;
تفریح و سرگرمی

دقت ات خوب باشه تو 10 ثانیه 3 تفاوت دو تصویر را پیدا می کنی!| 90 درصد افراد موفق نمیشن!

آزمون شناسایی تفاوتهای تصویر: برای یک چالش سرگرم کننده آماده اید؟ ببینید آیا می توانید تفاوت این دو تصویر را تشخیص دهید! فکر می کنید به وظیفه خود رسیده اید؟ به آزمون شناسایی تفاوتهای تصویر بروید و ببینید که چگونه تفاوت ها را می توانید پیدا کنید! با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی تفاوتهای تصویر همراه شوید. حتی اگر هر سه تفاوت را پیدا نکردید، باز هم یک فعالیت سرگرم کننده و چالش برانگیز است!

امروز، ما شما را به چالش می‌کشیم تا سه تفاوت بین دو عکس که پسری را در حال بازی است را نشان می‌دهند، بیابید. آیا می توانید آنها را در کمتر از 10 ثانیه تشخیص دهید؟ برای موفقیت در این بازی باید به دقت نگاه کنید و سریع فکر کنید. این فقط یک بازی برای کودکان نیست؛ همه افراد در هر سنی می توانند از آن لذت ببرند. این نیاز به مهارت‌های مشاهده دقیق و تفکر سریع دارد که آن را به روشی عالی برای تمرین ذهن تبدیل می‌کند.

شاید بپسندید:باهوشا بگن: فقط یکی از این فضانوردها، انسان واقعی است!

آزمون شناسایی تفاوتهای تصویر

پس آماده شوید، تایمر خود را تنظیم کنید و شروع به جستجوی آن سه تفاوت کنید!  مهارت های کارآگاهی خود را آزمایش کنید! آیا فکر می کنید برای تشخیص سه تفاوت تصویر، آمادگی دارید؟ اکنون چالش را انجام دهید و ببینید آیا می توانید تفاوت ها را در کمتر از 10 ثانیه تشخیص دهید یا خیر!؟ هیچ زمانی برای تلف کردن وجود ندارد، پس ادامه دهید و ببینید آیا می توانید معما را حل کنید یا خیر؟

وقت آن است که مهارت های مشاهده خود را آزمایش کنید! آسان نخواهد بود. شما باید تمرکز کنید و به دقت نگاه کنید تا تغییرات ظریف را ببینید. خودتان را امتحان کنید و ببینید آیا می توانید این چالش را کامل کنید یا خیر!

بازی‌های مشاهده‌ای مانند نقطه تفاوت راهی عالی برای به چالش کشیدن قدرت مشاهده و مهارت‌های تحلیلی شما هستند. توجه به تغییرات کوچک، تفاوت های ظریف و جزئیات می تواند به شما کمک کند تا مهارت های مشاهده خود را تقویت کنید. هنگام انجام چنین بازی هایی، مهم است که به خاطر داشته باشید که تفاوت ها می توانند ظریف باشند و ممکن است در نگاه اول آشکار نباشند.

بررسی دقیق صحنه می تواند به شما کمک کند تا تفاوت ها را سریعتر پیدا کنید. همچنین مهم است که به طور دوره ای استراحت کنید تا به چشمان خود استراحت داده و از خستگی جلوگیری کنید. با تمرین منظم، به زودی می توانید تفاوت ها را به طور موثرتری تشخیص دهید. بنابراین چشمان خود را باز نگه دارید و برای مشاهده تمام جزئیات جزئی آماده شوید!

شاید بپسندید: یکی از گربه ها یه تفاوت جزئی با بقیه داره که فقط یه تیزبین متوجه میشه!

آزمون شناسایی تفاوتهای تصویر

شاید بپسندید: پیرزن، زن جوان را متهم به دزدی کرده، آیا درست است!؟| اکثر افراد نمی تونن این آزمون را رمزگشایی کنند!

.

.

.

.

شاید بپسندید:چیستان: کدام حیوان است که یک سبک موسیقی در نام آن هست!؟

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت جذاب و شنیدنی شاه عباس و پینه دوز!

جواب آزمون شناسایی تفاوتهای تصویر

آیا 3 تفاوت بین این دو عکس را متوجه شده اید؟ اگر فکر می کنید که دارید، خودتان را به چالش بکشید و ببینید آیا می توانید همه آنها را پیدا کنید.

شاید بپسندید:نابغه ها بگن که کدوم یکی از این سه مرد، همسر زن تصویر هست!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدوم مکانیک، یه تفاوت جزئی با بقیه مکانیک ها دارد!

 

 

 

 

شاید بپسندید:اگه تو یه نگاه خرگوش رو بین گربه ها پیدا کنی، آخر تیزبینا هستی!

جواب آزمون شناسایی تفاوتهای تصویر: اگر 3 تفاوت را در کمتر از 10 ثانیه پیدا کردید به شما تبریک می گوییم! برای کسانی که 3 تفاوت بین دو تصویر را پیدا نکردند. اگر موفق نشدید، چرا سعی نمی کنید با انجام منظم بازی های نقطه ای تفاوت، تمرکز و مهارت های مشاهده خود را بهبود بخشید.

شاید بپسندید: در صورتی که دو نیمکره مغزتان فعال باشد، هر دو چهره را در یک نگاه تشخیص می دهید!

شناسایی تفاوتهای تصویر

برایتان جالب خواهد بود: تنها یه ذهن آروم میتونه تو 10 ثانیه تعداد فیل های تصویر را شناسایی کنه!؟

امیدوارم از آزمون شناسایی تفاوتهای تصویر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالا بپسندید: عکس کودک درون تان چه شکلیه؟ براساس ماه تولدتان عکس کودک درون تان را ببینید!

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

چیستان: اون چیه که از اسم دوتا حیوون تشکیل شده اما حیوون نیست و خیلی خوشمزست!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: داستان پندآموز مرد فقیر و بقال از سری داستان های هزار و یک شب!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: حکایت آهو در طویله خران ! | همنشینی با احمق و ناجنس از جهنم بدتر است!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:تیزبین ها تو یه نگاه دزد پنگوئن رو شناسایی می کنند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:چشمان تیزبین داشته باشی 25 حیوان مخفی تصویر را در 1 دقیقه پیدا می کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: حکایت بی عقل و با عقل از سری داستان های آموزنده مثنوی معنوی!

شاید برایتان جالب باشد

چیستان:از هر طرف که آن را بخوانی باز میوه است!؟

 اولویت زندگی ات چیه!؟ اگه نمیدونی فقط بگو کدوم فلامینگو نظرت رو جلب کرد!؟

 اگه باهوشی با حرکت دادن دو تا چوب کبریت یه معادله صحیح، درست کن!

احتمالاً بپسندید: حکایت مرد حکیم و تعلیم شاهزاده!

هر دو زن مدعی هستند که کیف دوشی قرمز رنگ مال اونه، کدومیکی راست میگه!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 14 =

دکمه بازگشت به بالا