;
تفریح و سرگرمی

کدامیک از این دو گارسون یک قاتل است!؟

آزمون شناسایی پیشخدمت قاتل: اگر شما بتوانید این معمای تصویر را در زمان مشخص شده رمزگشایی کنه، در انجام سوالات تصویری متخصص بوده و می توان گفت شما نابغه هستید. اگر می خواهید میزان مهارت ها و توانمندی های خود را محک بزنید آزمون شناسایی پیشخدمت قاتل بهترین گزینه برای انجام این کار است. آیا شما می توانید این مورد را رمزگشایی و شکست دهید؟ ما قصد داریم شما را آزمایش کنیم.

پس آیا می توانید این معمای تصویری یا ذهنی را رمزگشایی کنید؟ نتایح و آمار موجود در فیس بوک طراح و سازنده آزمون شناسایی پیشخدمت قاتل نشان می دهد که تنها تعداد کمی از کاربران به رمز و راز آن پی بردند، و آن این است که دشواری آن را نمی توان “سهل” گرفت. بر همین اساس ما شما را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک به حل این بازی دعوت می کنیم، پس بیایید دیگر زمان را تلف نکنیم و بیایید تمام سرعت خود را افزایش دهیم. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی پیشخدمت قاتل همراه شوید.

شاید بپسندید: یک شیر کوهی در کمین گوزن جنگلی است، آیا می توانید آن را شناسایی کنید!؟

آزمون شناسایی پیشخدمت قاتل

آیا این بازی واقعا راه حلی دارد؟ البته این کار را انجام می دهید، اما باید سریع باشد، همه بازی های ذهنی آسان نیستند: آیا می توانید آن را فقط در 4 ثانیه انجام دهید؟ این حداکثر زمان برای نامیدن خود، به عنوان یک نابغه در حل معماها و سوالات تصویری است. سوال آزمون شناسایی پیشخدمت قاتل این است: چه کسی پیشخدمت قاتل است؟

بیایید نشان دهیم که چه توانایی هایی دارید! این معما مانند معماهای معدود دیگری است و اکنون درباره آزمون شناسایی پیشخدمت قاتل توضیح می دهیم: دو نفر از پرسنل یک رستوران را در تصویر می بینیم که در حال پذیرایی از مهمانان خود هستند، اما اتفاق عجیبی رخ می دهد: کدام یک از آنها پیشخدمت قاتل است؟ حالا به این سوال پاسخ دهید. یادتان باشد که برای رمزگشایی این آزمون فقط 4 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: کدامیک از این 3 زن، مرد تصویر را به قتل رسانده است!؟

آزمون شناسایی پیشخدمت قاتل

شاید بپسندید:چیستان: نام برادر شهردار شهر مایکل است. ولی مایکل می گوید، هیچ برادری ندارد. چه طور ممکن است؟

.

.

.

شاید بپسندید: یکی از آدم رباها همسر مرد اسیره، به نظر شما کدومیکی است!؟

.

.

.

شاید بپسندید: یه چشم تیزبین میتونه، دخترک سبز رو بین آدم فضایی ها پیدا کنه!

پاسخ آزمون شناسایی پیشخدمت قاتل

متقلب کدوم یکی هست؟ آیا به موقع پیشخدمت متقلب را شناسایی کردید؟ زمان شما به پاایان رسید. اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید می توانید از فرصت دوم خود استفاده کنید.

احتمالاً بپسندید: تعداد زیادی حیوون در این تصویر مخفی شده اند، آیا میتونی اونها را شناسایی کنی!؟

 

 

 

 

احتمالاً بپسندید: چشات تیز مثل عقاب باشه، 4 تا گوزن تصویر رو تو یه نگاه پیدا می کنی!

 

 

.

 

شاید بپسندید: چقدر دقیقی!؟ | فقط افراد دقیق در یک نگاه لوگوی اصلی و تقلبی را در تصاویر زیر شناسایی می کنند!

پاسخ آزمون شناسایی پیشخدمت قاتل: ما تمام تلاش خود را می کنیم و در اینجا با یک سرنخ پیش می رویم: باید به همه جزئیات توجه کنید: آیا چیز عجیبی در جیب این شخص می بینید؟ یک بار دیگر نگاه می کنیم. این معما حداقل برای باهوش ترین ذهن های اینترنتی آسان بود. اگر منصرف شده اید، بیایید دنبال جواب برویم تا شکی نباشد: شخص سمت راست، در جیب خود درون شیشه یک ماده سمی دارد.آیا می خواهد کسی را مسموم کند؟ ممکن است، او یک قاتل باشد.

شاید بپسندید:بین سیب های کرم خورده فقط یه سیب سالم هست، تیزبین باشی راحت پیداش می کنی!

پاسخ آزمون شناسایی پیشخدمت قاتل

احتمالاً بپسندید: اگه بتونی دو پرنده مخفی تصویر رو پیدا کنی دقت و تمرکزت عالیه!؟

امیدوارم از آزمون شناسایی پیشخدمت قاتل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:اگه چشات تیز باشه 5 تفاوت تصویر باغچه رو تو 10 ثانیه تشخیص میدی!

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:با پیدا کردن 3 تفاوت تصویر دخترک، تیزی خودت رو اثبات کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: چشات مثل شاهینه، پس 3 تفاوت تصویر دو عاشق را پیدا کن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: فقط تیزبین ها میتونن بز کوهی که خودش رو میون صخره ها استتار کرده، شناسایی کنند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: قدرت بالقوه ات چیه!؟ اگه خبر نداری یکی از تصاویر کارتونی رو انتخاب کن تا بهت بگم!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: حکایت مرد نابینای نکته سنج که قماربازان شهر را ضربه فنی کرد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام خانه بیشترین کتاب ها را دارد!؟

شاید برایتان جالب باشد

اگه تو یه نگاه خرگوش رو بین گربه ها پیدا کنی، آخر تیزبینا هستی!

 با حرکت دادن 4 کبریت این فلش را به 2 فلش تبدیل کن!|اثبات کن ضریب هوشی ات بالاست!

 3 تا تفاوت بین تصویر دو مرغابی کنار برکه هست | دقت ات بالا باشه میتونی پیداشون کنی!

 یکی از این سه ماجراجو پس از پریدن از هواپیما دچار سانحه شد!| کدومیکی و چرا؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

دکمه بازگشت به بالا