارائه شده است، پیدا کنید. با تست هوش با عبارتهای دنباله دار و مجله خبری چشمک همراه باشید.

باید بدانید که تصویر تست هوش با عبارتهای دنباله دار فقط یک پازل تصویری نیست، این آزمون یا تست یک بازی فکری است که شما برای جل و رمزگشایی آن لازم است از تمام توانائیهای شناختی علی الخصوص منطق و تمرکز خود استفاده کنید. بر همین اساس این چالش یا تست هوش با عبارتهای دنباله دار در مجله خبری چشمک منتشر شده است می تواند به تقویت مهارت های تفکر انتقادی، بهبود حافظه و سرعت بخشیدن به مهارت های پردازشی شما کمک می کنند. پس حواس خودتان را جمع کنید.

شاید بپسندید: با دلیل بگو که کدومیکی شاخ اینستاگرامه!؟

تست هوش با عبارتهای دنباله دار

با توجه به آنچه که اشاره شد این چالش که یکی از چالش های محبوب در شبکه های اجتماعی است هم مهارت های تحلیلی و هم مهارت های ریاضی شما را آزمایش می کند، هدف چالش یافتن عدد گمشده در یک دنباله منطقی است. این کار مستلزم آن است که شما یک الگو یا قاعده ای را شناسایی کنید که بر توالی داده شده حاکم است.

به عنوان مثال، یک تصاعد حسابی، پیشروی هندسی، یا حتی قوانین پیچیده تر که شامل عملیات ریاضی مانند جمع، تفریق، ضرب یا تقسیم است. سطح دشواری این چالش می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد، چرا که می توان زمان پاسخگویی آن را افزایش یا کاهش داد. این چالش سخت تر می شود زیرا ما محدودیت زمانی را اعمال می کنیم: 15 ثانیه!

به این ترتیب، این پازل نه تنها توانایی های عددی شما را آزمایش می کند، بلکه صبر و پشتکار شما را نیز آزمایش می کند. اگر 4+4=16، 5+5=20 و 6+6=24 باشد 7+7=؟ چند می شود؟

شاید بپسندید: باهوشا بگن: کدام نخ به موز وصل شده است!؟

تست هوش با عبارتهای دنباله دار

شاید بپسندید: کدام کودک تصویر به فرزند خواندگی گرفته شده است!؟

.

.

.

.

 

شاید بپسندید: آدم ماجراجو و جاه طلب هستی یا معمولی!؟ | یکی از حیوانات را انتخاب کن تا پاسخ را بفهمی!

 

 

.

.

احتمالا بپسندید: اگر در نگاه اول عدد 22 را بین اعداد 24 پیدا کردی، تمرکز و دقت ات عالی هست!

پاسخ تست هوش با عبارتهای دنباله دار

اگر نمی توانید فوراً الگو را تشخیص دهید، سعی کنید تفاوت بین عناصر یا نسبت های متوالی را برای دنباله هایی که شامل ضرب یا تقسیم هستند پیدا کنید. به یاد داشته باشید که الگوها می توانند پیچیده باشند و ممکن است فوراً آشکار نشوند. رمزگشایی آنها ممکن است به زمان و تفکر انتقادی نیاز داشته باشد. بازی های فکری، به ویژه آنهایی که بر روی شناسایی عدد گمشده در یک دنباله منطقی متمرکز هستند، ترکیبی جذاب از سرگرمی و تحریک فکری را ارائه می دهند.

این چالش ها مستلزم شناخت الگوها، روابط ریاضی، یا قوانین خاصی هستند که بر این توالی حاکم هستند. کلید حل آنها در مشاهده دقیق و استدلال منطقی نهفته است.

شاید بپسندید: حکایت کشاورز ساده دل و دله دزدها| داستان کشاورزی که کلاه گشادی سرش رفت!

.

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: چیستان: آن چیست که در کوهستان اتفاق می افتد، اما جزء اصلی تقویم است!

جواب تست هوش با عبارتهای دنباله دارر: پاسخ صحیح 28 است. برای دستیابی به این نتیجه ، لازم بود که عملیات را روی تصویر انجام شود. احتمالاً متوجه شده اید که هر نتیجه از منطقی پیروی می کند که در هر معادله تکرار می شود. منطق (a+b)×2 است. در واقع هر نتیجه دو برابر نتیجه حاصل از هر جمع است. اگر متوجه این منطق نشده اید، نحوه انجام آن را توضیح خواهیم داد:

خط اول:

4 + 4 = 8

پس

8× 2 = 16.

خط دوم:

5 + 5 = 10

 پس

10×2 = 20.

خط سوم:

6 + 6 = 12،

پس

12×2 = 24.

با پیروی از این منطق، مقدار آخرین معادله را خواهید یافت.خط چهارم:

7 + 7 = 14،

پس

14×2 = 28.

شاید بپسندید: چند 0 در میان اعداد 8 وچود دارد!؟ | فقط افراد با بینایی عقاب موفق می شوند!

تست با عبارتهای دنباله دار

امیدوارم از تست هوش با عبارتهای دنباله دار استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: با شناسایی پلنگ خالدار کوهستان ثابت کن که چشات مثل شاهین تیزه!

برایتان جالب خواهد بود

 داستان ضرب المثل کلک کسی را کندن | این ضرب المثل از کجا آمده است!؟

یکی از منظره ها را انتخاب تا بهت بگم کلاً آدم سخت کوشی یا تنبل!؟

 با پیدا کردن تفاوتهای دو تصویر زرافه اثبات کن که چشمات مثل عقاب تیزه!

با دلیل بگوئید که کدومیک از افراد تصویر دروغگوست!؟

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. به جای این کارا بیاید ۴ رو ضرب در ۴ کنید میشه ۱۶ و به همین ترتیب بقیه ی عدد هارو صرب در ۴ کنید. ۷ رو هم ضرب در ۴ کنید همون ۲۸ در میاد

    ☺به همین سادگی☺

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا