;
تفریح و سرگرمی

یکی از این 3 نفر در لحظات اخیر گروگان گرفته شده است، اون کیه!؟

آزمون شناسایی گروگان تازه وارد:اوقات فراغت و چگونگی سپری نمودن آن از جمله مسائلی است که امروزه بسیار مورد توجه کارشناسان حوزه سلامت قرار گرفته است. بسیاری از بیماری هایی که ممکن است امروزه با ان روبرو باشیم، بدلیل کاهش تحرک جسمی و مغزی است. بر همین اساس بسیار معتقدند برای سلامت جسم، ورزش صبحگاهی یا عصرگاهی چند دقیقه ای برای بدن لازم است. وقتی جسم نیازمند تمرین و ورزش است ذهن ومغز نیز برای حفظ سلامتی خود به تمرین و ورزش کردن نیازمند است.

مجله خبری چشمک با درک این مسئله تلاش می کند تا روزانه جدیدترین و جذاب ترین سوالات و بازی های هوش تصویری را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد. شما می توانید با اختصاص تنها چند دقیقه از وقت فراغت خود برای انجام این سوالات و بازی های معمایی، سلامت مغز خود را در سنین کهنسالی و میان سالی تضمین نمائید. با آزمون شناسایی گروگان تازه وارد با مجله خبری چشمک همراه باشید و تلاش کنید گروگان تازه وارد را در کمتر از 3 ثانیه شناسایی کنید. با کمک این آزمون توانائیهای شناختی خود را اثبات کنید.

شاید بپسندید: چیستان: اگر حرف آخر این رنگ را برداریم، یک جانور می‌ شود؟

آزمون شناسایی گروگان تازه وارد

بسیاری از معماهای تصویری بیشتر از آنکه نیازمند منطق و تحلیل باشند، تلاش دارند تا توانائیهای شناختی شما را به صورت عملی محک بزنند. در بسیار از اوقات ذهن آنقدر گرفتار کلیات شده است که نمی تواند بدیهی ترین چیزها را مشاهده کند. لذا این سوالات تصویری تلاش می کند تا قدرت تمرکز و جزئی نگری را در ما افزایش دهند. با انجام مستمر چنین آزمون هایی متوجه خواهید شد که چه اندازه دقیق تر و جزئی نگرتر شده اید.

پس اگر احساس می کنید که نیازمند چنین آزمون ها ومعماهای تصویری هستید آزمون شناخت گروگان تازه وارد و آزمون های مشابه را که در بخش سرگرمی مجله خبری چشمک با شما به اشتراک گذاشته می شود را فراموش نکنید.

تصویر آزمون شناسایی گروگان تازه وارد صحنه جالبی را ترسیم کرده است. یک گروکان گیر چندین نفر را گروگان گرفته است. یکی از افراد تصویر به تازگی گرووگان گرفته شده است. او تصمیم دارد از خانواده گروگان ها مبلغ زیادی پول اخاذی کند. کدام فرد به تازگی گروگان گرفته شده است؟  واقعا کدامیک از این افراد گروگان تازه وارد است. شما وظیفه دارید با دلیل و در یک نگاه گروگان تازه را شناسایی کنید و به پلیس اطلاع دهید. به دقت به تصویر آزمون شناسایی گروگان تازه وارد نگاه کنید.

شاید بپسندید: با انتخاب یکی از این خرگوش ها می تونی اطلاعات جالبی را درباره خودت و اطرافیانت بفهمی!

آزمون شناسایی گروگان تازه وارد

شاید بپسندید: تست هوش: با توجه به ترتیب رنگ ها، کدام دایره رنگی با آن مطابق است!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: با دلیل منطقی بگو کدومیکی از افراد تصویر مدیر یه شرکته!؟

پاسخ آزمون شناسایی گروگان تازه وارد

موفقیت شما در وابسته به قدرت تمرکز و جزئی نگری شماست. اگر در یک نگاه نتوانستید از تصویر چیزی متوجه شوید، یک فرصت 3 ثانیه ای دیگر در اختیار شما گذاشته می شود.

شاید بپسندید: اگه تو 10 ثانیه تفاوت های دو کدوی هالووین را پیدا کنی، دقت ات عالیه!

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل یک خشت هم بزار در دیگ!

پاسخ آزمون شناسایی گروگان تازه وارد: بله کاملاً درست است. فرد اول از سمت راست به تازگی گروگان گرفته شده است. اگر به دو گروگان دیگر توجه کنید، متوجه بهم ریختگی ظاهر آنها می شوید. لباس های آنان پر از لک و سر و صورت و مهای آنان بهم ریخته دیده می شود. شما چه فکر می کنید؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

شاید بپسندید:اگه چشات قویه، تفاوتهای تصویر گاو فانتزی رو پیدا کن!

پاسخ آزمون شناسایی گروگان تازه وارد

امیدوارم ازتست شخصیت با انتخاب خرگوش استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چیستان: کدام خوراکی است که سه حرف اولش نپخته است!؟

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان جالب خواهد بود: داستان جالب و شنیدنی ضرب المثل ماست​ ها را کیسه کردن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: چیستان: از آسمان به زمین می آید و اگه حرف اولش رو برداریم اسم یک حیوان می شود!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: داستان جالب و شنیدنی مرد سنگ تراش!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: با حل معادله در کمتر از 10 ثانیه اثبات کن که ریاضی ات خوبه!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

همسر واقعی مرد جوان کدام یکی از این دو زن عصبانی است!؟

اگه بتونی تو 10 ثانیه این معادله را حل کنی، نابغه ریاضی هستی!

اگه چشات تیز مثل عقابه، پلنگ استتار شده را تو 3 ثانیه پیدا کن!

قبل از اینکه گرگ بتونه گوسفندی را بخوره، سریع شناسایی اش کن!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا