;
تفریح و سرگرمی

آزمون هوش شناخت دروغگو: اگر باهوشی سریع بگو کدومیکی داره دروغ میگه!؟| زنه با بچه!

آزمون هوش شناخت دروغگو: چه کسی در این تصویر ممکن است دروغ بگوید؟ زن یا کودک!  باید بدانید که بسیاری از اشتراک کنندگان در این آزمون تصویری دچار اشتباه شده اند و نتوانستند در زمان تعیین شده 4 ثانیه ای آن را رمزگشایی کنند. آیا شما جرأت دارید تا در آزمون هوش شناخت دروغگو شرکت کنید. در صورتی که احساس می کنید دارای هوش کافی و توانائی های بالای شناختی هستید، می توانید در آزمون هوش شناخت دروغگو شرکت کرده و این مشئله را اثبات کنید. پس با مجله خبری چشمک همراه باشید.

مجله خبری چشمک در بخش تفریح و سرگرمی به صورت مستمر، مرتب و روزانه اقدام به انتشار جدیدترین و در عین حال چالشی ترین معماهای تصویری می کند. شما با کمک این معماها هم سرگرم می شوید و هم اینکه می توانید لحظات شاد و خوشی را در کنار خانواده سپری کرده، زمینه ورزش مغز خود را فراهم کنید. مغز نیز همچون جسم برای حفظ سلامت خود، نیاز به ورزش دارد. پس با مجله خبری چشمک و آزمون هوش شناخت دروغگو همراه باشید.

شاید بپسندید: قابل توجه تیزبین ها: به زن قبل از سوار شدن به هواپیما نگاه کنید: 5 تفاوت دو تصویر را پیدا کنید!

آزمون هوش شناخت دروغگو

در ماه‌های اخیر هزاران نفر به دنبال جالب‌ترین و دشوارترین معماهای تصویری برای حل تنها در چند ثانیه بوده‌اند. به همین دلیل مجله خبری چشمک آزمون هوش شناخت دروغگو را به شما تقدیم می کند که تنها نوابغ واقعی توانسته اند در کمترین زمان ممکن بر آن غلبه کنند. آیا جرات دارید در آزمون هوش شناخت دروغگو شرکت کنید؟

در این تمرین ذهنی جدید شما می توانید یک زن را مشاهده کنید در حال گفتگو و دور کردن کودک از خود است. کودک با گریه به زن نزدیک شده و می گوید که او مادرش است. اما زن مدعی است که این کودک فرزند او نیست. به نظر شما کدامیک از این دو راست می گویند؟ با کمک نشانه ها این موضوع را شناسایی کنید. این آزمون ساخته می شوند که قوای سناختی شما همچون تیزبینی، دقت و تمرکز شما را افزایش دهند. لذا گاهی هیچ دلیل منطقی ممکن است در پشت سوالات معمایی نباشد. اگر حاضر باشید تصویر را با هم مرور می کنیم. یادتان باشد که فقط 4 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی شخص زامبی: نکته سنج ها در یک نگاه زامبی را شناسایی خواهند کرد!

آزمون هوش شناخت دروغگو

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پلیس ساختگی:کدامیک از افراد تصویر،در پوشش لباس پلیس تصمیم دارد که طلا قاچاق کند!

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست هوش با شناسایی قاتل: اگر خیلی باهوشی تو 5 ثانیه قاتل را بین این سه نفر پیدا کن!

 

 

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی بیمار روحی: کدام فرد بیمار نیست!؟

پاسخ آزمون تشخیص نامزد واقعی زن

در صورت عدم دستیابی به پاسخ پاسخ آزمون هوش شناخت دروغگو، ما در پایان مطلب پاسخ را برای شما روشن می کنیم. اما شما برای تمرین بیشتر مغزتان و رسیدن به پاسخ، تمرین جدید و تلاش دوم خود برای رمزگشایی را شروع کنید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی یافتن حرف Y: این تست تمام حواس شما را فعال می‌کند، پنج Y را بین X ها پیدا کنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت براساس انتخاب گل: یکی از گل ها را انتخاب تا بگم آیا واقعاً فرد شادی هستی یا خیر!؟

پاسخ آزمون هوش شناخت دروغگو: کودک راست می گوید. به رنگ پوست، موها و چشمان کودک و مادر دقت کنید. هر دو شبیه هم هستند.

شاید بپسندید: آزمون هوش تصویری شناخت همسر:کدامیک از افراد تحت تعقیب، شوهر این زن است!؟

پاسخ آزمون شناخت دروغگو

امیدوارم از آزمون هوش شناخت دروغگو استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی مرد در میان زنان: کدامیک از این سه نفر تلاش کرده خودشو یه زن جا بزنه!؟

 

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی میوه سالم: اگه خودت رو متخصص می دونی سریع بگو کدوم میوه ارگانیک و سالمه!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: چند گردشگر در این تصویر حضور دارند!؟ضریب هوشی بالای خود را با سوالات آزمون اثبات کنید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت فرد دروغگو در هواپیما: آیا مرد داخل هواپیما، واقعا یک زندانی فراری است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون پیدا کردن زن متظاهر: نکته سنجی‌ات را با شناسایی زنی که تظاهر به ثروتمندی می‌کند، اثبات کن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت زن نوزاد دار: اگه تو 3 ثانبه بگی کدومیک از این 3 تا زن یه نوزاد کوچیک داره، آخر نابغه هایی!

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

احتمالاً بپسندید: اگه هوش منطقی‌ات بالا باشه، راحت مادر پسر بچه عکس رو شناسایی می کنی! |خیلیا اشتباه جواب دادن!

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

شاید بپسندید: بزرگی کنید و به دختر خانمه کمک کنید که گزینه مناسبش برای ازدواج را انتخاب کنه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:آزمون هوش شناخت فرد عادی در زندان: کدامیک از افراد تصویر، زندانی نیست!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: تست بینایی عدد 8: اگه بتونی پیداش کنی یعنی بینایی قوی داری!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: تست حسادت با ماهی: یکی ماهی را انتخاب کن تا بگم چه کسی به شما حسودی می کنه!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: تست هوش شرلوک هلمز: فقط افراد دارای هوش کارآگاهی می توانند پدر واقعی نوزاد را در تصویر پیدا کنند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی 5 تفاوت دخترک: با پیدا کردن 5 تفاوت این دو تصویر، دقت و تیزبینی خود را اثبات کنید!

برایتان جالب خواهد بود

شناسایی حقیقت: کدام یک از افراد تصویر در مورد دو نوزاد حقیقت را می گوید؟| دکتر یا پدر نوزاد!؟

 آزمون شناسایی پرستار مشکوک: کدامیک از این سه زن، تصمیم به ربودن نوزاد دارد!؟

تست شخصیت براساس تصمیم: در این شرایط قرار بگیرید، دقیقا چه کاری انجام می دهید!؟

شناخت خون آشام مهمانی: در این مهمانی جالب، خون آشام را پیدا کنید!

آزمون شناسایی فرزندخوانده:با هوش کارآگاهیت،کودکی که به فرزندی پذیرفته شده است را شناسایی کن!

شاید بپسندید: شناخت خطای جالب: در این تصویر چند اشتباه وجود داره!؟ فقط تیزبینا همه رو تو 3 ثانیه پیدا می‌کنند!

نوشته های مشابه

9 دیدگاه

    1. اره همینجوره دلیل نمیشه هر که شباهتی با هم داره بگی با هم ارتباطی داشته باشن

  1. اصلا دلیل نمیشه رنگ پوست و مو مثل هم باشه بگی ارتباطی با هم داشته باشن الان خیلیا هستن که زیاد شباهت دارن به هم از نظر مو پوست واعضای صورت ولی با هم اقوام یا پدر فرزندی با مادر فرزندی ندارن این دلیل نمیشه بگی اینجور .یه ذره فکر کنی می‌دونی که این آزمون مشکل داره

      1. خب خانمه داره میگه من پسری ندارم یعنی احتمال این هست که بچه هایی که داره دختر باشن و قطعا پسره داره دروغ میگه😄🤦‍♀️

  2. امم. راستش به نظرم رنگ مو و چشم و… دلیل خوبی نیست . مثلا منو یکی از هم کلاسی هام قد هامون یکیه تقریبا رنگ مو و چشم مونم دلیل نمیشه مثلا خواهر باشیم /: . تازه زن ها مو هاشون رو رنگ میکنن XD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا