;
تفریح و سرگرمی

نقطه ضعف ات چیه!؟ یکی از دسته گل ها را انتخاب کن تا بهت بگم!

تست شخصیت با دسته گل زیبا: چه چیزی شما را ضعیف می کند؟ با انتخاب یکی از این 3 عکس گل به این موضوع پی ببرید! آیا در مورد نقاط ضعف خود کنجکاو هستید؟ این تست شخصیتی جالب و آسان را انجام دهید! تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی از 3 عکس گل را انتخاب کنید و متوجه شوید که روی کدام نقاط ضعف باید کار کنید. این یک راه عالی برای به دست آوردن بینش در مورد خود و کشف زمینه هایی است که می توانید در آنها پیشرفت کنید. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت با دسته گل زیبا همراه شوید.

شاید بپسندید: چیستان: یک پرنده است که اگر نامش را به دو نیم تقسیم کنیم، نام دو شهر می شود!؟

تست شخصیت با دسته گل زیبا

درک نقاط قوت شخصی خود آسان است، اما آیا نقاط ضعف خود را می شناسید؟ کشف آنچه شما را ضعیف می کند بخش مهمی از خودآگاهی و درک چگونگی به حداکثر رساندن پتانسیل خود است. این تست شخصیت را انجام دهید تا بفهمید چه چیزی شما را ضعیف می کند! فقط یکی از این 3 عکس گل را انتخاب کنید!

شاید بپسندید: اگر در یک نگاه ناهماهنگی و نکته موجود در تصویر حیوانات را پیدا کنی، واقعا نابغه ای!

تست شخصیت با دسته گل زیبا

شاید بپسندید: چیستان: کدام دو شهر است که بخش اول اسم آن هم نام خاک است!؟

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن پلنگ کوهستان ثابت کن که چشات مثل شاهین تیزه!

 

 

.

.

.

شاید بپسندید: دقت‌ات بالا و تیزبینی‌ات مثل عقاب باشه، تفاوتهای تصویر دخترک تو ساحل را پیدا می کنی!

پاسخ تست شخصیت با دسته گل زیبا

اکنون که گل مورد نظر خود را از مجموعه گل های تست شخصیت با دسته گل زیبا انتخاب کردید، بهتر است به بخش تفاسیر مراجعه کنید. ما اطمینان که داریم که نتایج این تست شما را شگفت زده خواهد کرد.

شاید بپسندید: اگه نابغه ای در 10 ثانیه معادله غلط تصویر را اصلاح کن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تنها یه ذهن آروم میتونه تو 10 ثانیه تعداد فیل های تصویر را شناسایی کنه!؟

تست شخصیت با دسته گل زیبا

عکس 1:

افرادی که این عکس را انتخاب می کنند نشان می دهند که با کمبود حمایت مثبت دوستان و خانواده دست و پنجه نرم می کنند. این افراد ممکن است در روابط خود احساس انزوا یا سوء تفاهم کرده باشند و این عدم حمایت می تواند منبع ضعف بزرگی برای آنها باشد.

آنها همچنین ممکن است احساس کنند که ایده ها یا نظرات آنها مورد احترام یا ارزش گذاری نیست، که منجر به احساس ناامیدی و عدم اعتماد به نفس می شود. این فقدان حمایت می تواند باعث شود آنها احساس آسیب پذیری و افشاگری کنند و اعتماد به دیگران را برای آنها دشوار کند.

شاید بپسندید:وقتی غمگینی با توجه به شخصیت ات بهترین کار چیه!؟ اگه نمی دونی فقط بگو اول تو تصویر چی دیدی!؟

عکس 2:

کسانی که عکس دو را انتخاب می‌کنند نشان می‌دهند که در معرض روابط سمی قرار گرفته‌اند و باعث می‌شود احساس تخلیه و ضعف کنند. آنها ممکن است خیانت یا دستکاری را تجربه کرده باشند، که باعث شده احساس آسیب دیدگی و رها شدن داشته باشند.

این افراد احتمالاً به نوعی مورد سوء استفاده قرار گرفته اند که منجر به احساس بی اعتمادی یا ترس در روابط فعلی آنها شده است. این می تواند منجر به ناتوانی در باز کردن و ایجاد ارتباطات معنی دار با دیگران شود.

احتمالاً بپسندید: قاتل تصویر را پیدا کنی دست شرلوک هولمز رو در باهوشی از پشت بستی!

عکس 3:

افرادی که عکس سوم را انتخاب می کنند نشان می دهند که تحت تأثیر سطوح استرس غیرقابل کنترل هستند. این می تواند به دلیل کار، تعهدات خانوادگی یا عوامل دیگر باشد که منجر به ناتوانی در همگام شدن با هر کاری می شود که باید انجام دهند. این می تواند منجر به احساس ناامیدی و سرخوردگی شود و باعث شود آنها احساس خستگی خارج از کنترل کنند.

شاید بپسندید: در صورتی که قدرت دیدت بالا باشه در 10 ثانیه 5 تفاوت دو پنگوئن را پیدا می کنی!

امیدوارم از آزمون شناسایی نکته تصویر حیوانات استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:چیستان: سه تا رفیق (یک کور، یک لال و یک کر) با هم میرن جزیره ای که هیچ کسی توش نیست. کر به قتل میرسه، لال چطور به رفیق کورش بفهمونه که کر مرده!؟

 

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:  فقط یه نابغه میتونه 3 تفاوت تصویر عکاس و گوزن رو تو 10 ثانیه پیدا کنه!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: اگه پرنده های استتار شده میون برف رو تو تصویر تشخیص بدی، چشات مثل شاهینه!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: چشات مثل شاهینه، پس 3 تفاوت تصویر دو عاشق را پیدا کن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:کدوم یکی از این افراد اولویت دارند که درمان شوند!؟ | پاسخ تان نکات جالبی را درباره تان روشن می کند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: قدرت بالقوه ات چیه!؟ اگه خبر نداری یکی از تصاویر کارتونی رو انتخاب کن تا بهت بگم!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: حکایت مرد نابینای نکته سنج که قماربازان شهر را ضربه فنی کرد!

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چیستان: من یک حیوان آبزی هستم؛ قسمت دوم اسم من نام یک ساز است، من چه هستم!؟

شاید برایتان جالب باشد

همه کوالاها دوقلو دارند به غیر از یکی، آیا می تونی اون رو در کمتر از 10 ثانیه شناسایی کنی!؟

حکایت ضرب المثل بز خری کردن!

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام خانه بیشترین کتاب ها را دارد!؟

چیستان: دو شهر داریم که اگر دو حرف آخر آن را حذف کنیم، هم نام دو حیوان می شود!؟

دیگران شما را با چه صفاتی شناسایی می کنند!؟ یکی از گل ها را انتخاب کنید تا متوجه شوید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا