;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی اظهارات درست: کدامیک از این دو زن درباره کودک تصویر، واقعیت را می گوید!؟

آزمون شناسایی اظهارات درست: در بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک یکی دیگر از آزمون ها و تست های جالب تصویری را با شما به اشتراک می گذاریم. در آزمون شناسایی اظهارات درست شما باید شناسایی کنید که کدامیک از زنان تصویر در مورد کودک تصویر اظهارات درست دارد!؟آیا جرأ ت دارید که آزمون شناسایی اظهارات درست را در کمتر از 5 ثانیه حل کنید. اگر آماده هستید با دقت تصویر آزمون شناسایی اظهارات درست را مورد بررسی قرار دهید.

 احتمالاً بپسندید:کدومیکی از این دو تا دختر ژاپنی از اشراف ژاپنی قرن هیجده است!؟| افراد با اطلاعات عمومی بالا سریع جواب بدن!

تیزبنی و جزئی نگری، نیازمند داشتن مهارت ها و توانائی های بالا است، لذا در صورتی که شما بتوانید این آزمون ها را در زمان مشخص شد حل کنبد، باید به نکته سنجی و هوش بالای شما آفرین گفت. پس تلاش کنید تا آزمون شناسایی اظهارات درست را در 5 ثانیه رمزگشایی و حل کنید. چابکی ذهنی خود را آزمایش کنید و این معمای تصویری جالب را حل کنید. ما مطمئن هستیم که تنها افراد تیزهوش و نکته سنج می توانند آزمون شناسایی اظهارات درست را حل کنند. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی اظهارات درست همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پرستار مشکوک: کدامیک از این سه زن، تصمیم به ربودن نوزاد دارد!؟

آزمون شناسایی اظهارات درست

این معمای تصویری جدید که با عنوان آزمون شناسایی اظهارات درست در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر شده است، یکی از جالب ترین هاست و به همین دلیل در شبکه های اجتماعی بارها همرسانی شده است. لازم به ذکر است که از هر 10 نفر تنها 2 نفر موفق به یافتن پاسخ صحیح در زمان تعیین شده 5 ثانیه، شده اند.

در آزمون شناسایی اظهارات درست، شما دو زن را می بینید که گویا در گذشته با یکدیگر آشنایی داشته اند. آنان از دیدن یکدیگر خوشحال شده اند. یکی از این دو زن یک کودک دارد و به دوست خود اشاره می کند که کودک او یک دختر است. اما دوست او معتقد است که فرزند دوستش یک پسر است. سوالی که در آزمون شناسایی اظهارات درست مطرح است این است که از میان این دو زن، فقط یکی از آنها اظهاراتش درست است!؟ به نظر شما کدامیک راست می گویند!؟

شما باید در آزمون شناسایی اظهارات درست از تمام قدرت بینایی و دیکر توانایی خود استفاده کنید و مادری که اظهارات درست دارد را شناسایی کنید. همان طور که اشاره شد، سعی کنید آزمون شناسایی اظهارات درست را در مدت زمان 5 ثانیه حل کنید.

شاید بپسندید: تست شخصیت براساس تصمیم: در این شرایط قرار بگیرید، دقیقا چه کاری انجام می دهید!؟

آزمون شناسایی اظهارات درست

شاید بپسندید:تست شناسایی تفاوتهای تصویر خانم موشه: اگر تفاوت های دو تصویر را در 10 ثانیه پیدا کنی، دقت ات عالیه!

.

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی مرد در میان زنان: کدامیک از این سه نفر تلاش کرده خودشو یه زن جا بزنه!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: شناخت خطای جالب: در این تصویر چند اشتباه وجود داره!؟ فقط تیزبینا همه رو تو 3 ثانیه پیدا می‌کنند!

پاسخ آزمون شناسایی اظهارات درست

اگر در زمان 5 ثانیه اول نتوانستید پاسخ آزمون را پیدا کنید، باید گفت شما نیز جزو هشتاد درصد افرادی هستید که نتوانستند در تلاش اول، زنی که اظهاراتش کاملاً درست است را شناسایی کنید. لذا به شما 5 ثانیه دیگر وقت داده می شود تا تصویر را با جزئیات بیشتر مورد بررسی قرار دهید.

شاید بپسندید: تست شخصیت براساس انتخاب گل: یکی از گل ها را انتخاب تا بگم آیا واقعاً فرد شادی هستی یا خیر!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: معمای تصویری سفید برفی چه خطاها و نکات عجیبی داره؟ بچه زبلا بشتابن!

 

 

 

احتمالاً بپسندیدآزمون شناسایی پیرایشگر حقه باز کیه؟ با کله ها بگین کی خود خطره!؟!

پاسخ آزمون شناسایی اظهارات درست: براساس منطق طراح این آزمون، زن سمت راست درست می گوید. کودک تصویر یک پسر است، چرا که اسباب بازی پسرانه در دست دارد. این گونه سوالات هوش براساس یک نشانه و منطق ساخته می شوند.

شاید بپسندید: آزمون شناخت خون آشام مهمانی: در این مهمانی جالب، خون آشام را پیدا کنید!

پاسخ آزمون اظهارات درست

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پلیس ساختگی:کدامیک از افراد تصویر،در پوشش لباس پلیس تصمیم دارد که طلا قاچاق کند!

امیدوارم از آزمون شناسایی اظهارات درست استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

  احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اشتباه زمین بسکتبال: اگه تیزبینی در یک نگاه اشتباه این تصویر را پیدا می کنی!

 

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی میوه سالم: اگه خودت رو متخصص می دونی سریع بگو کدوم میوه ارگانیک و سالمه!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: فکر می کنی نابغه ای، پس بگو کدوم یکی از این دو تا مرد، شوهر این زن هست!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دزد ناشی: کدامیک از این دو دزد در ناشی گری دست همه ناشی ها رو از پشت بسته!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

شاید بپسندید: بزرگی کنید و به دختر خانمه کمک کنید که گزینه مناسبش برای ازدواج را انتخاب کنه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:قابل توجه باهوشای نابغه: در 3 ثانیه قاتل پرنسس را در تصویر شناسایی کنید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی حقیقت: کدام یک از افراد تصویر در مورد دو نوزاد حقیقت را می گوید؟| دکتر یا پدر نوزاد!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت زن راستگو: به نظر شما کدامیک از این سه زن در حال دروغگویی است!

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناسایی فرزندخوانده:با هوش کارآگاهیت،کودکی که به فرزندی پذیرفته شده است را شناسایی کن!

تست سنجش تمرکز با پیدا کردن ماهی: اگر ماهی را در تصویر گربه زبل و بامزه پیدا کنی، بینایی ات عالیه!

آزمون شناسایی زن باردار در تصویر: تنها یک نگاه نکته سنج می تواند در یک نگاه زنی را که باردار است شناسایی کنند!

شناسایی تفاوت موش و پنیر: اگه تو 5 ثانیه تفاوت های دو تصویر را پیدا کنی یه نابغه ای!

آزمون شناسایی فرد احمق هواپیما: چه کسی یه کمی بیشتر از خیلی، مخ اش تاب خورده!؟

نوشته های مشابه

12 دیدگاه

 1. کاملا اشتباه میگید اون دختره و اون زنه سمت چپ درست میگه چون اون مادرشه دلیل نمیشه چون ربات دستشه دختر نباشه اون زن سمت راست مادرشه و میدونه که بچش دختره نه اون زن غریبه

   1. درسته که دلیل نمیشه اینایی ک گفتید ولی این آزمونه ب مادر بودن طرف ربطی نداره این درمورد اشارات کلی فرق دختر وپسررومیگه درمورد شکل ظاهری و وسایل بازی اینطور حساب کنی هردوخانم ها گوشواره دارند ولی این بچه ندارد پس یکی دیگه از دلایلش این میشه ،باز یک عده میگن شاید دختره گوشواره دوست نداره بازم میگم ک داره به کلیات اشاره می‌کنه

 2. اشتباهه ینی مادرش جنسیت بچشو نمیدونه؟
  اینکه چون موهاش پسرونس و ربات دستشه پس پسره کاملا نژاد پرستانس

   1. کاملا اشتباهه. من با اینکه دخترم پنج تا ماشین دارم با یدونه ماشین کنترلی

 3. مگه هر کی ربات داشته باشه ، پسره ، دخترا فقط باید اسباب بازیشون عروسک و وسایل یخچال و گاز باشه ، ای بابا

 4. خانم سمت چپیه شبیه معلم هاست و مادرش برای ثبت نام پسره برده مدرسه که اونو تو مدرسه پسرونه ثبت نام کنه ….. از اینجا میگم بردنش مدرسه پسرونه چون خانم معلم اکثرا با پسرا سرو کار دره به همین خاطر میگه عجب پسر معدبی
  و مادرش هم به خاطر این گفته این دختره منه چون شاید موهاش بلنده به همین خاطر بعضی وقتا مامانا به شوخی میگن به پسرشون این دختر منه
  این نظر من بود شاید هم اشتباه باشه ولی بهش فکر کنین

 5. پسر نیست اوسکولا دختره کدوم پسری لباس صورتی می پوشه؟؟؟ مگه دخترا حق داشتن ربات و مو های کوتاه رو ندارن!!!!
  بیان یکم منطقی باشیم 😐😁

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا