;
تفریح و سرگرمی

اگر تمام اعداد تصویر را تشخیص بدی، چشمات مثل چشم عقابه و مشکلی نداره!!

تست قدرت دید با تصویر توهم نوری: تصاویر توهم نوری به دلیل ماهیت گیج کننده خود بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. اما یک مورد خاص در حال حاضر در اینترنت بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اگرچه این یکی از توهم‌های ساده‌ است، اما اکثر بینندگانش را گیج کرده است. عددی در تصویر تست قدرت دید با تصویر توهم نوری پنهان شده است. همه آن را متفاوت می بینند. این توهم نوری خاص، حساسیت بیننده را نسبت به رنگ های متضاد آزمایش می کند. با تست قدرت دید با تصویر توهم نوری و مجله خبری چشمک همراه باشید.

یک توهم نوری یا بصری، توهمی ناشی از سیستم بینایی است. این مورد با درک بصری مشخص می‌شود و به نظر می‌رسد با واقعیت متفاوت باشد. توهمات ما با طیف گسترده‌ای روبرو می‌شوند که طبقه‌بندی آن ها دشوار است. به این دلیل که علت اصلی این توهمات اغلب مشخص نیست.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی موجود فضایی: موجود فضایی تصویر کیه!؟

تست قدرت دید با تصویر توهم نوری

در نگاه اول، ممکن است بسیار ساده به نظر برسد. با این حال، هر چه بیشتر به آن نگاه کنید، ممکن است اعداد بیشتر و متفاوت تری را ببینید. اما در نهایت پاسخ واقعی اکثر بینندگان را گیج می کند. با دقت به تصویر نگاه کنید. شما چه عددی را درون تصویر تشخیص دادید؟

این چالش که در توییتر منتشر شده است و بسیار مورد توجه قرار گرفت. یک عدد را در محیطی راه راه سفید و آبی پنهان کرده است. آیا می توانید کل شماره را ببینید؟ ممکن است ساده به نظر برسد، اما آزمون سخت تر از آن چیزی است که به نظر می رسد.

شاید بپسندید: سرعت پردازش ذهنت را با ارائه پاسخ معادله 180÷3×2-6=؟ در 5 ثانیه امتحان کن!

تست قدرت دید با تصویر توهم نوری

شاید بپسندید:یه درخت را انتخاب کن تا بهت بگم به لحاظ شخصیتی چه جور آدمی هستی!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:کدامیک از افراد فروشگاه، مجرم فراری تحت تعقیب است!؟

 

.

.

.

شاید بپسندید: فقط آدمای تیز و دقیق در یک نگاه متوجه میشن که کدام لیوان قهوه زودتر پر میشه!؟

پاسخ تست قدرت دید با تصویر توهم نوری

توهم در واقع آزمونی برای حساسیت کنتراست چشم بیننده است. توانایی تمایز یک شی از پس زمینه آن است. در زندگی روزمره، این توانایی برای رانندگی در هوای مه آلود یا زمانی که نور کم وجود دارد مهم است. در آن زمان ها، کنتراست بین پس زمینه و شی کاهش می یابد.

بنابراین اکنون که کانون توهم نوری را می دانید، آیا می توانید تمام ارقام را تشخیص دهید؟ قبل از اینکه به پاسخ های واقعی برسیم، در اینجا برخی از پاسخ هایی که بینندگان پست کرده اند آورده شده است:

-من فقط می توانم 383 را ببینم. آیا این در مورد بینایی من معنی دارد؟

-من 383 را با عینک می بینم و 38301 را بدون عینک.

3830… و چه چیزی است؟ آیا باید با پزشک عمومی خود یک قرار ملاقات رزرو کنم؟

پاسخ تست بینایی با تصویر توهم نوری: اکثر بینندگان گفتند که می توانند 383یا حداکثر 3830. اما پاسخ واقعی شما را شوکه خواهد کرد.

ایا حاضری؟

احتمالاً بپسندید: اگه چشات مثل عقاب تیز باشه، تو یه نگاه گربه دختر گردشگر رو پیدا می کنی!

.

.

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود:کدامیک از این پرستارها انسان نیست و یک ربات است!؟

پاسخ واقعی عدد 38301است. یک عدد 5رقمی. اکنون، اکثر مردم اعداد را در وسط که کنتراست بالاترین آن بود، دیدند. با دور شدن از مرکز، کنتراست بین ارقام و پس‌زمینه کاهش می‌یابد، که دیدن ارقام را بسیار دشوار می‌کرد. اما اگر به اندازه کافی چشمک بزنید، می توانید با یک نگاه اجمالی تمام اعداد را ببینید! اگر واقعاً موفق به دیدن آنها شده اید، پس یکی از بهترین بینایی های جهان را دارید. شما می توانید به آن افتخار کنید.

شاید بپسندید: استخوان در جایی از تصویر پنهان است، آیا می توانید آن را پیدا کنید!؟

پاسخ تست قدرت دید با تصویر توهم نوری

امیدوارم از تست قدرت دید با تصویر توهم نوری استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: حکایت جالب و شنیدنی بلدرچین و کشاورز!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: حکایت مرد و مار و روباه | حکایت مردی که مار را نجات داد و گرفتار شد!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: در یک نگاه اشتباه تصویر را پیدا کن | خیلی ها موفق نشدند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: تست قدرت دید: با پیدا کردن قوطی نوشابه، نگذارید زیبایی تصویر از بین برود!؟

 

 

برایتان جالب خواهد بود

فیلم ساخت النگوی هندی به روش سنتی!

داستان ضرب المثل گربه را دم حجله کشتن!

کی از فروشگاه سرقت کرده !؟ | افراد باهوش در یک نگاه موفق میشن!

آزمون ریاضی: آیا می توانید معادله ریاضی 91-22÷2+6-45÷5= را در 10 ثانیه حل کنید؟

کدام لیوان کاپوچینو با بقیه فرق داره!؟ | فقط تیزبینا موفق میشن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا