;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت بر اساس اخم کردن:اخم کردنت چه جوریه، تا بگم چه جور شخصیتی داری!؟

تست شخصیت بر اساس اخم کردن: این تست به شما کمک می کند تا یفهمید واقعاً چه شخصیتی دارید؟ شخصیت واکنشی دارید یا شخصیتی نرمال؟ اگر علاقمند به بررسی یک تست جدید  هستید با بخش تفریح و سرگرمی چشمک همراه شوید.

شاید بپسندید: آزمون تشخیص همسر واقعی از ربات ها: همسر واقعی مرد را در میان ربات ها شناسایی کنید!

قصد داریم با تست شخصیت بر اساس اخم کردن، ذهن شما را تحلیل کنیم. بیشتر مردم از آنچه این تست شخصیت برای شما منعکس کرده است، تحت تأثیر قرار گرفتند. آیا شما آماده اید؟ به خواندن تست شخصیت بر اساس اخم کردن ادامه دهید.

شاید بپسندید: قبل از اینکه زامبی حاضر در کابین هواپیما به بقیه افراد آسیب برساند، او را شناسایی کنید!

تست شخصیت بر اساس اخم کردن

اخم کردن یا ابرو ترش کردن شما می تواند شخصیت شما را افشا می کند. بخش تفریح و سرگرمی چشمک با کمک تست های شخصیت شناسی به شما کمک می کند روز به روز بیشتر خودتان را بشناسید. امروز تست شخصیتی را با شما به اشتراک می گذاریم که طرح ها را به هم ریخته است و مطمئن هستیم که می تواند به شما کمک کند تا خود را بهتر بشناسید!

 شاید بپسندید: تست بینایی با موش کنار شیر: اگه فکر می کنی قدرت دیدت عالی هست، دو موش تصویر شیر را پیدا کن!

در ادامه به بررسی چهره های عبوس و اخم کرده نگاه می کنیم  و شما باید یکی را انتخاب کنید. اینکه موقع اخم کردن دقیقا چگونه ابرو بالا یا پائین می دهید؟ یک دقیقه وقت بگذارید و متن زیر را با دقت بخوانید.

احتمالاً بپسندید: آزمون جالب برای شناخت روحیات: فکر می کنید مادر کودکان کدامیک از این دو زن است!؟

تست شخصیت

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص پدر نوزاد: پدر واقعی نوزاد کوچولو کدام یکی از این دو مرد است!؟

تست شخصیت بر اساس اخم کردن می‌تواند رفتارها و نگرش‌های شما را که احتمالاً از آن بی‌خبر بوده‌اید، روشن کند. حالا اجازه دهیم تا تصاویر خودشان صحبت کنند.

ببینید موقع اخم کردن چگونه ابروهای خود را حرکت می دهید؟ ما یک ترکیب با 3 ابروی مختلف را به شما نشان می دهیم، کدامیک از آنها موقع اخم کردن متعلق به شما هستند؟ شما باید چهره ای را انتخاب کنید که بیشتر با شما همدردی می کند، باید حداکثر 5 ثانیه توجه کنید.

شاید بپسندید: تیزبینی و نکته سنجی خودتان را با شناسایی زنی که تظاهر به ثروتمندی می کند، اثبات کند!

شماره 1

در تست شخصیت بر اساس اخم کردن اگر ابروهایتان را بالا بیاورید در حالی که یکی را پایین نگه داشته اید، به احتمال زیاد فردی هستید که بیش از حد به موضوعات و مسائل مختلف فکر می کنید، همچنین در برابر اعمال و نظرات دیگران تحمل چندانی ندارید. لذا ممکن است خیلی راحت به نظرات خاصی واکنش منفی نشان دهید.

احتمالاً بپسندید:آزمون درخواست عجیب: هدف زن آدم ربا از این حرفش چیه؟!

شماره 2 در تست شخصیت بر اساس اخم کردن

اگر کاملاً اخم کنید، فردی هستید که به هر نوع رویدادی واکنش سریع نشان می دهید. شما از 2 یا 3 بار فکر کردن در مورد چیزی متنفر هستید، لذا خیلی راحت تسلیم غریزه خالص می شوید. به همین ترتیب، خود را در برابر هر چیزی که آرامش ذهنی شما را تهدید می کند، آسیب پذیر نشان می دهید و حفظ آرامش برای شما دشوار است.

شاید بپسندید: اگر نکته سنج و تیزبین باشی، به راحتی نکته تصویر را تشخیص می دهی!

شماره 3

در تست شخصیت بر اساس اخم کردن اگر ابروهای کم پشتی دارید، معمولاً فردی هستید که نیت واقعی خود را پنهان می کند یا احساس می کنید چیزهایی فراتر از شما هستند. در مواقع خاص به دنبال توجه مردم هستید و حتی می توانید احساسات را دستکاری کنید. با این حال، شما می توانید بی خیال موضوعات مختلف شوی. هیچ کس واقعا نمی داند در ذهن شما چه می گذرد.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی قاتل با کف دست: اگر باهوش هستید می توانید این معما را در 5 ثانیه شکست دهید!

امیدوارم از تست شخصیت بر اساس اخم کردن استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: سوال تصویری شناخت دروغگو: اگر هوش منطقی بالا داری در یک نگاه، دروغگو را شناسایی می کنی!

 

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

تست شخصیت براساس انگشت: اگر میخای طرف مقابلت را بشناسی،کافیه به انگشتای دستش نگاه کنی!

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی قاتل مرد بر زمین: با پیدا کردن قاتل، اثبات کنید که هوش کارآگاهی تان بالاست!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید:تست شخصیت شناسایی در معرض خطر:اگر در شرایط تصویر قرار بگیرید، ابتدا چه کاری انجام می‌دهید؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت فرد در معرض خطر: کدام یک از این زن در موقعیت بدتری قرار گرفته است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی فرد خاطی کلاس درس: باهوشی، نویسنده جمله روی تخته را شناسایی کن!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: آزمون تشخیص پزشک قلابی: در صورت تیزبین بودن، سریع می تونید پزشک تقلبی را شناسایی کنید!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

آزمون شناسایی فرد زیر سن: پاسخی که شما به این آزمون می‌دهید، نقطه ضعف شما را مشخص می‌کند!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص زندانی مشکوک: باهوشا بگن که کدامیک از زندانیان تصویر در صدد فرار از زندان است!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: اگر فکر می کنی تیزبنی در 4 ثانیه، حیوان متفاوت را میان خرس ها شناسایی کن!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص زن عاشق: کدامیک از زنان تصویر عاشق شده است!؟

برایتان جالب خواهد بود

شاید بپسندید: آزمون شناخت زن خون آشام پارک: با توجه به شواهد، سریع بگید که کدوم یکی از این دخترا خون اشامه!؟

اگر خطای موجود در این تصویر ساحلی را در 5 ثانیه پیدا کنی، در باهوش بودن رو دست نداری!

تست شخصیت براساس حمل کیف: چگونه کوله پشتی یا کیف خود را حمل می کنید؟

اگر فکر می کنی باهوشی،بگو که کدام فرد تصویر در حال دروغ گفتن است!؟

تیزبینی و هوش خود را با شناسایی خون آشام در غذاخوری اثبات کنید!

شناخت دانش آموز دروغگو: ضریب هوشی بالای خود را با شناسایی دانش آموز دروغگو اثبات کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + دو =

دکمه بازگشت به بالا