;
تفریح و سرگرمی

اولویت زندگی ات چیه!؟ اگه نمیدونی فقط بگو کدوم فلامینگو نظرت رو جلب کرد!؟

تست شخصیت انتخاب فلامینگو: با انتخاب یکی از این 3 پرنده، آنچه برای شما مهم است را کشف کنید! آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چه چیزی شما را منحصر به فرد می کند؟ برای شناسایی پرنده ای که به بهترین شکل، خود واقعی شما را نشان می دهد، این تست شخصیتی سرگرم کننده و روشنگر را انجام دهید! با انتخاب یکی از سه پرنده، درک عمیق تری از ارزش ها و انگیزه های اصلی خود به دست خواهید آورد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت انتخاب فلامینگو همراه شوید.

شاید بپسندید: اگه باهوشی با حرکت دادن دو تا چوب کبریت یه معادله صحیح، درست کن!

تست شخصیت انتخاب فلامینگو

تا به حال فکر کرده اید اولویت های واقعی شما در زندگی چیست؟ چرا یک تست شخصیتی انجام نمی دهید که به شما در کشف آنها کمک کند؟ این تست شخصیت بر اساس استعاره 3 فلامینگو است که نشان می دهد چگونه شخصیت های مختلف چیزهایی را که برایشان مهم است اولویت می دهند. کدام فلامینگو  را انتخاب می کنید؟

شاید بپسندید:هر دو زن مدعی هستند که کیف دوشی قرمز رنگ مال اونه، کدومیکی راست میگه!؟

تست شخصیت انتخاب فلامینگو

شاید بپسندید: در صورتی که دو نیمکره مغزتان فعال باشد، هر دو چهره را در یک نگاه تشخیص می دهید!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:  با حرکت دادن 4 کبریت این فلش را به 2 فلش تبدیل کن!|اثبات کن ضریب هوشی ات بالاست!

 

.

.

.

شاید بپسندید: کدوم مکانیک، یه تفاوت جزئی با بقیه مکانیک ها دارد!

جواب یا تفسیر تست شخصیت انتخاب فلامینگو

مطمئن هستیم که انتخاب خود را انجام داده اید. اکنون که انتخاب خود را کرده اید، بهتر است به بخش تفاسیر مراجعه کنید. ما اطمینان داریم که نتایج شگفت انگیز است.

شاید بپسندید:چیستان:از هر طرف که آن را بخوانی باز میوه است!؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: همه کوالاها دوقلو دارند به غیر از یکی، آیا می تونی اون رو در کمتر از 10 ثانیه شناسایی کنی!؟

 

 

 

.

شاید بپسندید: حکایت لاک پشت و مار، داستانی جالب و شنیدنی از کلیله و دمنه!

تست انتخاب فلامینگو

فلامینگوی اول: شادی

کسانی که فلامینگوی صورتی را در این تست شخصیت انتخاب می کنند، اغلب به دنبال این هستند که کمی شادی اضافی را وارد زندگی خود کنند. این انتخاب نشان می دهد که آنها شاد بودن و زندگی کامل را در اولویت قرار می دهند. آنها خوش بین هستند که به دنبال جنبه های روشن چیزها هستند و بهترین ها را در افراد می بینند.

آنها اجازه نمی دهند چیزهای کوچک آنها را آزار دهند و در عوض روی تصویر بزرگتر تمرکز می کنند. انتخاب فلامینگوی صورتی نشان می دهد که شادی برای شما مهم است.

جالب خواهد بود: فقط یه با هوش نابغه تو یه نگاه متوجه میشه بابای واقعی بچه کیه و کودک ربا کیه!؟

فلامینگوی دوم: رویاها

افرادی که در این تست شخصیت ایمن فلامینگو را انتخاب می کنند، معمولاً افرادی هدفمند هستند که رویاهای بزرگی برای آینده خود دارند. آنها یک هدف قوی دارند و میل به تحقق رویاهای خود دارند. آنها پشتکار، رانده، و مایل به کار سخت برای رسیدن به اهداف خود هستند.

این انتخاب نشان می دهد که آنها برای داشتن رویاها و تلاش برای رسیدن به آنها ارزش قائل هستند. اگر این پرنده را انتخاب کردید، به این معنی است که رویاهای شما برای شما مهم است.

شاید بپسندید:چیستان: کدام حیوان است که یک سبک موسیقی در نام آن هست!؟

فلامینگوی سوم: خانواده

افرادی که در این تست شخصیت پرنده جرثقیل را می چینند ارتباط مهمی با خانواده خود دارند. آنها برای روابط خانوادگی ارزش قائل هستند و زمانی را که با اعضای خانواده می گذرانند گرامی می دارند.

این انتخاب حس قوی وفاداری به عزیزانشان و تمایل به مراقبت از آنها را آشکار می کند. آنها گذراندن زمان با کیفیت با خانواده را در اولویت قرار می دهند و در صورت نیاز هر کاری برای آنها انجام می دهند. اگر این پرنده را انتخاب کردید، به این معنی است که خانواده شما برای شما مهم است.

امیدوارم از تست شخصیت انتخاب فلامینگو استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: با انتخاب یک گل تشخیص بفهمید که آیا آدم منظم و دقیق هستی یا بی خیال!؟

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

چیستان: اون چیه که از اسم دوتا حیوون تشکیل شده اما حیوون نیست و خیلی خوشمزست!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: داستان پندآموز مرد فقیر و بقال از سری داستان های هزار و یک شب!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: حکایت آهو در طویله خران ! | همنشینی با احمق و ناجنس از جهنم بدتر است!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:تیزبین ها تو یه نگاه دزد پنگوئن رو شناسایی می کنند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: حکایت بی عقل و با عقل از سری داستان های آموزنده مثنوی معنوی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: آیا زن سمت راستی واقعا از فروشگاه هندونه دزدیده!؟

برایتان جالب خواهد بود

ضریب هوشی ات رو با بدست آوردن مجموع عددی حشرات ارزیابی کن!

چیستان: برق کار و لوله کشی با یکدیگر مشغول کار در یک ساختمان هستند،یکی از آن دو پدر پسر دیگری بود

کدومیکی از این سه فرد بازداشتی، کم سن و سال است و نباید به زندان فرستاده شود!؟

از هر گربه دو تا تو تصویر هست، گربه تک و تنها را تو تصویر پیدا کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا