;
تفریح و سرگرمی

اگر در میان خطوط، حیوان تصویر را شناسایی کردی بینایی ات مشکلی نداره!

تست قدرت بینایی با خطوط : در تصویر یک حیوان پنهان شده است، اما بیش از 90 درصد از افرادی که سعی در یافتن آن دارند، شکست می خورند. آیا فکر می کنید می توانید آن را پیدا کنید؟ خوب، شما فقط 8 ثانیه فرصت دارید تا ببینید چه حیوانی بین خطوط پنهان شده است. اگر بتوانید به درستی تشخیص دهید که چه چیزی در آن پنهان شده است، از همه کسانی که سعی در حل این معمای تصویری داشتند تیزبین تر هستید. با مجله خبری چشمک و تست قدرت بینایی با خطوط همراه باشید.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل دنبال نخود سیاه فرستادن!

تست قدرت بینایی با خطوط

ما در وب جست‌وجو کرده‌ایم تا بهترین بازی‌های فکری و چالش‌های تصویری را برای به اشتراک گذاشتن با شما پیدا کنیم. پس از انتخاب دقیق بهترین ها، بالاخره یکی را پیدا کردیم که فکر می کنیم مهارت های تصویری شما را بهتر و دقیق تر مورد آزمایش قرار می دهد! برای یافتن پاسخ تست قدرت بینایی با خطوط باید از تمام نیروی مغز خود استفاده کنید. به تصویر زیر نگاهی بیندازید و به ما اطلاع دهید که آیا می توانید ببینید چه حیوانی در داخل آن پنهان شده است.

خطوط زیادی خواهید دید و ممکن است به نظر برسد که تصویر در حال حرکت است. با این حال، ما به شما اطمینان می دهیم که این فقط یک ترفند است! این یک تصویر ثابت است و اگر درست به آن نگاه کنید، حیوان خاصی را خواهید دید. شکل این حیوان غیرقابل انکار است. مطمئناً آن را با هیچ موجود دیگری در این سیاره اشتباه نخواهید گرفت. به یاد داشته باشید، شما فقط 8 ثانیه فرصت دارید تا حیوان پنهان شده در تصویر تست قدرت بینایی با خطوط را به درستی حدس بزنید. آماده؟ بیا بریم!

شاید بپسندید:5 تا تفاوت بین دو تا تصویر راکون هست که فقط تیزبین ها متوجهش میشن!

تست قدرت بینایی با خطوط

بیشتر بخوانید: 2 تفاوت تصویر پرنسس های دیزنی رو پیدا کنی، آخر تیزبینایی!

.

.

 

 

شاید بپسندید: اگر حیوانات مخفی به خصوص شیر را در این پارک پیدا کنی، چشای تیز مثل عقاب داری!

.

.

.

 

شاید بپسندید:اگه دقت و تیزبنی ات مثل شاهینه، بگو اشتباه تصویر دخترک جلو آینه چیه!؟

پاسخ تست قدرت بینایی با خطوط

متوجه شدی که چه حیوانی بین خطوط تست قدرت بینایی با خطوط پنهان شده است؟ ؟ اگر در تلاش برای شناسایی آن مشکل دارید، کمی سر خود را به اطراف حرکت دهید. سعی کنید دید خود را به طرق مختلف تنظیم کنید. آیا  اگر سر خود را به گونه ای کج کنید واضح تر است؟ اگر به سرعت تصویر را به سمت بالا و پایین اسکرول کنید چه؟ فهمیدید حیوان چیست؟

حیوان پشت آن خطوط چیست؟ زمان تقریباً به پایان رسیده است، عجله کنید!

شاید بپسندید: یک تصویر جنگلی را انتخاب کنید تا اطلاعات جالبی درباره جنبه تاریک شخصیت خود بدست آورید!

.

.

.

 

 

احتمالاً بپسندید: اگر شخصیت های فانتزی حیوان دیزنی انسان بودند!| این ها خودشون یه شخصیت کارتونی جدید شدند!

پاسخ تست قدرت بینایی با خطوط: بسیار خوب، 8 ثانیه گذشته است، و امیدواریم که شما حیوانی را که در تصویر پنهان شده است پیدا کرده باشید. اگر برای دیدن آن مشکل داشتید، نگران نباشید! اکثر افرادی که سعی کردند موجودی پنهان را پیدا کنند، نتوانستند تشخیص دهند که واقعاً چیست؟ با این حال، این تلاش به مغز شما یک تمرین عالی داد. در واقع، شما باید این نوع تست های تصویری را هر روز برای تمرین مغز انجام دهید.

ببر است! ساده ترین راه برای شما برای تشخیص ببر چه بود؟ آیا چرخاندن تلفن کمکی کرد؟ افزایش روشنایی یا کاهش آن چطور؟ ما دوست داریم بدانیم چگونه این چالش تصویری دشوار را حل کردید؟

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل حرف مرد یکی است!

تست بینایی با خطوط

امیدوارم از  تست قدرت بینایی با خطوط استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: اگه چشات قویه، تفاوتهای تصویر گاو فانتزی رو پیدا کن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:  هوش کارآگاهی داشته باشی، داستان ترسناک تصویر را پیدا می کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:با حل کردن معادله آخر، ضریب هوش ات رو ارزیابی کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:اگر بینایی ات مشکلی نداشته باشه به راحتی اعداد مخفی تصویر را می بینی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: خوش بین هستی یا بدبین!؟ اگه مطمئن نیستی فقط یکی از تصاویر روخانه را انتخاب کن!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

تست شخصیت: از نظر دیگران قابل اعتمادی هستی یا خیر!؟

اگه دقت و تیزبنی ات مثل شاهینه، بگو اشتباه تصویر بازیگر تئاتر چیه!؟

داستان ضرب المثل آخرش معلوم شد توی ظرف یارو چی بود

یکی از فانوش ها را انتخاب کن تا بهت بگم در برابر چالش ها و مشکلات واکنش‌ات چی هست!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا