;
تفریح و سرگرمی

اگه تک تیراندازهای تصویر را تو 5 ثانیه پیدا کردی، بدون که چشات عقابی هست!

تست قدرت دید با تک تیرانداز: گارد ملی اوکراین مردم را با تست قدرت دید با تک تیرانداز به چالش کشیده است تا آنان تک تیراندازان خود را که از معرض دید عمومی پنهان شده اند را شناسایی کنند. این نیروی نظامی در توییتی نوشت: «توجه کنید. تک تیرانداز را پیدا کن.» برای سخت‌تر کردن کار باید گفت که لزوماً فقط یک تک تیرانداز در هر عکس وجود ندارد. با مجله خبری چشمک و تست قدرت دید با تک تیرانداز همراه باشید.

تک تیراندازهای نظامی تیراندازان بسیار آموزش دیده ای هستند که از علف، درخت و بوته استفاده می کنند. هر چیزی به عنوان پوشش برای ترکیب شدن با محیط. آنها اغلب کت و شلوارهای گلی می پوشند، لباس هایی که شبیه پس زمینه طراحی شده اند تا خود را مخفی نگه دارند. هر چند گارد ملی اوکراین پاسخ تصاویر را در تویتر خود منتشر نکرد و این مسئله ناامید کننده است که گارد ملی اوکراین پیگیر توییت خود نیست. اما کارآگاهان اینترنتی معتقدند همه آنها را پیدا کرده اند.

در این تصاویر توهم نوری، تیراندازها از در میان برف ها پنهان شده است. تنها 10 درصد از مردم می توانند تک تیراندازهای مخفی را در 5 ثانیه پیدا کنند. آیا شما یکی از آنها هستید؟ اکنون دریابید!!

شاید بپسندید: تصویری که در نگاه اول می‌بینی، احساست درباره آزادی و معنویت رو افشا می‌کند!

تست قدرت دید با تک تیرانداز

همان طور که اشاره شما وظیفه شما در این چالش یا توهم نوری یافتن تک تیراندازهای مخفی است. توهمات نوری تصاویری هستند که ذهن شما را به چالش می کشند و درک شما را به چالش می کشند و مهارت های مشاهده شما را آزمایش می کنند. سه نوع توهم نوری تحت اللفظی، فیزیولوژیکی و شناختی وجود دارد. زیبایی توهمات نوری در نحوه جلب توجه کاربر برای مدت کوتاهی نهفته است. ورزش خوبی برای مغز فراهم می کند.

توهمات نوری نه تنها سرگرم کننده هستند بلکه کاربردهای عملی در زمینه هایی مانند هنر، طراحی و روانشناسی نیز دارند. می توان از آنها برای ایجاد تصاویر بصری خیره کننده یا مطالعه نحوه پردازش اطلاعات بصری توسط مغز استفاده کرد. تمرین منظم توهمات نوری برای بهبود تمرکز و مهارت های مشاهده ای شما مفید است. آیا می خواهید آزمایش کنید که توانائیهای شناخت و میزان قدرت حواس شما چقدر است؟ پس اکنون این چالش را امتحان کنید.

شاید بپسندید: با توجه به 3 معادله اول، ارزش عددی پلیس، اپراتور تلفن و مهندس ساختمان را پیدا کن!

تست قدرت دید با تک تیرانداز

احتمالاً بپسندید: شخصیت شناسی از روی جوراب: با نگاه به جوراب طرف مقابلت او را بشناس که چجور آدمیه!

.

.

.

.

شاید بپسندید: یه آبشار رو انتخاب کن تا بفهمی موقع عصبانیت‌، چه جوری کنترلش می کنی!

.

.

.

شاید بپسندید: یعنی چشم شور به این میگن! بزکوهی رو ترکوند!

تست قدرت دید با تک تیرانداز

احتمالاً بپسندید: باهوشا جواب بدن: مجموع عددی ماسک ها در معادله آخر چند می شود!؟

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت: چه ارتباطی میان سبک مویتان و شخصیت تان وجود دارد!؟

پاسخ تست قدرت دید با تک تیرانداز

تصویر به اشتراک گذاشته شده در تست قدرت دید با تک تیرانداز صحنه برفی را به تصویر می کشد که در آن تک تیراندازان خود را مخفی کرده اند. خیلی دلهره آور به نظر می رسد، اینطور نیست؟ در میان برف ها، تک تیراندازان پنهان شده است و شما باید در عرض 5 ثانیه تک تیرانداز را پیدا می کردید. اگر تاکنون پیدا نکردید، باید گفت که وقت شما به پایان رسیده است. اما می توانید بیشتر تلاش کنید.

شاید بپسندید: جاه طلبی‌ات برای چیه!؟ | اگه خبر نداری یکی از خورشیدها را انتخاب کن تا بگم!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تست هوش: اگه تو یه نگاه قاتل را پیدا کنی، واقعا نابغه و باهوشی!

پاسخ تست قدرت دید با تک تیرانداز: چالش توهم نوری مانند این یک راه خوب برای آزمایش مهارت های مشاهده و هوش شما است. افرادی که مهارت های مشاهده استثنایی دارند می توانند تک تیرانداز را در مدت زمان تعیین شده پیدا کنند. تک تیراندازها  به طرز ماهرانه ای با برف و طبیعت ترکیب شده است که تشخیص آن را در نگاه اول دشوار کرده است. توجه خود را روی تصویر متمرکز کنید و ببینید آیا چیزی شبیه یک تک تیرانداز را مشاهده می کنید. به کسانی که تک تیرانداز را دیده اند تبریک می گویم. شما جزو 10 درصد افرادی هستید که توانستید این کار را انجام دهید. کسانی که هنوز جستجو می کنند می توانند پاسخ تصویری زیر را بررسی کنند.

پاسخ تست قدرت دید با تک تیرانداز

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل بشنو و باور نکن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل آب حیات نوشیده!

تست قدرت دید با تک تیرانداز

شاید بپسندید:اگه هوش ریاضی‌ات خوب باشه، پاسخ معادله چهارم را در 9 ثانیه بدست بیار!؟

امیدوارم از تست قدرت دید با تک تیرانداز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:با شناسایی پلنگ برفی دراین منظر کوهستانی، ثابت کن که چشات مثل عقاب تیزه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه مثل هرکول پوآرو باهوش و دقیق باشی، قاتل را در یک نگاه پیدا می کنی!

 

 

 

شاید برایتان جالب باشد

اگه هند رفتی و هوس زولبیا کردی بی خیال شو | میخوای بدونی چرا، این فیلم رو ببین!

چقدر پیگیر و خستگی ناپذیری!؟ یکی از این 3 کاملیا را انتخاب کن تا متوجه شوی!؟

اگه دقت‌ات بالا باشه، اشتباهی که در ترتیب اعداد هست را در یک نگاه متوجه میشی!

یکی از والدین تصویر به شدت احمق تشریف دارند، با دلیل بگو کدومیکی هست!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + ده =

دکمه بازگشت به بالا