;
تفریح و سرگرمی

نقطه ضعف و قوت‌ات چیه،به خصوص اگه با انتقاد روبرو بشی!|یکی از لکه های جوهر رو انتخاب کن تا بفهمی!

تست شخصیت براساس انتخاب رنگ جوهر: در مقابل با انتقاد چه واکنشی نشان می دهید؟ می توانید این مسئله را با یک لکه جوهر آشکار کنید! تست های شخصیت می تواند راهی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خودتان و نحوه برخورد با موقعیت های مختلف زندگی باشد. با شرکت در آزمونی مانند این در مورد رسیدگی به انتقاد، می توانید بینشی از نقاط قوت و ضعف شخصی خود به دست آورید. تست کنید و ببینید چه چیزی در مورد شما نشان می دهد!

شاید بپسندید: تیزبینا میتونن اشتباه تصویر دخترکی که در حال شستن ظروف است رو تو یه نگاه پیدا کنن!

تست شخصیت براساس انتخاب رنگ جوهر

هر کس شخصیت منحصر به فردی دارد. نحوه تفکر، عمل و واکنش ما به موقعیت های مختلف را شکل می دهد. انجام یک تست شخصیت می تواند به ما کمک کند نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنیم و به ما بینشی در مورد نحوه برخورد با انتقادات ارائه دهیم. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس انتخاب رنگ جوهر همراه شوید.

شاید بپسندید:اگه تو یه نگاه بفهمی که نوزاد برای کدومیکی از افراد تصویره، میتونی یه کارآگاه فوق العاده بشی!

تست شخصیت براساس انتخاب رنگ جوهر

احتمالاً بپسندید: این تست تمام حواس شما را فعال می‌کند، حرف R را بین B ها پیدا کنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: اولین چیزی که می بینی نشون می ده که اهل تحلیل و منطقی یا احساس و تخیل!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه همین که تصویر را دیدی و متوجه حیوان درون تصویر شدی، بینایی ات مشکلی نداره!| فقط تقلب نکنید!

تفسیر تست شخصیت براساس انتخاب رنگ جوهر

این تست شخصیتی لکه جوهر نحوه پاسخ شما به انتقاد را با درخواست از شما برای انتخاب یکی از این پنج لکه جوهر ارزیابی می کند. این تست را انجام دهید تا اطلاعات بیشتری در مورد خودتان و نحوه برخورد با انتقاد پیدا کنید.

شاید بپسندید: اگه فکر می کنی ریاضی ات خیلی خوبه، این معادله به ظاهر ساده رو تو 10 ثانیه حل کن!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:قابل توجه باهوشا: با توجه به تصویر، چه کسی وزن بیشتری را تحمل می کند!؟

تست شخصیت براساس انتخاب رنگ جوهر

لکه جوهر شماره 1:

افرادی که رنگ جوهر شماره 1 را در تست شخصیت براساس انتخاب رنگ جوهر انتخاب می کنند، به احتمال زیاد عینی هستند. آنها به راحتی تحت تأثیر احساسات و غرور قرار نمی گیرند، بلکه قبل از پاسخ دادن، یک قدم به عقب برمی دارند تا یک موقعیت را تحلیل کنند.این افراد از انتقاد تأثیر منفی نمی گیرند و در عوض به دنبال راه هایی برای بهبود مهارت ها و دانش خود هستند. این افراد از انتقاد به عنوان فرصتی برای یادگیری و رشد استفاده می کنند و آنها را به افرادی بسیار خودآگاه و هدف گرا تبدیل می کنند.

شاید بپسندید: بازی ریاضی با چوب کبریت: با حرکت دادن دو چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کنید!

لکه جوهر شماره 2:

افرادی که لکه جوهر 2 را تست شخصیت براساس انتخاب رنگ جوهر انتخاب می کنند عموماً دارای ذهن باز هستند. آنها انتقاد را به عنوان حمله ای به شخصیت خود نمی دانند، بلکه از آن به عنوان راهی سازنده برای ایجاد روابط با دیگران استفاده می کنند. از امتحان چیزهای جدید نمی ترسند و به احتمال زیاد به نظرات دیگران گوش می دهند و آنها را در باورهای خود می گنجانند. این افراد دارای حس قوی از خود هستند که به آنها اجازه می دهد در مواجهه با انتقادات ذهنی باز داشته باشند.

احتمالاً  بپسندید: چند حیوان در این تصویر وجود داره!| قدرت بینایی ات رو با پیدا کردن حیوانات مخفی تصویر ارزیابی کنید!

لکه جوهر شماره 3:

افرادی که رنگ جوهر شماره 3 را در تست شخصیت براساس انتخاب رنگ جوهر انتخاب می کنند، معمولاً افرادی بازتابنده هستند. آنها اعمال و تصمیمات خود را بررسی می‌کنند و به این فکر می‌کنند که چه کاری می‌توانست متفاوت انجام شود یا چگونه می‌توان کارها را بهبود بخشید. این افراد انتقاد را شخصاً نمی‌پذیرند، بلکه از آن به عنوان فرصتی برای آگاهی بیشتر از اقدامات خود و چگونگی پیشرفت در آینده استفاده می‌کنند. و معمولاً راه حل هایی را ارائه می دهند که برای هر دو طرف مفید است.

احتمالاً بپسندید: تیز و دقیق باشی سه تا تفاوت تصویر اردک و جوجه هاش رو تو برکه پیدا می کنی!

لکه جوهر شماره 4:

افرادی که رنگ جوهر شماره 4 را در تست شخصیت براساس انتخاب رنگ جوهر انتخاب می کنند، معمولاً دارای ویژگی های قوی صداقت هستند. آنها از رویارویی رودررو با موضوعات دشوار ابایی ندارند و نظرات یا افکار خود را زیر سوال نمی برند. این افراد درک می کنند که بازخورد صادقانه می تواند به آنها کمک کند تا افراد بهتری شوند، بنابراین از انتقاد به عنوان ابزاری برای رشد استفاده می کنند. به طور کلی، این افراد از صادق بودن با خود و دیگران ترسی ندارند.

اگه هفت تا اختلاف رو تو این تصویر برفی پیدا کنی، آخر نابغه هایی!

لکه جوهر شماره 5:

افرادی که رنگ جوهر شماره 5 را در تست شخصیت براساس انتخاب رنگ جوهر انتخاب می کنند، معمولاً ویژگی های انعطاف پذیری را نشان می دهند. آنها می دانند که انتقاد بخشی از زندگی است و می توان از آن به عنوان راهی برای درس گرفتن از اشتباهات یا تجربیات استفاده کرد. این افراد معمولاً به سرعت از انتقاد عقب می افتند و از آن به عنوان انگیزه ای برای انجام کارهای بهتر در دفعه بعد استفاده می کنند به جای اینکه اجازه بدهند آنها را پایین بیاورد. آن‌ها می‌دانند که شکست‌ها اتفاق خواهند افتاد، اما از آن به عنوان راهی برای پیشرفت در زندگی استفاده می‌کنند.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل ریگ به کفش داشتن!

امیدوارم ازتست شخصیت براساس انتخاب رنگ جوهر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: با انتخاب یکی از این بچه گربه ها مشخص می‌کنید که آیا ذاتاً یه رهبری یا نه؟ | عجیبه اما نتیجه جالبه!

 

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: داستان کشاورز و خر بیچاره از سری داستان های پندآموز ادبیات فارسی!

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: دو تا خانم تصویر ادعا می کنند همسر اقای دامادن! به نظرتون راست میگن!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل رفته آب خنک بخوره!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: نکته سنج و باهوشا بگن: مرد تصویر با کدومیکی از این خانم خوشکلا عروسی می کنه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:اگه میخای بدونی در برابر مشکلات و مسائل زندگی انعطاف پذیری یا نه، فقط یه دونه پر را انتخاب کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: تو این وضعیت کی رو نجات میدی، نوزاد یا مادر نوزاد؟| هر پاسخ یک راز را در مورد شما برملا میکند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود: تا حالا فکر کردی نقطه قوت‌ات چیه!؟ یه درخت رو انتخاب کن تا ما بهت بگیم!

شاید برایتان جالب باشد

حکایت ضرب المثل چیزی در چنته نداشتن!

ریاضی ات خوبه، پس این معادله رو تو 10 ثانیه حل کن!

تیزبین باشی تو 5 ثانیه صورتک خوک را میان صورت آدمک های تصویر پیدا می کنی! صورتک خوک کجاست؟

 چابکی ذهنی و نبوغ ریاضی ات رو با جابجایی یه چوب کبریت و تصحیح معادله، اثبات کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا