;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت: یک مسیر را برای پیاده روی انتخاب کن تا بگم رویا پردازی یا منطقی!؟

تست شخصیت با مسیرهای زیبا یکی از تست های بسیار جالب است. زیرا برجسته ترین ویژگی های شخصیتی و آینده شما را برملا می کند. همانطور که از مسیرهای زندگی عبور می کنیم، باید مسیرهای بالقوه متعددی انتخاب کنیم که هر کدام با دیگران در هم تنیده می شوند. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت با مسیرهای زیبا همراه شوید.

بیشتر بخوانید: تست بینایی سنجی: با شناسایی عدد تصویر، قدرت بینایی خود را ارزیابی کنید!

تست شخصیت با مسیرهای زیبا

انتخاب مسیر خود در زندگی واقعی به این معنی است که آگاهانه تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما و آینده تان مناسب و مفید است. این بدان معناست که مسیری را که انتخاب می کنید، نباید بر اساس آنچه مردم در مورد شما می گویند، باشد، بلکه شما باید تشخیص بدهید که کدام مسیر در زندگی به نفع شما است.

حالا یک لحظه تصور کنید که باید در یکی از این شش مسیر پیشروی کنید. دوست دارید کدام مسیر را انتخاب کنید؟ با بخش تفریح و سرگرمی چشمک و تست شخصیت با مسیرهای زیبا همراه باشید.

بیشتر بخوانید: جذاب‌ترین ویژگی شخصیتی خود را با انجام این تست شخصیت شناسایی کنید!

تست شخصیت با مسیرهای زیبا

بیشتر بخوانید: سوال هوش: با دلیل بگوئید که کدام یک از کودکان تصویر”3 مادر” دارد!؟

 

 

 

.

.

.

شاید بپسندید: تست هوش: با جابجایی و حرکت دادن 3 چوب کبریت، 4 مربع درست کنید!؟

.

.

.

شاید بپسندید: با پیدا کردن عدد مفقود شده جدول، اثبات کن که نابغه ریاضیاتی!

پاسخ تست شخصیت با مسیرهای زیبا

اکنون که مسیر خود را انتخاب کردید بهتر است به بخش تفاسیر مراجعه کنید.

شاید بپسندید: چیستان: چگونه ممکن است که یک فرد 90 روز نخوابد، ولی همچنان سرحال باشد!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

بیشتر بخوانید:  آزمون تمرکز: آیا می توانید حرف A را در تصویر پیدا کنید؟

تست شخصیت با مسیرهای زیبا

مهربانی

اگر مسیر ۱ را انتخاب کردید، به چیزهایی که از نظر شما واقعا مهم هستند، بسیار علاقه مند هستید. مثل مهربانی، سخاوت، ارتباط و عشق خالصانه شما به دیگران. شما همیشه نسبت به دیگران مهربان هستید و به نیازهای آن ها اهمیت می دهید. در برخی موارد آنها را طوری در نظر می گیرید که انگار عزیزترین کس شما هستند.

اما چالش اصلی در مورد شما این است که بیش از حد به دیگران اهمیت می دهید. زیرا در برخی موارد با کمک فداکارانه به دیگران، حتی نیازهای خود را نادیده می گیرید. چنین شیوه رفتاری برای آینده شما مناسب نیست. زیرا باید به خود تان هم توجه کنید.

احتمالا بپسندید: در این تصویر مرد خون آشام، چه اشتباهی وجود دارد!؟

رویایی

شما فردی بسیار زیرک و رویاپردازی هستید. با توانایی بالای خود در رویاپردازی مسیری را که باید به سمت رویاهای خود طی کنید، برنامه ریزی می کنید. اگرچه گاهی اوقات برای شما دشوار است که کار خود را با انتظارات خود هماهنگ کنید. شما سرشار از استعدادهای شگفت انگیز هستید به هیمن علت آینده خوبی در انتظار شما است. اما باید زمان خود را بهتر مدیریت کنید. زیرا در زندگی انحرافات زیاد باعث می شود راه خود را گم کنید و نتوانید به اهداف خود دست یابید.

کار و برنامه‌ها و فهرست‌های نظارتی که به شما امکان می‌دهد، زمان خود را بهتر مدیریت کنید. زیرا برای زندگی و پروژه‌های آینده تان بسیار مفید است.

احتمالا بپسندید: اگه رو دست همه باهوشا زدی، زود تند سریع بگو کی بستنی فروش را زخمی کرده!

دست آورد

شما فردی هستید که مشخصه شما این است که اهداف و مقاصد خود را در زندگی تعیین می کنید و تا زمانی که به آنها نرسید، استراحت نمی کنید. جهت گیری موفقیت شما می تواند باعث شود که خود را بسیار شدید قضاوت کنید. با وجود اینکه به چیزهای شگفت انگیزی دست یافته اید، خود را به خاطر این که بیشتر تلاش نکرده اید، سرزنش می کنید. مراقب باشید با این روش شما فراتر از آنچه مناسب است کار می کنید و این باعث استرس و حتی بیماری های جسمی می شود.

چالش اصلی شما این است که بپذیرید شما فردی فوق العاده هستید که کارهای فوق العاده ای انجام می دهید و آینده تان درخشان خواهد بود. یاد بگیرید که برای دستاوردهای تان حتی کوچکترین آنها ارزش قائل شوید و قاطعانه اما آرام به سمت بزرگترین اهداف خود حرکت کنید.

شاد

شما خود را فردی توصیف می‌کنید که زندگی را شایسته زندگی با شادی می‌دانید و آن را به روش‌های مختلف مثل ایده های تان، لباس پوشیدن تان و کارتان نشان می دهید. شما دارای ظرفیت مشاهده‌گری هستید که از شما فردی با حساسیت و استعداد ویژه برای خلاقیت و هنر می‌سازد.

در جاهایی که اجازه دارید خودتان باشید، احساس راحتی می کنید و در جاهایی که ظرفیت خلاقیت شما را محدود می کند به راحتی غرق می شوید و خسته می شوید. در عین حال، حساسیت شما فراز و نشیب های عاطفی مکرر ایجاد می کند و چالش بزرگ شما در بیان صادقانه احساسات تان است که به شما کمک می کند بهتر مراقب احساسات تان باشید. شما بیشتر در لحظه فکر می کنید و به آینده خلی اهمیت نمی دهید.

ماجراجو

بدون شک، شما خود را فردی آزاد، با روحیه ماجراجویی و با اشتیاق به دانستن، کاوش و زندگی معرفی می کنید. گرانبهاترین دارایی شما آزادی شماست و به همین دلیل گاهی نسبت به قبول تعهدات ترس دارید. در واقع این بزرگ ترین چالش شما است. اما نگران نباشید زیرا تعهد دادن، آزادی شما را محدود نمی کند، در واقع در مورد شما، تعهد دادن به رشد شما کمک می کند.

یک شروع خوب این است که بدانید در آینده در کجا می خواهید قرار بگیرید. بنابراین رویاهای بزرگ خود را در زندگی تعریف کنید و اینکه قاطعانه به سمت آنها بروید و مسئولیت های لازم را بر عهده بگیرید.

 باهوش و روشمند

شما مشتاق ایده ها، اطلاعات و عقل گرا هستید. شما مرتب نه تنها در مورد آینده خود فکر می کنید بلکه  شما علاقه مند به کشف چرایی چیزها هستید، چرا جهان کار می کند، چه کیهان، چه دنیای حیوانات، چه دنیای میکروسکوپی یا دنیای درونی افکار شما چگونه است و أساسا چرا وجود دارند و قرار است تا کی وجود داشته باشند. این مسائل از مکالمات عمیقی که به زندگی شما اضافه می کنند، لذت می برید.

چالش اصلی شما در سطح اجتماعی است، اگرچه همه افراد به اندازه شما باهوش یا جالب نیستند، اما همه آنها چیزی برای کمک به زندگی شما دارند. هنگامی که تصمیم بگیرید با دیگران مدارا و درک بیشتری داشته باشید، از افراد و ایده های شگفت انگیزی که وارد زندگی شما می شوند، شگفت زده خواهید شد.

شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

بیشتر بخوانید: اگر حرف T را در 10 ثانیه پیدا کنید، قدرت پردازش مغزتان عالی است!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: کدام سطل آب زودتر پر می شود!؟

 

شاید برایتان جالب باشد

چیستان | کدام گیاه است که یک حیوان درون نامش پنهان شده‌است!؟

در 8 ثانیه تفاوت های بین دو تصویر نهنگ قاتل را پیدا کنید!؟

با دلیل بگوئید که چه کسی نوزاد را ربوده است!؟

تست هوش: با توجه به دیگر عبارات، 33×33=؟ چند می شود!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا