;
تفریح و سرگرمی

چند چهره در تصویر می بینی!؟ | خیلی ها در این چالش پیچیده دچار اشتباه می شوند!

تست قدرت بینایی با چهره ها: پازل های تصویری و تست هایی که در آن تصویر یا تصاویری درون یک تصویر مخفی می شوند بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. این تصاویر به تصاویر توهم نوری نیز معروف هستند. بسیار از آنها بسیار خلاقانه و منحصر به فرد طراحی شده اند و باعث می شوند که شما بیشتر دقت کنید و سلول های خاکستری را مجبور به فعالیت کنید. البته که مسلم است این دقت کردن چیز خوبی است. یک تمرین کوچک برای مغز شما هرگز چیز بدی نیست. بخش سرگرمی چشمک امروز هم با یک تصویر توهم نوری جالب در خدمت شماست. تست قدرت بینایی با چهره ها را انجام دهید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذراید.

برای انجام این کار، سعی کنید از محدودیت های تمرکز خود عبور کنید. این به شما امکان می دهد واضح تر ببینید و ناهماهنگی ها را راحت تر تشخیص دهید. برای متمرکز کردن توجه خود، خود را منزوی کنید. قرار دادن خود در مکانی ساکت و دور از شلوغی و صداهای مختلف به شما کمک می کند تا افکار خود را جمع کنید. با مجله خبری چشمک و تست قدرت بینایی با چهره ها همراه باشید.

شاید بپسندید: 3 تفاوت دو تصویر پسر هیزم شکن را در 6 ثانیه پیدا کن!

تست قدرت بینایی با چهره ها

این تست نیز از تست های جالبی است که برای مدتی کوتاه تمرکز و دقت شما را به چالش می کشد. به تصویر زیر نگاهی بیندازید. آیا می‌توانید تمام چهره های موجود در تصویر را در کمتر از 5 ثانیه پیدا کنید.  شما باید بتوانید این چهره ها را در کمتر از ده ثانیه شناسایی کنید.

اگر آماده هستید یک نفس عمیق بکشید. چشمان خود را ببندید برای چند ثانیه و سپس با دقت به تصویر ذیل نگاه کنید. برای دیدن و پیدا کردن چهره ها شما فقط 10 ثانیه وقت دارید. اگر در کمتر از ده ثانیه چهره ها را شناسایی کردید، شما دارای قدرت تمرکز و بینایی بسیار خوبی هستید.

شاید بپسندید: حکایت جالب و شنیدنی روباه و مرغ های قاضی!

تست قدرت بینایی با چهره ها

شاید بپسندید: با توجه به تصویر به این 9 سوال جواب بده و هوش و نبوغت رو محک بزن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه در عرض 5 ثانیه ارزش عددی پرنده استوایی قهوه ای را پیدا کنی، هوش ریاضی بالاست!

.

.

.

شاید بپسندید:فیلم سر کار گذاشتن ببر توسط میمون (خیلی باحاله)

پاسخ تست قدرت بینایی با چهره ها

امیدوارم تا حالا چهره ها را شناسایی کرده باشید. اگر هنوز در یافتن چهره ها دچار مشکل هستید یک راهنمایی کوچک به شما می کنیم. شما باید به دنبال سه چهره باشید. اگر پیدا نتوانستید، می توانید برای دیدن پاسخ به پایین صفحه مراجعه کنید.

 شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که هر چیز و هر کس آن را دارد!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: دو مادر و دو دختر به همراه هم سینما رفتند،اما فقط سه بلیط خریدند، چه جوری ممکنه؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:چیستان: می نویسد، اما نمی تواند بخواند!

پاسخ تست قدرت بینایی با چهره ها: باید اعتراف کنم که این توهم چهره های پنهان مرا  نیز تا اندازه زیادی گیج کرد. من خیلی سریع دو تا از چهره های تصویر یعنی عکاس و دخترک را پیدا کردم، اما سومی را نتوانستم به راحتی پیدا کنم. در نهایت آن را پیدا کردم، اما سومین مورد کمی طول کشید تا آن را بیابم. چهره های مخفی دقیقا در این قسمت تصویر حضور داشتند. ایا شما قبل از دیدن پاسخ، سه چهره را در این تصویر پیدا کردید؟ برای شما چقدر طول کشید؟

شاید بپسندید: چشات مثل شاهین تیز باشه، سگی که میون صخره ها مخفیه رو پیدا می کنی!

پاسخ تست قدرت بینایی با چهره ها

امیدوارم از تست قدرت بینایی با چهره ها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: چیستان: اسم کشوری است که اگر دو حرف اول آن را برداریم نام یک شوینده بدست می آید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: فقط افراد دقیق و تیزبین ها اشتباه تصویر صحنه نمایشی سرخپوستی را پیدا می کنن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: در این تصویر چه چیزی با بقیه سبزیجات هماهنگ نیست!؟ | 90 درصد افراد متوجه نمیشن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل استخوان لای زخم گذاشتن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: داستان کوتاه دهقان و خیار اثر لئو تولستوی

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اشتباه تصویر قرار عاشقانه در چیست!؟ | فقط نابغه ها متوجه میشن!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

هندیها در نوآوری کم کم دست چینی ها رو از پشت می بندن!|باور نداری این ویدیو رو ببین!

اشتباهی در تصویر کفش هست که هر کسی متوجه اش نمیشه!|خودتو امتحان کن!

چشات مثل عقاب تیزه، پس بالرین یا رقصنده باله رو میان درختان پیدا کن!

طالع بینی ازدواج ماه ها با همدیگر برای پیوند زناشویی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا