;
تفریح و سرگرمی

اگه تو این تصویر جنگلی آهو رو پیدا کنی، قدرت دیدت مثل شاهینه!

تست قدرت بینایی با استتار آهو : این روزها یافتن حیواناتی که در طبیعت خود را استتار کرده اند و شناسایی آنان کمی سخت است، بسیار داغ شده است. این تصاویر زیبائیها و شگفتی های طبیعت را به تصویر می کشد. در عین حال می توانند سبب افزایش تمرکز و دقت شما شوند. زیرا شما مجبور هستید که برای بافتن این حیوانات از تمام تمرکز و دقت خود استفاده کنید. در تست قدرت بینایی با استتار آهو، تصویری به اشترک گذاشته شده است. با توجه به توضیحات شما باید بتوانید در کمتز از ده ثانیه حیوان استتار شده را بیابید.

از اواخر قرن بیستم رشد بیماری های مربوط به مغز افزایش یافته است. محققان معتقدند که نوع زندگی افراد، تغذیه و نیز میران فعالیت های مغزی رابطه مستقیم به گرفتاری افراد در کهنسالی به بیماری هایی شبیه ضعف حافظه، آلزایمر و فراموشی دارد. با داشتن تغذیه سالم و ورزش منظم و نیز تلاش برای افزایش فعالیت های مغزی می توان از این بیماری ها جلوگیری کرد.

پرداختن به سوالات هوش، بازی های فکری و نیز چالش های تصویری شبیه مطلب حاضر می تواند، سبب افزایش دقت و تمرکز شما گردد. لذا تلاس باید کرد تا در طول روز زمانی را برای انجام فعالیت مغزی اختصاص داد. انجام این تست ها در بلند مدت سبب افزایش قدرت تمرکز و دقت شما خواهد شد و شما را جزئی نگرتر خواهد نمود. با مجله خبری چشمک و تست قدرت بینایی با استتار آهو همراه باشید.

شاید بپسندید: داستان شنیدنی مکتب پالان دوز | بزرگی به اسم نیست….

تست قدرت بینایی با استتار آهو

بر اساس یک تحقیق، در صورتی که افراد قدرت تمرکز و جزئی نگری بالایی داشته باشند، در انجام این تست ها و پیدا کردن سوژه کمتر دچار مشکل و زحمت می شوند. اما برعکس افرادی که دیدن برنامه های تلویزیونی را بر انجام هر گونه بازی فکری و تست های هوش بیشتر ترجیح داده اند، کمتر توانسته اند جرئیات یک تصویر را شناسایی کنند.

در تصاویر امروز هم، شما با چندین تصویر روبرو هستید که در آنها چیزی از دید مخفی شده است. به عبارت دیگر تشخیص آنها برای هر کس به آسانی صورت نمی گیرد. اگر آماده هستید، تصاویر را با یکدیگر مرور می کنیم.

در توضیحات تصویر تست قدرت بینایی با استتار آهو  آمده است که عده کمی قادر به شناسایی یک آهو شده اند. برخی زمان طولانی برای پیدا کردن آهو صرف کرده و در نهایت گفته اند هیچ حیوانی در تصویر حضور ندارد. اما واقعا یک آهو در عکس وجود دارد و فقط یک چشم تیزبین قادر به دیدن آن است. اگر آماده هستید شما نیز خود را محک بزنید باید بدانید که انجام این تست ها و پازل های تصویری، سبب افزایش فعالیت مغز و در نهایت افزایش قدرت تمرکز و جزئی نگری شما می شود.

شاید بپسندید: تست شخصیت شناسی: به نظرتان کدامیک از افراد تصویر می تواند آدم بهتری باشد!؟

تست قدرت بینایی با استتار آهو

فیلم جالب: (ویدیو) تا حالا خط تولید تیله های رنگی رو دیده بودی! | قابل توجه دهه شصتی ها

.

.

.

.

شاید بپسندید:اگه چشات مثل شاهین تیزه، مغزهای ورزشکار فانتزی که با بقیه فرق دارند را پیدا کنید!

.

.

.

شاید بپسندید:حکایت ضرب المثل نه خانی آمده نه خانی رفته!

پاسخ تست قدرت بینایی با استتار آهو

آهوی زیبای ما جایی در این تصویر حضور دارد. برخی شاید بگویند پیدا این آهو به اسانی نیست. اما باید گفت یک چشم تیزبین هر جزئیاتی را بلافاصله می تواند رصد کند. اگر هنوز آهو را پیدا نکردید می توانید بیشتر تلاش کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون دقت ذهن:خرسی که خودش رو از شکارچی مخفی کرده پیدا کن!

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت بینایی با استتار آهو: و این هم تصویر عادی و بزرگ نمایی شده از این حیوان زیبا که احتمالا تلاش دارد خود را از چنگال حیوانات وحشی مخفی نگه دارد.

شاید بپسندید: (ویدیو) یک لیوان از این آبمیوه خیابانی هندی بخوری،در برابر همه میکروب ها واکسینه میشی!

تست قدرت بینایی با استتار آهو

و تصویر بزرگنمایی شده:

پاسخ تست قدرت بینایی با استتار آهو

استتار چیست؟

استتار در لغت نامه ی دهخدا به معنای در پرده پنهان گردیدن و پوشیدگی و نهان کردن می باشد و نوعی پنهان شدن از طریق ایجاد همرنگی و هم شکلی با محیط اطراف می باشد. استتار در طبیعت به وفور توسط حیوانات دیده میشود و انسان برای دفاع از جان خود از این روش استفاده میکند تا طبیعت گردی بهتر و موفق تری را پیش رو داشته باشد.

فیلم جالب: (ویدیو) تا حالا خط تولید تیله های رنگی رو دیده بودی! | قابل توجه دهه شصتی ها

جغد در میان شاخه های درخت

مزایای استتار در طبیعت

در حالت کلی می توان گفت، استتار در طبیعت در مرحله ی اول برای حفاظت از جان در برابر حیوانات و همچنین حملات نظامی صورت می گیرد. اما همیشه حفاظت از جان دلیل این کار نیست، بلکه شکار حیوانات و پرندگان و همچنین شکار سوژه های عکاسی در طبیعت نیز می توانند از جمله مزایای استتار به شمار آیند که به شدت مورد توجه قرار می گیرد.

احتمالاً بپسندید: نقطه جوش متولدین هر ماه: این چیزا متولدین هر ماه رو عصبی و بداخلاق می کنه؟

اصول مهم استتار در طبیعت

قبل از یادگیری روش های استتار لازم است بدانید که آشنایی با این روش شرط لازم می باشد اما شرط کافی نیست و تا اصول این کار را ندانید، نمی توانید انتظار رسیدن به موفقیت در این زمینه را داشته باشید.

شاید بپسندید: گربه داخل کوچه رو تو یه نگاه ببینی، قدرت دید و تمرکزت مثل عقابه!؟

تست قدرت بینایی با استتار آهو

قرار گرفتن در مکان مناسب

اگر عکاسی هستید که قصد دارید از پرندگان و حیوانات، تصاویر ناب و خارق العاده ای را به ثبت برسانید یا قصد حفاظت از جانتان در برابر حیوانات و انسان ها را دارید، در مرحله ی اول باید بتوانید مکان مناسبی را برای ایستادن و قرار دادن وسایل و تجهیزاتتان انتخاب کنید. سعی کنید مکانی را انتخاب کنید که شباهت رنگی بیشتری به وسایل و لباس هایتان داشته باشد.

امیدوارم از تست قدرت بینایی با استتار آهو استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: معمای باحال تصویری: آن چیست که سوزن دارد نخ ندارد صابون دارد کف ندارد؟

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:اونایی که ریاضی شون خوبه: با پیدا کردن مقدار عددی حیوانات، معادله آخر را حل کن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: داستان چه کسی زنگوله را به گردن گربه می اندازد؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه هوشی پلیسی ات قوی باشه، می تونی قناد قاتل را شناسایی کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: تو نقاشی اول چی دیدی تا بگم چه رابطه‌ای بین برداشت و نوع شخصیت‌ات هست!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه نابغه ریاضی هستی، این چالش ریاضی را در کمتر از 10 ثانیه حل کنید؟

 

 

شاید برایتان جالب باشد

باهوشا جواب بدن: مجموع عددی ماسک ها در معادله آخر چند می شود!؟

داستان فقیر پرخور و هیزم فروش از داستان های پندآموز مثنوی معنوی!

یک شکل  دایره ای را انتخاب کن تا بگم خوش بینی یا بدبین!

داستان جالب ضرب المثل صد رحمت به دزد سر گردنه!

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل اول چاه را بکن بعد مناره را بدزد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا