;
تفریح و سرگرمی

فقط چشم عقابیا می تونن 888 را بین 808 ها در 6 ثانیه پیدا کنند؟ فقط 10 درصد افراد موفق میشن!

تست قدرت بینایی با عدد 888:  آیا فکر می کنید آنچه را که برای موفق شدن در تست قدرت بینایی با عدد 888 لازم است، را دارید؟ پس مهارت های خود را امتحان کنید و ببینید آیا می توانید در کمتر از 6 ثانیه 888 را در بین اعداد 808 پیدا کنید! فقط 10٪ از مردم موفق به انجام این چالش شده اند، پس آن را امتحان کنید و ببینید که آیا می توانید به صفوف تیزبین ها و با دقت های نابغه بپیوندید یا خیر!؟ با مجله خبری چشمک و تست قدرت بینایی با عدد 888 همراه شوید.

این بازی در سراسر شبکه های اجتماعی در سراسر جهان گسترده شده است، زیرا بازیکنان در همه جا با هم رقابت می کنند تا ببینند چه کسی می تواند عدد 888 را در کمترین زمان پیدا کند. پس این یک بازی است که کاربران بسیاری را در شبکه های اجتماعی دچار یک رقابت سخت کرده است، زیرا مردم در همه جا به سرگرمی می پیوندند.

پس مهارت های تصویری و شناختی خود همچون دقت و تمرکز خود را امتحان کنید و ببینید آیا می توانید 888 را در بین 808 در کمتر از 6 ثانیه تشخیص دهید! فقط به تصویر زیر خوب نگاه کنید و ببینید آیا می توانید عدد 808 را پیدا کنید!؟

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل شاخ و شانه کشیدن!

تست قدرت بینایی با عدد 888

فراموش نکنید، تصویر بالای این مقاله فقط برای مصورسازی است و برای دیدن تصویر با کیفیت تر به تصویر زیر مراجعه کنید. بنابراین حواس‌تان را پرت نکنید. بازی ها و پازل های تصویری می‌توانند چالش‌برانگیز باشند و از شما می‌خواهند که برای یافتن پاسخ مناسب، تمرکز کنید و با دقت مشاهده کنید. به عنوان مثال، در چالش یافتن 888 در بین 808، برای یافتن آن باید کمتر از 25 ثانیه زمان بگذارید.

برای کمک به موفقیت، قبل از شروع چند نفس عمیق بکشید و چشمان خود را روی اعداد متمرکز کنید. به دنبال الگوها یا تقارنی باشید که ممکن است بین اعداد وجود داشته باشد. عجله نکنید؛ در عوض، وقت خود را صرف کنید و به طور سیستماتیک به چالش نزدیک شوید. همچنین، سعی کنید مشکل را به بخش های کوچکتر تقسیم کنید تا تجزیه و تحلیل هر یک به طور جداگانه آسان تر شود.

شاید بپسندید: اگه نابغه ریاضی هستی، پس سریع این معادله رو تو 10 ثانیه حل کن!| خیلی ها فکر کردن ساده است!

تست قدرت بینایی با عدد 888

شاید بپسندید: آیا آدم متزلزل و بی طرفی یا اینکه وفاداری و پرتلاش؟ کافیه یکی از درب ها را انتخاب کنی تا بگم!

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: یکی از نگین های قیمتی تصویر را انتخاب کن تا بگم براساس انتخابت چه جور آدمی هستی!؟

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: ریاضی ات خوبه، پس این معادله رو تو 10 ثانیه حل کن!

پاسخ تست قدرت بینایی با عدد 888

آیا موفق شده اید 888 را در بین 808 پیدا کنید؟ بازی‌های مشاهده‌ای می‌توانند راهی عالی برای به چالش کشیدن خود و تقویت مهارت‌های مشاهده‌ای شما باشند. آنها می توانند به شما کمک کنند تا الگوها را تشخیص دهید، جزئیات را شناسایی کنید و توانایی های حل مسئله خود را توسعه دهید. پس بهتر است از شانس دوم خود نیز برای یافتن عدد 888 استفاده کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی صاحب آثار هنری: به نظر شما این آثار متعلق به کدامیک از این سه هنرمند است؟

.

.

.

بیشتر بخوانید: اگه 3 تا تفاوت رو تو تصویر مهندسای راه و ساختمان پیدا کنی، آخر تیزبینایی!

 

 

 

شاید بپسندید: کدامیک از این دانش آموزان، ژاکت بافت همکلاسی خودش را برداشته است!؟

پاسخ تست قدرت بینایی با عدد 888: پس وقتی شرایط سخت می شود تسلیم نشوید. نفس عمیق بکشید و دوباره تلاش کنید! به یاد داشته باشید، هر برد گام دیگری برای تبدیل شدن به یک ناظر خبره است. تبریک به کسانی که در کمتر از 6 ثانیه 888 را از بین 808 پیدا کردند. برای کسانی که نتوانستند پاسخ را پیدا کنند، نگران نباشند، زیرا یک عکس با راه حل برای شما وجود خواهد داشت.

شاید بپسندید: اگه بتونی خروسی که با بقیه متفاوته، پیدا کنی حتماً برا خودت اسپند دود کن!

تست قدرت بینایی با عدد 888

احتمالاً بپسندید: پسرکی که با بقیه متفاوته، رو پیدا کن و ثابت کن خیلی تیزبین و اهل دیدن جزئیات هستی!

امیدوارم از تست قدرت بینایی با عدد 888 استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: هوش ریاضی ات خوب باشه، ایکی ثانیه میتونی با جابجایی یه چوب کبریت معادله رو درست کنی!

 

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: داستان کشاورز و خر بیچاره از سری داستان های پندآموز ادبیات فارسی!

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: اگه دقت ات بالاست، تفاوت های این تصویر زیبای هیزم شکن را در 10 ثانیه پیدا کن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اختلاف خرمن: اگه 6 تا اختلاف خرمن سمت راست و چپ رو پیدا کنی، خیلی تیزی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:فقط کسایی که دقت‌اشون بالاست میتونن 5 تا تفاوت رو تو تصویر سگ بامزه پیدا کنند!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: اگه قدرت بینایی و تمرکزت خوب باشه میتونی به راحتی 3 تفاوت تصویر بوزینه را پیدا کنی!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:اگه هوش و نبوغ ات مثل هرکول پوآروست، باید بگی کدومیکی از این دو تا زن تظاهر می کنه خیلی پولداره!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود: تیز و دقیق باشی سه تا تفاوت تصویر قاطر مزرعه را پیدا می کنی!

شاید برایتان جالب باشد

فقط بگو تو نگاه اول چی دیدی تا بگم اصلا آدم احساسی و رمانتیک هستی یا نه!؟

آزمون شناسایی نامزد مرد: نابغه ای اگر تو 3 ثانیه، نامزد مرد تصویر رو شناسایی کنی!

اگه در عرض 5 ثانیه پاکت نامه را در صحنه ورزشی در فضای باز پیدا کنید، یک نابغه تمام عیارید!

فقط افراد تیزبین می توانند 5 تفاوت دو تصویر دخترک اسکیت باز را در 10 ثانیه پیدا کنند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 15 =

دکمه بازگشت به بالا