;
تفریح و سرگرمی

لیوانی که دوست داری توش چایی یا قهوه بخوری رو انتخاب تا بفهمی در محیط کار سازگاری یا جاه طلب!

تست شخصیت مبتنی بر انتخاب لیوان: این تست تصویری در عرض چند دقیقه جزئیات جالب و شگفت انگیزی را در مورد شخصیت تان به شما ارائه می دهد. آیا برای انجام تست شخصیت مبتنی بر انتخاب لیوان آماده اید!؟ جای تعجب نیست که بگوییم ما امروز در بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک یکی از جالب ترین تست های شخصیت شناسی در شبکه های اجتماعی را به شما تقدیم می کنیم. این تست به شما نوید می دهد که به خستگی تان پایان داده و شما می توانید بیشتر در مورد خود یاد می گیرید.

شاید بپسندید: با جابجایی 1 چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن! | نابغه ها خیلی راحت موفق میشن!

تست شخصیت مبتنی بر انتخاب لیوان

اگر بدنبال شناخت بیشتر خود و جنبه های پنهان شخصیت خود هستید، منظر نمانید، این تست تصویری برای شما آشکار می کند. ما اطمینان داریم که تست شخصیت مبتنی بر انتخاب لیوان شما را شگفت زده خواهد کرد. این تست در عین کارایی بالا در زمینه شخصیت شناسی می تواند بسیار سرگرم کننده نیز باشد. پس این فعالیت سرگرم کننده را امتحان کنید.با مجله خبری چشمک و تست شخصیت مبتنی بر انتخاب لیوان همراه باشید.

شما با انجام این تست خواهید فهمید که چه اندازه انسان جاه طلب و یا سازگار در محیط کار هستید.

شاید بپسندید: قابل توجه کارآگاهها و باهوشا: کدومیکی از این سه تا زن، پیشخدمت نیست و یک قاتل اجیر شده است!؟

تست شخصیت مبتنی بر انتخاب لیوان

شاید بپسندید: چیستان سخت: اون چیه که همیشه پیش روت هست، ولی با هیچ عینک و ذره بینی نمی تونی ببینی!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط باهوشا میتونن بگن که کدومیکی از این عروس خانم های عصبانی، عروس اقای داماده!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: قدرت دید و چابکی ذهنی فوق العاده خودت رو با پیدا کردن عدد 119 اثبات کن! | فقط 5 ثانیه وقت داری!

تست شخصیت مبتنی بر انتخاب لیوان

اگر قرار باشد یک لیوان چای یا قهوه داغ بخوری کدامیک از این فنجان ها یا لیوان ها را انتخاب کنید. یکی را انتخاب کنید. نوع انتخاب شما می تواند بخشی از شخصیت شما را افشا کند.  اگرچه این آزمون آنلاین مهلت خاصی ندارد، اما توصیه می کنیم از همه چیز دور شوید و 100% روی تصویر تمرکز کنید. برای اینکه تست تا حد امکان دقیق باشد، فنجانی را انتخاب کنید که واقعا اکنون در آن چای یا قهوه می نوشید.

شاید بپسندید: اگه باهوشی سریع بگو که آیا زن تصویر، مادر کودک بیمار است!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب‌المثل یک خشت هم بزار در دیگ !

 

 

.

شاید بپسندید: بگو چی تو تصویری دیدی تا بگم چه چیزی را در اعماق درونت از دست دادی!؟

تست مبتنی بر انتخاب لیوان

شماره 1

اگر اولین را انتخاب کردید، انسان سازگار هستید. البته این موضوع به این معنی نیست که بد است، یعنی هر چه از شما بخواهند عمل می کنید، اما هیچ کاری اضافه نمی کنید که در محل کارتان خاطره انگیز شوید.

شاید بپسندید: اگه میخای بفهمی بینایی‌ات مشکلی نداره باید تو یه نگاه گل متفاوت رو شناسایی کنی!

شماره 2

اگر فنجان دوم را انتخاب کردید، شما یک کارگر جزئیات گرا هستید. شما کار خود را عالی انجام می دهید. گاهی اوقات بیشتر از دیگران زمان می برد، اما بدون شک کار شما برجسته است.

احتمالاً بپسندید: آیا احساسات خودت رو راحت کنترل می کنی!؟ | اگه نمی دونی یه کاکتوس رو انتخاب کن تا بفهمی!

شماره 3

اگر سومی را انتخاب کردید، باید گفت که شما جاه طلب هستید. شما خیلی بیشتر از وظایفی که باید انجام دهید، انجام می دهید، اما مراقب باشید، اگر در محل کار به اندازه کافی شناخته نشدید، دیگر سلامت خود را برای شناخته شدن به خطر نیندازید. این می تواند به شما آسیب وارد کند.

شاید بپسندید: قابل توجه نابغه ها: به توالی اعداد دقت کرده و بگوئید چه عددی باید به جای علامت سوال قرار بگیرد!؟

امیدوارم از تست شخصیت مبتنی بر انتخاب لیوان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام شهر ایران است، که خوردن نیمه اولش کشنده اما نیمه دومش را هر روز می خورند؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: آقای داماد برای دیدن عروس خانم اونقدر عجله داشته که رفته سالن آرایش اونو ببینه، داماد کیه!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: چه کسی کیف دستی زن تصویر رو دزدیده!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:کدوم زن، کودک رباست!؟ | قبل از اینکه به هدفش برسد او را شناسایی کنید!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: کدام خودرو باید حرکت کند تا ترافیک از بین بره؟ | فقط یه نابغه میتونه ترافیک رو تو 10 ثانیه حل کنه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید:  کدومیکی احتمال زنده موندنش بیشتره؟|مرد زنده به گور شده یا مردی که کوسه بهش حمله کرده!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید:با پیدا کردن نکته تصویر قطار و مسافراش، ثابت کنید که کارآگاهی تیزبین هستید!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: کدومیکی از افراد حاضر تو قبرستون، زنده نیست!؟ | تیزبینی و نکته سنجی خودت رو اثبات کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: چیستان: شما می توانید مرا در زمین، زحل و زهره پیدا کنید اما در مریخ نه! من چیستم!؟

شاید برایتان جالب باشد

فقط یه نابغه تمام عیار می تونه تو یه نگاه اشکالات اصلی این تصویر از زندان زنان را تشخیص بده!

اگه 3 تا اختلاف تصویر خوکچه هندی رو تو 7 ثانیه پیدا کردی، حتما بخاطر قدرت دید و دقت‌ات اسپند دود کن!

داستان ضرب المثل چوب توی آستین کردن !

کدومیکی از این خانم خانما، همسر این آقای مافیاست!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 13 =

دکمه بازگشت به بالا