;
تفریح و سرگرمی

اگه گربه را در تصویر خانه جنگلی پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

آزمون قدرت بینایی با شناخت گربه خرابه: آزمون های تصویری به خوبی می توانند ذهن و مغز ما را درگیر کرده و سبب ورزش آن شوند. به واقع بازی های فکری تصویری امروزه به شدت ذهن و فکر ما را مشغول می کنند. این تصاویر هر روز بیشتر در اینترنت در حال داغ شدن می باشند. مجله خبری چشمک امروز یک تصویر بسیار جالب را برای شما به اشتراک گذاشته است. در این تصویر یک حیوان ملوس پنهان شده است. اگر شما بتوانید گربه ملوس را در این تصویر پیدا کنید، قدرت دید و تمرکزتان بسیار عالی است. با آزمون قدرت بینایی با شناخت گربه خرابه و بخش تفریح و سرگرمی چشمک همراه باشید.

با آزمون قدرت بینایی با شناخت گربه خرابه مجله خبری چشمک همراه باشید. شما در این آزمون اگر بتوانید در کمتر از 5 ثانیه گربه را پیدا کنید، قدرت تمرکز، دقت و دیدت عالی است.

شاید بپسندید: حکایت عشق مخفیانه غلام به دختر تاجر | داستان برده ای که عشق اش به دختر تاجر او را به فنا داد!

آزمون قدرت بینایی با شناخت گربه خرابه

آیا می توانید در 5 ثانیه گربه موجود در عکس را پیدا کنید؟ این گربه خود را به خوبی در طبیعت و خرابه ای که در جنگل قرار دارد پنهان کرده است. آیا می توانید گربه را در کمتر از 5 ثانیه پیدا کنید؟ در واقع هیچ کس نمی تواند بدون تمرکز و دقت کافی گربه ای که در تصویر نهان شده است را پیدا کند. آن را امتحان کنید. این تصویر در واقع یک توهم نوری است که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.

استتار حیوانات از جمله شگفتی های طبیعت است. حیوانات از این ابزار در جهت اهداف خاص خود استفاده های زیادی می کنند. حیوانات شکارچی از این ابزار برای صید طعمه و دیگر حیوانات برای حفاظت خود از آن استفاده می کنند. اسستار یا ترکیب این حیوانات با محیط اطرافشان آنقدر ماهرانه صورت می گیرد که گاهی اوقات شناسایی آنها در طبیعت تنها با یک چشم تیزبین ممکن است.

همین مسئله سبب شده است تا برخی از افراد از عکس های استتار شده حیوانات برای به چالش کشیدن اطرافیان خود استفاده کنند. شناسایی این حیوانات واقعا برای هر کسی ممکن نیست و افراد باید از نهایت دقت و تمرکز خود استفاده کنند. با مجله خبری چشمک و آزمون قدرت بینایی با شناخت گربه خرابه همراه باشید.

شاید بپسندید:آزمون تمرکز: متر اندازه گیری را در مزرعه خرگوش ها پیدا کن!

آزمون قدرت بینایی با شناخت گربه خرابه

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: گردوهای متفاوت را پیدا کن!

.

.

.

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: در یک نگاه گربه را بین کاکتوس ها پیدا کنی چشم عقابی هستی!

پاسخ آزمون قدرت بینایی با شناخت گربه خرابه

احتمالاً توانسته اید گربه را پیدا کنید. به شما تبریک می گویئم. از شما دعوت می کنیم که دیگر چالش هاص تصویری مجله خبری چشمک را نیز امتحان کنید. اما اگر هنوز نتوانستید گربه را پیدا کنید، به شما یک فرصت دیگر نیز می دهیم. می توانید به بالا برگردید و در 5 ثانیه گربه را شناسایی کنید.

شاید بپسندید: معما: سه تا رفیق (یک کور، یک لال و یک کر) با هم میرن جزیره ای که هیچ کسی توش نیست. کر به قتل میرسه، لال چطور به رفیق کورش بفهمونه که کر مرده!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:  معما: کدام درخت است که تا به حال کاشته نشده است!؟

پاسخ آزمون قدرت بینایی با شناخت گربه خرابه: باید بدانید که انجام منظم این تست ها می تواند بدون آنکه شما باخبر شوید بر سطح توانائیهای شناختی شما تأثیر مثبت بگذارد. در آینده متوجه خواهید شد که توانائیهای شناختی شما افزایش پدیا کرده است و هر چالشی را در زمان کم حل می کنید. پاسخ این تصویر در زیر علامت گذاری شده است. گربه کاملا در مقابل چشمان شما قرار گرفته بود.

شاید بپسندید: تست هوش: اگر 1+1=3 و 3+3=7 باشد 9+9=؟ چند می شود؟

آزمون قدرت بینایی با شناخت گربه خرابه

و این هم تصویر بزرگنمایی شده این حیوان!

پاسخ آزمون قدرت بینایی با شناخت گربه خرابه

امیدوارم از آزمون قدرت بینایی با شناخت گربه خرابه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

 آزمون تمرکز: کدام گربه بابقیه فرق داره!؟

چیستان: همواره پیش روی ماست ولی با هیچ عینک و ذره بینی نمی توان آن را دید؟

تعداد بزی که در تصویر پیدا می کنی اطلاعات جالبی درباره ات افشا می کند!

حکایت ضرب المثل مرغ همسایه غاز است!

 اگه گربه را بین کاکتوس ها پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا