;
تفریح و سرگرمی

اگه زرافه ای که با بقیه فرق داره رو پیدا کنی، آخر تیزبینا هستی!

آزمون شناسایی زرافه متفاوت: آیا می‌توانید در کمتر از 5 ثانیه زرافه عجیب و غریب را شناسایی کنید!؟ آیا برای آزمایش توانائیها و مهارت های شناختی خود آماده اید؟ ببینید آیا می‌توانید زرافه متفاوت را در میان زرافه های شبیه هم پیدا کنید؟ این یک چالش سرگرم‌کننده است و از اینکه چقدر سریع می‌توانید آن را انجام دهید شگفت‌زده خواهید شد!

این یک چالش بازی فکری سرگرم کننده است که مهارت های مشاهده شما را آزمایش می کند. چالش این است که در کمتر از 5 ثانیه یک زرافه را پیدا کنید که کاملاً شبیه بقیه زرافه ها نباشد. ممکن است با گروهی از زرافه ها روبرو شوید که تقریباً شبیه هم هستند، اما یک تفاوت ظریف وجود دارد که آن را از بقیه متمایز می کند. آیا می توانید آن را تشخیص دهید؟ با مجله خبری چشمک و آیا می‌توانید در کمتر از 5 ثانیه موارد عجیب و غریب را تشخیص دهید؟ با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی زرافه متفاوت همراه باشید.

شاید بپسندید: خوب بودن ریاضی ات رو با جابجایی یه چوب کبریت و اصلاح معادله، ثابت کن!

آزمون شناسایی زرافه متفاوت

این آزمون که با عنوان آزمون شناسایی زرافه متفاوت در بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک منتشر شده است، یک چالش بازی سرگرم کننده است که مهارت های مشاهده شما را آزمایش می کند. چالش این است که در کمتر از 5 ثانیه یک زرافه را پیدا کنید که کاملاً شبیه همه زرافه ها نباشد. ممکن است با گروهی از زرافه ها روبرو شوید که تقریباً شبیه هم هستند، اما یک تفاوت ظریف وجود دارد که آن را از بقیه متمایز می کند.

این نوع چالش ها تمرینات مغزی عالی هستند. آنها به تقویت مهارت های مشاهده شما و بهبود توانایی شما در پردازش سریع اطلاعات بصری کمک می کنند. آنها همچنین می توانند به شما در ایجاد تمرکز کمک کنند، زیرا باید بتوانید از عوامل حواس پرتی جلوگیری کنید و روی کار در حال انجام متمرکز بمانید.

مهارت های خود را امتحان کنید و ببینید آیا می توانید در کمتر از 5 ثانیه زرافه متفاوت را تشخیص دهید!

شاید بپسندید:چیستان: کدام شهر است که اگر حرف اول آن را برداریم یکی از برندهای مشهور نوشت افزار می شود!؟

آزمون شناسایی زرافه متفاوت

شاید بپسندید: چیستان: شهر آن سرخ است اما مردمش سیاه!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: هر که آن را بسازد، آن را فاش نمی کند. هر که بگیرد، آن را نمی داند، و هر که آن را بداند، آن را نمی خواهد!

 

 

.

.

.

شاید بپسندید:با جابجایی یک چوب کبریت، معادله اشتباه 8+5-6=4 را تصحیح کنید!

جواب آزمون شناسایی زرافه متفاوت

آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست. تنها 4 درصد از مردم توانسته اند این چالش را  در زمان مشخص شده شکست دهند. برای تکمیل این چالش، باید مهارت های تمرکز و مشاهده قوی داشته باشید. شما باید تصویر را با دقت مشاهده کنید و در عرض 5 ثانیه زرافه متفاوت را شناسایی کنید. آیا موفق به تشخیص شده اید؟

شاید بپسندید: کدومیکی در بی فکری و بی توجهی به فرزند، دست همه را از پشت بسته اند، چرا!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: پیرزن، زن جوان را متهم به دزدی کرده، آیا درست است!؟| اکثر افراد نمی تونن این آزمون را رمزگشایی کنند!

 

 

 

 

.احتمالاً بپسندید: یکی از این خانما وضع مالیش خوب نیست، کدومیکی هست!؟

جواب آزمون شناسایی زرافه متفاوت: پیدا کردن بازی‌های عجیب و غریب می‌تواند مشکل باشد و نیاز به تمرکز داشته باشد. تبریک می گوئیم به کسانی که توانسته اند در عرض 5 ثانیه یا کمتر زرافه متفاوت را پیدا کنند! اگر نتوانستید، نگران نباشید، در زیر تصویر ارائه راه حل است.

شاید بپسندید:کدامیک از این دو زن، بی مسئولیت و حواس پرت است!؟

شناسایی زرافه متفاوت

امیدوارم از آزمون شناسایی زرافه متفاوت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:چیستان:از هر طرف که آن را بخوانی باز میوه است!؟

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: یکی از گل های آفتابگردان را انتخاب کن تا بفهمی که آیا آدم خوش بینی یا بدبین!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:حکایت شاه و دو غلام زرخریدش!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تست قدرت دید: آیا می توانی تمام پروانه های تصویر را در 11 ثانیه شناسایی کنی!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آنچه در ابتدا می بینید، دیدگاه شما را نسبت به دوستی آشکار می کند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود

فقط نابغه ها تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر موش شهری را پیدا می کنند!

حکایت غول چراغ جادو و رئیس شرکت، داستانی پندآموز و طنز از ادبیات عامیانه!

در نگاه اول به این تصویر چی دیدی!؟ | پاسخ نکات جالبی را درباره‌ات افشا می کنه!

اگه زبل و تیزی، نکته تصویر خوابگاه دخترانه را پیدا کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا