;
تفریح و سرگرمی

خلاقی یا تحلیل گر!؟ اگه نمیدونی، یه مهره شطرنج رو انتخاب کن تا بهت بگم!

تست شخصیت متکی به مهره شطرنج: قدرت مغز خود را کشف کنید. یک مهره شطرنج را برای کشف شخصیت و میزان بهره هوشی خود و حتی شناخت ذهن خود، انتخاب کنید! آیا می دانید چه نوع هوشی دارید؟ این تست شخصیت را انجام دهید تا بیشتر در مورد خودتان بدانید و اسرار نوع ذهن خود را باز کنید. دنیای احتمالات را کاوش کنید و خود را به چالش بکشید تا دریابید که چگونه در بازی هوش امتیاز می گیرید. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت متکی به مهره شطرنج همراه شوید.

شاید بپسندید: اگه 3 تا تفاوت دو بز شیرده را پیدا کنی، خیلی دقیق و تیزی!

تست شخصیت متکی به مهره شطرنج

آیا کنجکاو هستید که بدانید ذهنیت شما چیست؟ بسیاری از ما با مفهوم تست های شخصیت آشنا هستیم، اما آیا می دانستید که راهی برای کشف ذهنیت شما وجود دارد؟ ما یک راه خلاقانه و سرگرم کننده برای انجام این کار ارائه می دهیم: با انتخاب یک مهره شطرنج! شطرنج از دیرباز به عنوان آزمون نهایی مهارت فکری در نظر گرفته شده است. هر مهره شطرنج به روش های منحصر به فردی حرکت می کند و نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارد.

با انتخاب موردی که بیشتر برای شما جذابیت دارد، می توانید بینش ارزشمندی در مورد نوع ذهن خود به دست آورید. پس چرا صبر کنیم؟ امروز تست شخصیت متکی به مهره شطرنج را انجام دهید و متوجه شوید که چه نوع ذهنی دارید، خلاق یا تحلیلی و ….

شاید بپسندید: کدوم گربه با بقیه گربه ها فرق داره!؟ | فقط تیزبین ها میتونن پیداش کنند!

تست شخصیت متکی به مهره شطرنج

شاید بپسندید:اگه هوش ریاضی‌ات خوب باشه، پاسخ معادله چهارم را در 9 ثانیه بدست بیار!؟

.

.

.

.

این ویدیو هم جالب است: ویدیو:عینهو بز از دیوار راست بالا و پائین میره،این ویدیو رو ببین تا متوجه مفهوم جمله بشی!

 

 

.

.

شاید بپسندید:فیلم سر کار گذاشتن ببر توسط میمون (خیلی باحاله)

تفاسیر تست شخصیت متکی به مهره شطرنج

کافی است به مهره های موجود نگاه کنید. مهره ای که بیشتر می پسندید را انتخاب کنید. سپس به تفسیرها مراجعه کنید.

شاید بپسندید: داستان خر بیار باقلا بار کن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل خر ما از کرگی دم نداشت!

تست شخصیت متکی به مهره شطرنج

مهره شطرنج A: متفکر تحلیلگر

اگر اولین مهره شطرنج را در تست شخصیت متکی به مهره شطرنج انتخاب کردید، احتمالاً ذهن تحلیلی دارید. شما احتمالاً از آن دسته افرادی هستید که دوست دارند به مسائل با دقت و منطق فکر کنند. شما دوست دارید قبل از تصمیم گیری، مزایا و معایب را بسنجید و از آن دسته افراد نیستید که بدون بررسی دقیق وارد مسائل شوید.

ماهیت دقیق شما، شما را به یک حلال استثنایی مشکل تبدیل می کند. می توانید به سرعت یک مشکل را شناسایی کرده و راه حلی ارائه دهید که کارساز باشد. شما همچنین دارای حس قوی بازی جوانمردانه هستید، بنابراین در کار یا زندگی خود از میانبر استفاده نمی کنید.

احتمالاً بپسندید: چیستان: دو مادر و دو دختر به همراه هم سینما رفتند،اما فقط سه بلیط خریدند، چه جوری ممکنه؟

مهره شطرنجB: برنامه ریز استراتژیک

افرادی که مهره دوم شطرنج را در تست شخصیت متکی به مهره شطرنج انتخاب کردند، برنامه ریزان استراتژیک هستند. شما اهمیت یک قدم به عقب برداشتن و نگاه کردن به تصویر بزرگ قبل از تصمیم گیری را درک می کنید.

شما اجازه نمی دهید احساسات مانع قضاوت شما شوند، در عوض بر منطق و حقایق تکیه کنید تا تصمیمات خود را مطلع کنید. توانایی شما برای برنامه ریزی از قبل به شما کمک می کند تا موانع احتمالی را پیش بینی کنید و در صورتی که کارها طبق برنامه پیش نرود، برنامه های پشتیبان ایجاد کنید. تفکر استراتژیک شما را به یک دارایی در هر سازمانی تبدیل می کند.

 شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که هر چیز و هر کس آن را دارد!

مهره شطرنج C: وضوح فکر

انتخاب مهره سوم شطرنج در تست شخصیت متکی به مهره شطرنج نشان می دهد که شما یک فرآیند فکری روشن و متمرکز دارید. قبل از تصمیم گیری برای ارزیابی هر موقعیتی وقت می گذارید و به شما امکان می دهد انتخاب های آگاهانه ای داشته باشید.

رویکرد منطقی شما به شما کمک می کند تا روی کار در حال انجام متمرکز بمانید و از تسلط بر حواس پرتی جلوگیری می کند. توانایی شما در تفکر منطقی همچنین سازماندهی وظایف پیچیده را در مراحل قابل مدیریت برای شما آسان تر می کند.

مهره شطرنج D :خلاقیت

اگرچه ممکن است غیر منطقی به نظر برسد، افرادی که این مهره شطرنج را در تست شخصیت متکی به مهره شطرنج انتخاب می کنند می توانند بسیار خلاق باشند. آنها توانایی نگاه کردن به مشکلات را از زوایای مختلف دارند که به آنها امکان می دهد راه حل های خلاقانه ای ارائه دهند.

این افراد همچنین می توانند خارج از چارچوب فکر کنند، این به آنها اجازه می دهد تا ایده هایی را ارائه دهند که هیچ کس قبلاً به آن فکر نکرده است. خلاقیت آنها اغلب دست کم گرفته می شود، اما زمانی که به درستی مورد استفاده قرار گیرد، می تواند فوق العاده قدرتمند باشد.

مهره شطرنج E: توجه به جزئیات

اگر آخرین مهره شطرنج را در تست شخصیت متکی به مهره شطرنج انتخاب کردید، به این معنی است که به جزئیات توجه زیادی دارید. شما می دانید که تغییرات کوچک می تواند تفاوت بزرگی در نتیجه هر کار یا پروژه ای ایجاد کند.

شما می توانید اشتباهات را به سرعت تشخیص دهید و آنها را بر اساس آن اصلاح کنید. یک ویژگی ارزشمند برای هر کسی که به دقت در کار خود نیاز دارد. توجه شما به جزئیات همچنین تمرکز شما را بر روی کارهای مهم آسان تر می کند تا اینکه حواس شما به جزئیات جزئی پرت شود.

امیدواریم از تست شخصیت متکی به مهره شطرنج استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: چیستان: اسم کشوری است که اگر دو حرف اول آن را برداریم نام یک شوینده بدست می آید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: تست هوش: با دست زدن به یکی از لیوان ها تعادل صف بین لیوان های خالی و پر ایجاد کنید!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: در این تصویر چه چیزی با بقیه سبزیجات هماهنگ نیست!؟ | 90 درصد افراد متوجه نمیشن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل استخوان لای زخم گذاشتن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: (ویدیو)تایم ناهار در یکی از روستاهای هند!| لامصب چرا ملاقه استفاده نمی کنی!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اشتباه تصویر قرار عاشقانه در چیست!؟ | فقط نابغه ها متوجه میشن!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

چیستان: می نویسد، اما نمی تواند بخواند!

با توجه به تصویر به این 9 سوال جواب بده و هوش و نبوغت رو محک بزن!

چند چهره در تصویر می بینی!؟ | خیلی ها در این چالش پیچیده دچار اشتباه می شوند!

3 تفاوت دو تصویر پسر هیزم شکن را در 6 ثانیه پیدا کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا