;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت: با انتخاب یک درخت، نوع نگاهت به گذشته را کشف کن!

تست شخصیت مبتنی به انتخاب درخت فانتزی: آیا کنجکاو هستید که بدانید چگونه با گذشته ارتباط دارید؟ وقت آن است که این تست شخصیتی جذاب را انجام دهید و بفهمید! درختی را انتخاب کنید و درباره خودتان بیشتر بدانید. این یک سفر هیجان انگیز است که در انتظار شماست! با تست شخصیت مبتنی به انتخاب درخت فانتزی و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: نابغه ها بگن که کدوم یکی از این سه مرد، همسر زن تصویر هست!؟

تست شخصیت مبتنی به انتخاب درخت فانتزی

اگر در مورد خود و نحوه درک خود از جهان کنجکاو هستید، یک تست شخصیت می تواند راهی عالی برای بررسی نحوه تفکر و احساس شما باشد.

درک نگرش شما نسبت به گذشته می تواند به شما در تصمیم گیری بهتر و ایجاد روابط معنادارتر کمک کند. تست شخصیت مبتنی به انتخاب درخت فانتزی را انجام دهید تا با انتخاب یکی از سه درخت، بینش خود را نسبت به زندگی به دست آورید. تست شخصیت مبتنی به انتخاب درخت فانتزی می تواند شما و اطرافیانتان را به خوبی سرگرم کند.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل تا بخواهي بگویي خر نیستم، صد خروار بار به پشتت گذاشته اند!

تست شخصیت مبتنی به انتخاب درخت فانتزی

شاید بپسندید:چیستان: جانوری خطرناک اسن که اگر وارونه اش کنید واحد اندازه گیری می شود!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: اگر در یک نگاه ناهماهنگی و نکته موجود در تصویر حیوانات را پیدا کنی، واقعا نابغه ای!

 

 

 

.

.

احتمالاً بپسندید: فقط تیزبینا میتونن اشتباه تصویر مزرعه زیبا را در یک نگاه پیدا کنن!

تفسیر تست شخصیت مبتنی به انتخاب درخت فانتزی

با شرکت در تست شخصیت مبتنی به انتخاب درخت فانتزی ، دریابید که چگونه نگرش شما نسبت به گذشته دیدگاه شما را نسبت به زندگی شکل می دهد. یک درخت را انتخاب کنید! پس از انتخاب درخت به تفسیر هر کدام و مورد انتخابی خود مراجعه کنید.

شاید بپسندید:چند تا مربع تو تصویر هست!؟| فقط یه نابغه جواب درست رو میده!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: آیا شما یک رهبر هستید؟ یک اسب انتخاب کنید و ماهیت واقعی خود را بهتر بشناسید!

تست مبتنی به انتخاب درخت فانتزی

درخت  A

افرادی که اولین تصویر از تست شخصیت مبتنی به انتخاب درخت فانتزی را انتخاب می کنند، احتمالاً خوش بین هستند و نگرش به استقبال گذشته را دارند. آنها تمایل دارند فراز و نشیب های زندگی را با طرز فکری مثبت بپذیرند.

آنها ممکن است اشتباهات را به عنوان فرصت های یادگیری و گذشته را نه به عنوان چیزی برای شرمساری، بلکه به عنوان منبعی از قدرت در نظر بگیرند. آنها به احتمال زیاد ذهن باز و مایل به ریسک هستند. حتی زمانی که با مسائل دشوار روبرو می شوند، ممکن است امیدوار باشند که همه چیز در نهایت درست شود.

برایتان جالب خواهد بود: دانش ریاضیاتی خود را ارزیابی و آخرین معادله را در 15 ثانیه حل کنید!

درخت  B

افرادی که این تصویر از درخت را انتخاب می کنند ممکن است نگرش بازتابی نسبت به گذشته داشته باشند. آنها ممکن است زمان بگذارند تا به اشتباهات خود فکر کنند و از آنها درس بگیرند، اما زیاد روی آنها تمرکز نکنند. آنها احتمالاً در رویکرد خود به زندگی متفکر و درون نگر هستند.

این نوع از افراد برای تأمل در تجربیات خود زمان می برد و به آنها اجازه می دهد تا بینشی در مورد رفتار و انگیزه های خود کسب کنند.

شاید بپسندید:بین سیب های کرم خورده فقط یه سیب سالم هست، تیزبین باشی راحت پیداش می کنی!

درخت  C

افرادی که درخت سوم را انتخاب می کنند ممکن است به آینده نگاه کنند. آنها ممکن است از درس های گذشته به عنوان راهنما برای تصمیم گیری های آینده خود استفاده کنند، در حالی که هنوز شجاعت و خوش بینی برای امتحان کردن چیزهای جدید را دارند.

آنها ممکن است چالش ها را فرصتی برای رشد بدانند و تلاش کنند تا تغییرات مثبتی در زندگی خود ایجاد کنند. این افراد نگرش امیدوارانه ای به آینده دارند زیرا معتقدند هر اتفاقی هم بیفتد، در نهایت همه چیز به نتیجه خواهد رسید. همیشه مهم است که به یاد داشته باشید از کجا آمده اید و از تجربیات گذشته خود درس بگیرید.

احتمالا بپسندید: عکس کودک درون تان چه شکلیه؟ براساس ماه تولدتان عکس کودک درون تان را ببینید!

امیدوارم از تست شخصیت مبتنی به انتخاب درخت فانتزی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بیشتر بخوانید: تست هوش: با کمک دو تکه چوبی که شاه آرتور در جزیره دارد به او کمک کنید که از آنجا فرار کند!

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

چقدر کم رو هستی، هر کدوم از این پلنگ ها میزان خجالتی بودن شما را آشکار می کنه!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان پندآموز مرد فقیر و بقال از سری داستان های هزار و یک شب!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: کدوم دانش آموز از درس و مدرسه و معلم فراری هست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:چشمان تیزبین داشته باشی 25 حیوان مخفی تصویر را در 1 دقیقه پیدا می کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگر تفاوت های تصویر جری را در 10 ثانیه پیدا کنی، معلوم میشه چشای تیز مثل عقاب داری!

شاید برایتان جالب باشد

 چیستان: دو مادر و دو دختر به سینما رفتند اما فقط سه بلیط خریدند و وارد سالن شدند، چگونه ممکن است؟

 کدامیک از این سه جوان ثروتمندتر است، چرا!؟

این زن با 3 دلار کدام سیب را می تواند خریداری کند!؟

چیستان: ۳ بار به هر فردی در عمرش داده می‌شودبار اول و دوم رایگان است و بار سوم در ازای دریافتش، باید پول پرداخت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا