;
تفریح و سرگرمی

یکی از دروازه ها را که دوست داری باز کنی انتخاب کن تا از پتانسیل های بالقوه خودت باخبر بشی!

تست شخصیت نگاه به آینده: آیا به دنبال یافتن پتانسیل های خود و کشف فرصت های جدید هستید؟ انجام تست شخصیت نگاه به آینده می تواند راهی عالی برای کشف قسمت های پنهان خود و دریافت بینش در مورد چیزهایی باشد که شما را منحصر به فرد می کنند. با استفاده از این تست شخصیت، می توانید پتانسیل واقعی خود را کشف کنید و دنیایی از امکانات را باز کنید. منتظر چی هستی؟ اکنون در تست شخصیت نگاه به آینده مجله خبری چشمک شرکت کنید.

شاید بپسندید:آیا زن سمت راستی واقعا از فروشگاه هندونه دزدیده!؟

تست شخصیت نگاه به آینده

آیا تا به حال احساس می کنید که زندگی خود را با خلبان خودکار می گذرانید، بدون اینکه واقعاً با دنیای اطراف خود درگیر شوید؟اگر چنین است، ممکن است وقت آن رسیده باشد که یک تست شخصیتی بدهید و پتانسیل واقعی خود را کشف کنید. تست های شخصیت بینش ارزشمندی در مورد اینکه واقعا چه کسی هستیم ارائه می دهد و به ما کمک می کند تا انگیزه ها، نقاط قوت و ضعف خود را درک کنیم.

شاید بپسندید: چیستان: کدوم شهره که اگر حرف اولش رو برداریم اسم شکل هندسی میشه و اگه حرف دومش را برداریم پایتخت ایتالیا میشه!

تست شخصیت نگاه به آینده

شاید بپسندید:وقتی غمگینی با توجه به شخصیت ات بهترین کار چیه!؟ اگه نمی دونی فقط بگو اول تو تصویر چی دیدی!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:حکایت خرگوش پير و دسته فيلها!

 

.

.

.

شاید بپسندید: داستان شنیدنی ابن سیرین و زن هوس باز!

تفسیر تست شخصیت نگاه به آینده

هدف شما هر چه باشد، تست شخصیت نگاه به آینده مجله خبریچشمک می تواند به شما در رسیدن به آن کمک کند. همین امروز قدم بردارید و دریابید که واقعاً چه چیزی در زیر سطح نهفته است. فقط یکی از این سه دروازه را انتخاب کنید.

شاید بپسندید: یکی از آدم رباها همسر مرد اسیره، به نظر شما کدومیکی است!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: ماریا کدوم مسیر رو برای عبور انتخاب کنه تا بدون خطر به شهر برسه!؟

پاسخ و تفسیر تست شخصیت نگاه به آینده

دروازه 1

افرادی که اولین دروازه را انتخاب می کنند احتمالاً شخصیتی دارند که با کاوش و جستجوی تجربیات جدید هدایت می شود. آنها تمایل دارند که ذهنی باز داشته باشند و نسبت به ایده ها و فرهنگ های مختلف مدارا کنند و فرصت ها را با اشتیاق در آغوش بگیرند.

این افراد اغلب پذیرای تغییر هستند و دیدگاه مثبتی در زندگی دارند. آنها برای رسیدن به اهداف خود حاضر به ریسک هستند و زیبایی ناشناخته ها را قدر می دانند.

شاید بپسندید: در صورتی که قدرت دیدت بالا باشه در 10 ثانیه 5 تفاوت دو پنگوئن را پیدا می کنی!

دروازه 2

کسانی که دروازه  دوم را انتخاب می کنند احتمالاً روی باز کردن پتانسیل واقعی خود متمرکز هستند. آنها می‌دانند که تجربیات جدید می‌توانند پاداش‌های زیادی به همراه داشته باشند و با استفاده از آن‌ها می‌توانند به چیزهای بزرگی دست یابند.

آنها مطمئن و مصمم هستند و می دانند که اگر تلاش کنند، ثواب آن را درو خواهند کرد. قبول چالش های جدید چیزی است که آنها از آن لذت می برند و از ملاقات با افراد جدید در طول سفر خود لذت می برند.

احتمالاً بپسندید: آیا میتونی در یک نگاه قاتل را شناسایی کنی!؟

دروازه 3

افرادی که دروازه سوم را انتخاب می کنند دارای شخصیتی هستند که با کنجکاوی و تمایل به کشف چیزهای جدید هدایت می شود. آنها نمی توانند چیزی را که فراتر از افق نهفته است کشف کنند و مشتاقند آنچه را که در پیش است بیابند. ماهیت کنجکاو آنها را به سمت مشکلات پیچیده سوق می دهد و به دنبال راه حل های خلاقانه می گردند.

این افراد همچنین دارای تخیل بالایی هستند و همیشه راهی برای تحقق رویاهای خود پیدا می کنند.

احتمالاً بپسندید: چیستان : چهارتا کبوتر رو درخت نشستن؛ دوتاشون می خوان پرواز کنن، چندتا کبوتر رو درخت مونده!؟

امیدوارم از تست شخصیت نگاه به آینده استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:  5 تفاوت موجود میان دو تصویر اسب را در 15 ثانیه پیدا کنید!؟

 

 

 

 

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

 تیز و زبل باشی تو 5 ثانیه عدد 89 رو پیدا می کنی!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

داستان ضرب المثل آب زیر کاه!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید:   اگه تو یه نگاه گربه سیاهگوش تصویر را پیدا کردی چشات مثل شاهین تیزه!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: فقط یه نابغه ریاضی میتونه مجموع ارزش عددی حیوونا را تو 15 ثانیه پیدا کنه!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: حکایت وزیر نادان دهقان دانا، مرد فقیری که راز پادشاه را فهمید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

بیشتر بخوانید: اگر لاک پشت را بین دایناسورها پیدا کنی، دقت و تمرکزت بالاست!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: چیستان: دو مادر و دو دختر در یک خانه مشغول آشپزی هستند اما سه نفر در خانه حضور دارند؛ چطور ممکن است؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: چقدر خودت یا اطرافیانت رو می شناسی، با انتخاب یکی از این پرنده ها نکات جالبی رو می فهمی!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل توبه گرگ مرگ است!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل ریش گرو گذاشتن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: اگه ریاضی ات خوبه، ارزش عددی هر نوشیدنی را در تصویر پیدا کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چیستان: من یک حیوان آبزی هستم؛ قسمت دوم اسم من نام یک ساز است، من چه هستم!؟

شاید برایتان جالب باشد

آنچه در ابتدا می بینید، دیدگاه شما را نسبت به دوستی آشکار می کند!

یکی از این دخترا نوه پیرزنه است اما کتمان می کنه، اون بی ادب رو شناسایی کن!

اگه باهوشی باید تو یه نگاه، چیزی که این تصویر کم داره رو شناسایی کنی!

حکایت جالب و شنیدنی حاکم نیشابور و کشاورز بیچاره!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا