;
تفریح و سرگرمی

اگر حرف”T” را در 10 ثانیه پیدا کنید، قدرت پردازش مغز شما عالی است!

تست های شخصیت، پازل های تصویری، سوالات هوش و … به دلایلی محبوب هستند. آنها می توانند چیزهای زیادی را در مورد شخصیت شما فاش کنند که ممکن است از آنها اطلاعی نداشته باشید! اگر شما فردی هستید که به تمرکز خود افتخار می کند، پس این آزمون قدرت پردازش مغز با کاغذ تورنسل یا تست قدرت بینایی تورنسل عالی در خدمت شماست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که T را پیدا کنید! با آزمون مغزی کاغذ تورنسل با بخش سرگرمی چشمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: اگر تیزبین هستید،می‌توانید چهره یک مرد را در این تصویر ببینید!

آزمون قدرت پردازش مغز با کاغذ تورنسل

محققان بر این باورند که وقتی به شما گفته می شود به دنبال چه چیزی باشید، شما می توانید جستجوهای تصویری خود را بهبود ببخشید. در آزمون بینایی سنجی کاغذ تورنسل، اگر بتوانید T را در عرض 10 ثانیه پیدا کنید، شما فردی با قدرت بینایی عالی هستید! اگر فکر می کنید که تمرکز شما بی نظیر است، پس باید این تست را انجام دهید. به این تصویر نگاه کنید و ببینید چقدر طول می کشد تا «T» را پیدا کنید.

ما می‌توانیم سرنخی کوچک به شما بدهیم تا حل این تست توهم نوری «T» را برایتان آسان‌تر کنیم: T فقط آبی یا سبز است. آن را بررسی کنید و اگر بتوانید ظرف 10 ثانیه حرف T را پیدا کنید ، واقعاً خاص هستید. پس با دقت به تصویر نگاه کنید.

.

.

.

.

.

.

آیا توانستید T را پیدا کنید؟

بیشتر بخوانید: تست: چند ستون در تصویر می بینید؟|شما چپ مغز هستید یا راست مغز؟

این تست در مورد چیست؟

این آزمایش توسط تیمی در دانشگاه جان هاپکینز ایجاد شد، که در آن تعدادی از محققان دریافتند که وقتی می‌دانید چه چیزی را نباید جستجو کنید، به طور خودکار آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا می‌کنید. این آزمایش ثابت کرد که اگر به انسان ها زمان و فرصت داده شود تا یاد بگیرند که چه چیزی را نادیده بگیرند، به جستجوی بسیار کارآمدتر و سریع تر تمایل دارند.

بنابراین، آیا آن را پیدا کرده اید؟ اگر بله، پس کارتان عالی است! و اگر این کار را نکرده اید، کاملاً اشکالی ندارد. تصویر زیر را بررسی کنید تا ببینید “T” کجاست.

محققان دریافتند وقتی به شرکت کنندگان اطلاع داده شد که کدام رنگ ها را نادیده بگیرند، در ابتدا زمان واکنش آنها را کندتر کرد. با این حال، با کمی زمان، حوصله و تمرین، تمرکز آنها بهبود یافت و آنها توانستند حروف ویژه را سریعتر تشخیص دهند، در مقایسه با شرکت کنندگانی که هیچ راهنمایی در مورد رنگ ها به آنها داده نشد.

نتیجه این است که هر چه بتوانید اطلاعات بیشتری را نادیده بگیرید و آنها را حذف کنید، سریعتر می توانید آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید. قدرت شما در نادیده گرفتن می تواند قدرت شما را برای توجه به آنچه واقعاً مهم است تعیین کند.

یکی از نویسندگان، هاوارد اگث، می گوید که انگیزه اصلی این تست سرگرم کننده، تمرکز بر اهمیت سرکوب محرک های رقیب و دیدن چگونگی مقابله و تفکر مغز انسان بود. بنابراین نتیجه این است که وقتی به انسان ها فرصت و مهمتر از همه زمان داده می شود تا یاد بگیرند قبل از شروع کاری چه چیزهایی را نادیده بگیرند، ذهن آنها به روشی بسیار سریعتر کار می کند.

پاسخ آزمون قدرت پردازش مغز با کاغذ تورنسل

آزمون قدرت پردازش مغز

چقدر طول کشید تا آن را پیدا کردید؟ نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید! و فراموش نکنید که این تست را با استعداد را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید و ببینید چقدر طول می کشد تا این معمای مغزی را حل کنند.

شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

لینک مرتبط:

تست تصویری دقت مغز: گرگ های پنهان در تصویر را بیابید!

آزمون مغز: چقدر مغزتان جوان است| در تصویر ابتدا چه دیدید؟

تست بررسی وضعیت مغز: حیوانات مخفی را در درخت پیدا کنید!

قدرت بینایی: چند حیوان در این تصویر وجود دارند!

تست بررسی وضعیت مغز: وضعیت مغزتان را با این تست جالب محک بزنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا