;
تفریح و سرگرمی

یک شیر کوهی در کمین گوزن جنگلی است، آیا می توانید آن را شناسایی کنید!؟

آزمون شناسایی شیر کوهی: از یک گوزن در حال چریدن در اطراف یک رودخانه در پناهگاه ملی حیات وحش ریو مورا در نیومکزیکو، ایالات متحده عکس گرفته شده است. جایی در پشت سر این گوزن، یک شکارچی پنهان شده است؛ یک شیر کوهی که منتظر فرصت عالی برای حمله است. به نظر می رسد که گوزن از حضور  شکارچی بی خبر است، با توجه به استتار باورنکردنی این شیر کوهی بزرگ این مسئله طبیعی است.

مجله خبری چشمک هر روز با جدیدترین پازل ها و تست ها با شماست.در آزمون شناسایی شیر کوهی اگر بتوانید در کمتر از 10 ثانیه شیر کوهی کمین کرده را شناسایی کنید، دارای قدرت بینایی، دقت و تمرکز عالی هستید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی شیر کوهی همراه باشید.

شاید بپسندید: کدامیک از این 3 زن، مرد تصویر را به قتل رسانده است!؟

آزمون شناسایی شیر کوهی

عکس گوزن و شیر کوهی اخیرا توسط پناهگاه ملی حیات وحش ریو مورا در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده است. این عکس که در اکتبر 2019 گرفته شده است، توسط یک دوربین حرفه ای به عنوان بخشی از یک پروژه نظارتی از حیات وحش طبیعی این منطقه گرفته شده است.پناهگاه ملی حیات وحش ریو مورا در حساب فیس بوک از مردم خواسته تا این گربه بزرگ را جستجو کنند. در متن آمده است:«امروز لحظه ای به جستجوی شیر کوهی پنهان که این گوزن را تعقیب می کند، اختصاص دهید.»

این معمای شگفت انگیز هزاران «لایک» و نظر جمع آوری کرده است. همچنین راه خود را به دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند ردیت و توییتر باز کرده است، جایی که بسیاری تلاش کردند تا شیر کوهی را پیدا کنند. اما در بیشتر موارد، عده کمی توانستند این شیر را پیدا کنند. آیا شما می توانید این شیر را در 10 ثانیه شناسایی کنید؟

شاید بپسندید:بین سیب های کرم خورده فقط یه سیب سالم هست، تیزبین باشی راحت پیداش می کنی!

آزمون شناسایی شیر کوهی

شاید بپسندید: چقدر دقیقی!؟ | فقط افراد دقیق در یک نگاه لوگوی اصلی و تقلبی را در تصاویر زیر شناسایی می کنند!

.

.

.

.

 

احتمالاً بپسندید: تعداد زیادی حیوون در این تصویر مخفی شده اند، آیا میتونی اونها را شناسایی کنی!؟

 

 

.

.

.

شاید بپسندید: کدامیک از این دو گارسون یک قاتل است!؟

پاسخ آزمون شناسایی شیر کوهی

احتمالا توانسته باشید این حیوان شکارچی را پیدا کرده باشید. به شما تبریک می گوئیم.  قدرت دید شما به اندازه یک عقاب قوی است. اگر هم پیدا نکرده باشید نگران نباشید. ما در مجله خبر چشمک پاسخ را ارائه کرده ایم. شما با انجام منظم بازی های فکری می توانید قدرت تمرکز و دقت خود را افزایش دهید.

شاید بپسندید:اگه تو یه نگاه خرگوش رو بین گربه ها پیدا کنی، آخر تیزبینا هستی!

پاسخ آزمون شناسایی شیر کوهی

شیرهای کوهی که با نام‌های کوگار، پوما و پلنگ نیز شناخته می‌شوند، بومی قاره آمریکا هستند. چقدر طول کشید تا شیر کوهی را در این عکس پیدا کنید؟ با استفاده از بخش نظرات مجله خبری چشمک به ما اطلاع دهید.

شاید بپسندید: یه چشم تیزبین میتونه، دخترک سبز رو بین آدم فضایی ها پیدا کنه!

کوگار یا شیر کوهی

این شکارچی قدرتمند بومی قاره آمریکا است و آنچنان که در بالا اشاره شد به عنوان پلنگ، پوما، شیر کوهی و کاتامون نیز شناخته می‌شود. این گربه بزرگ با نام های متعدد در بسیاری از زیستگاه ها، از باتلاق های فلوریدا گرفته تا جنگل های کانادا، نیز یافت می شود. این حیواناتدوست دارند گوزن ها را شکار کنند، اگرچه حیوانات کوچک تری مانند کایوت، جوجه تیغی و راکون را نیز می خورند.

شاید بپسندید: یکی از آدم رباها همسر مرد اسیره، به نظر شما کدومیکی است!؟

آزمون شناسایی شیر کوهی

احتمالاً بپسندید: چشات تیز مثل عقاب باشه، 4 تا گوزن تصویر رو تو یه نگاه پیدا می کنی!

آنها معمولاً در شب یا در ساعات درخشان سحر و غروب شکار می کنند. این شکارچی ترکیبی از پنهان کاری و قدرت را به کار می‌گیرند و شکار خود را تعقیب می‌کنند تا زمانی که فرصتی برای هجوم بیاید، سپس با دندان های تیز و مرگبار خود به پشت گردن طعمه می‌رود. آنها لاشه های بزرگ را پنهان می کنند و چندین روز از آنها تغذیه می کنند.

احتمالاً بپسندید: اگه بتونی دو پرنده مخفی تصویر رو پیدا کنی دقت و تمرکزت عالیه!؟

آیا این چالش تصویری را دوست داشتید؟ شاید برای شما خیلی راحت بود؟امیدوارم از آزمون شناسایی شیر کوهی امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:اگه چشات تیز باشه 5 تفاوت تصویر باغچه رو تو 10 ثانیه تشخیص میدی!

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:با پیدا کردن 3 تفاوت تصویر دخترک، تیزی خودت رو اثبات کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: چشات مثل شاهینه، پس 3 تفاوت تصویر دو عاشق را پیدا کن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: فقط تیزبین ها میتونن بز کوهی که خودش رو میون صخره ها استتار کرده، شناسایی کنند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: قدرت بالقوه ات چیه!؟ اگه خبر نداری یکی از تصاویر کارتونی رو انتخاب کن تا بهت بگم!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: حکایت مرد نابینای نکته سنج که قماربازان شهر را ضربه فنی کرد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام خانه بیشترین کتاب ها را دارد!؟

شاید برایتان جالب باشد

 با حرکت دادن 4 کبریت این فلش را به 2 فلش تبدیل کن!|اثبات کن ضریب هوشی ات بالاست!

 3 تا تفاوت بین تصویر دو مرغابی کنار برکه هست | دقت ات بالا باشه میتونی پیداشون کنی!

 یکی از این سه ماجراجو پس از پریدن از هواپیما دچار سانحه شد!| کدومیکی و چرا؟

داستان جالب و شنیدنی مردی که از داروخانه دیب می خواست!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا