;
تفریح و سرگرمی

خرگوش خودش رو از شعبده باز پنهان کرده، آیا تو میتونی پیداش کنی!؟

آزمون قدرت بینایی با خرگوش سیرک: این بار شما در آزمون قدرت بینایی با خرگوش سیرک با صجنه ای از سیرک و یک شعبده باز روبرو خواهید شد. تماشاگران منتظر دیدن تردست های شعبده باز هستند، او می خواهد خرگوش را از کلاه خود بیرون بیاورد، اما گویا خرگوش پنهان شده است. آیا شما می توانید این خرگوش زبل و بازیگوش را پیدا کنید؟ با مجله خبری چشمک و آزمون قدرت بینایی با خرگوش سیرک همراه باشید.

چگونه در این پازل بصری چالش برانگیز عمل کردید؟ آیا احساس کردید که نورون های مغز شما فعال شدند؟ با این فعالیت ساده، به مقابله با کاهش طبیعی «ناهمسانگردی انتشار» کمک کرده‌اید. یعنی شما به معنای واقعی کلمه آب مغز خود را در جریان نگه داشته اید و به این ترتیب پیری، بیماری و آسیب را مهار می کند. هر چه از نظر ذهنی فعال تر باشید، آب راحت تر در بافت مغز حرکت می کند.

دکتر آرفناکیس از موسسه فناوری ایلینویز توضیح می‌دهد: «ناهمسانگردی انتشار بالاتر در بیماران مسن که فعالیت‌های شناختی مکرر دارند، نشان می‌دهد که این افراد دارای ویژگی‌های مغزی شبیه به افراد جوان‌تر هستند». بنابراین فعال نگه داشتن مغز خود با پازل هایی مانند این ممکن است به جوان نگه داشتن مغز شما بدون توجه به سن شما کمک کند. با مجله خبری چشمک و آزمون قدرت بینایی با خرگوش سیرک باشید.

شاید بپسندید:چشم عقابیا تو 8 ثانیه 3 تفاوت تصویر میکی ماوس را پیدا می کنند!

آزمون قدرت بینایی با خرگوش سیرک

همان طور که اشاره تصویر آزمون قدرت بینایی با خرگوش سیرک صحنه ای از یک سیرک را نشان می دهد. مردمی منتظر هستند تا تردستی های شعبده باز این سیرک را مشاهده کنند. او قصد دارد خرگوش را از کلاه خود بیرون بیاورد. اما گویا خرگوشی وجود ندارد. خرگوش در صحنه حضور دارد، آیا شما می توانید خرگوش زبل و بازیگوش تصویر را در کمتر از 5 ثانیه مشاهده کنید. منتشر کننده این عکس، معتقد است که شناسایی این خرگوش در زمانی که در حال بازی با صاحب خود است، بسیار سخت است. تنها یک چشم تیزبین می تواند آنها را شناسایی کند.

شما نیز به این عکس نگاه کنید. آیا توانستید در کمتر از 5 ثانیه خرگوش زبل و بازیگوش را در تصویر شناسایی کنید. اگر توانستید این حیوان را پیدا کنید، قطعا از قدرت دید، دقت و تمرکز بسیار خوبی برخوردار هستید! با هم عکس آزمون قدرت بینایی با خرگوش سیرک را مرور می کنیم.

شاید بپسندید:اگه چشات تیزه مثل عقاب باشه تو یه نگاه چهره مخفی کشاورز را پیدا می کنی!

آزمون قدرت بینایی با خرگوش سیرک

شاید بپسندید: چیستان: اگر اسم این بازیکن معروف فوتبال را برعکس کنی، یک اسم فارسی پسرانه می شود!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: دقیق و تیز باشی میتونی تو 10 ثانیه تفاوت های دو تصویر دخترک رو پیدا کنی!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدومیک از این سه زن تنها، متهم فراری را تو خونه اش پنهون کرده!؟

پاسخآزمون قدرت بینایی با خرگوش سیرک

احتمالا شما توانسته باشید که خرگوش زبل و بازیگوش را در تصویر پیدا کنید. اگر هنوز نتوانستید این خرگوش را پیدا کنید اشکالی ندارد. می توانید به تصویر پایین مراجعه کنید.

احتمالاً بپسندید: معمای ریاضی چالشی که بیش از ۵۰ میلیون بار منتشر و ذهن هزاران نفر را درگیر کرد (+عکس)

 

 

 

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: اگر اسم این بازیکن معروف فوتبال را برعکس کنی، یک اسم فارسی پسرانه می شود!

پاسخ آزمون قدرت بینایی با خرگوش سیرک: خرگوش زبل در این تصویر مشخص شده است. آیا شما این خرگوش را به راحتی شناسایی کردید!؟

شاید بپسندید:حکایت مرد جوجه فروش و سه زن حقه باز!

پاسخ آزمون قدرت بینایی با خرگوش سیرک

امیدوارم از آزمون قدرت بینایی با خرگوش سیرک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: کدام لیوان کاپوچینو با بقیه فرق داره!؟ | فقط تیزبینا موفق میشن!

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: داستان وزیر باهوش پادشاه که از عالم آخرت زنده به نزد پادشاه بازگشت!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: چند نهنگ در تصویر وجود دارد!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: کدومیکی از این دختر خانما، نوه پیرزن است!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:اگه چشات مثل عقاب باشه میان گربه های بامزه، قورباغه را پیدا می کنی!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه ضریب هوشی ات بالا باشه در 8 ثانیه معادله نادرست 9-2=3 را اصلاح می کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگه ستاره 4 پر را در این تصویر پیدا کنی قدرت تمرکز و بینایی ات مثل شاهینه!

 

برایتان جالب خواهد بود

تست شخصیت: به نظر شما کدوم دختر اگه برگرده جذاب تره!؟

کدام درب، درب چهارم است؟ | به پرنسس کمک کنید تا از برجی که زندانی شده، فرار کند!

اگه پلنگ بیشه را در این تصویر پیدا کنی، چشات مثل شاهین تیزه!

آیا کشیش راست میگه و آقای داماد قبلاً ازدواج کرده!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − دو =

دکمه بازگشت به بالا