;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناخت خون آشام مهمانی: در این مهمانی جالب، خون آشام را پیدا کنید!

آزمون شناخت خون آشام مهمانی : مجله خبری چشمک با یک آزمون و معمای جالب دیگر با شما همراه است. باید بدانید که پاسخ به سوال این معمای تصویری بسیار آسان است. شما باید فردی را که در تصویر یک خون آشام واقعی است را شناسایی کنید. ما مطمئن هستیم که برای شما آسان خواهد بود. تنها کافی است که برای حل این آزمون یا معمای تصویری سعی کنید از تمام مهارت ها و توانائیهای فردی خود استفاده کنید. پس با آمادگی کامل، دقت، تمرکز و تیزبینی به تصویر آزمون شناخت خون آشام مهمانی نگاه کنید و تلاش کنید در زمان تعیین شده 5 ثانیه ای آن را حل کنید.

وب سایت سازنده آزمون شناخت خون آشام مهمانی براساس نظرات اشتراک کنندگان معتقد است که تنها عده کمی توانسته اند آزمون را در این مدت کم، رمزگشایی کنند. تنها 21 درصد در زمان مشخص شده  ثانیه ای توانستند آزمون شناخت خون آشام مهمانی را حل کنند و خود را در لیست نابغه هایی قرار دارند که داری قدرت تمرکز و تیزبینی بالایی هستند. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت خون آشام مهمانی همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرزندخوانده:با هوش کارآگاهیت،کودکی که به فرزندی پذیرفته شده است را شناسایی کن!

آزمون شناخت خون آشام مهمانی

در تصویر آزمون شناخت خون آشام مهمانی متوجه خواهید شد که چهار نفر از یک مهمانی خاص لذت می برند. هر کدام تلاش کرده اند لباس خاص پوشیده و خود را متفاوت جلوه دهند. با این حال، چیزی که هیچ کس انتظار ندارد این است که یکی از آنها یک خون آشام واقعی است. آیا می توانید فقط در 5 ثانیه بفهمید که این خون آشام کیست؟

به یاد داشته باشید که بسیار دقیق و متمرکز باشید و چشمان خود را کاملا باز نگه دارید تا در مورد چالشی که هزاران نفر را در اینترنت “دیوانه” کرده است از چشمان شما دور نماند.اجازه ندهید شکست بخورید! پس اگر مهارت شما برای رمزگشایی و حل آزمون ها و معماهای تصویری به آن خوبی است که ما فکر می کنیم، آزمون شناخت خون آشام مهمانی را از دست ندهید. با حل این ازمون تلاش کنید که هوش بالا و نکته سنجی خود را اثبات کنید. برای انجام این کار تنها 5 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: تست سنجش تمرکز با پیدا کردن ماهی: اگر ماهی را در تصویر گربه زبل و بامزه پیدا کنی، بینایی ات عالیه!

آزمون شناخت خون آشام مهمانی

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی پرستار مشکوک: کدامیک از این سه زن، تصمیم به ربودن نوزاد دارد!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پلیس ساختگی:کدامیک از افراد تصویر،در پوشش لباس پلیس تصمیم دارد که طلا قاچاق کند!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت براساس تصمیم: در این شرایط قرار بگیرید، دقیقا چه کاری انجام می دهید!؟

پاسخ آزمون شناخت خون آشام مهمانی

زمان به اتمام رسید. 5 ثانیه زمان کوتاهی یود. آیا شما به پاسخ آزمون شناخت خون آشام مهمانی دست پیدا کردید؟ اگر اینطور نیست و پاسخ شما منفی است، ما در پایان مطلب به شما کمک می کنیم. اما بهتر است قبل از آن 5 ثانیه دیگر، جزئیات تصویر آزمون را بررسی کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اظهارات درست: کدامیک از این دو زن درباره کودک تصویر، واقعیت را می گوید!؟.

.

.

شاید بپسندید: چند گردشگر در این تصویر حضور دارند!؟ضریب هوشی بالای خود را با سوالات آزمون اثبات کنید!

 

 

.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی قاتل خطرناک: اگر مهارت کارآگاهی داشته باشی می تونی قاتل را پیدا کنی!

پاسخ آزمون شناخت خون آشام مهمانی: اگر به تمام جزئیات تصویر آزمون شناخت خون آشام مهمانی دقت کرده باشید، مطمئناً متوجه قرمزی چشمان پیشخدمت در حال سرو غذا شده اید، بنابراین او در میان حاضرین خون آشام است. بقیه افراد لباس متفاوت و گریم شبیه خون اشام انجام داده اند و نشانه دیگری دیده نمی شود.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زن باردار در تصویر: تنها یک نگاه نکته سنج می تواند در یک نگاه زنی را که باردار است شناسایی کنند!

پاسخ آزمون خون آشام مهمانی

احتمالاً بپسندید: آزمون بینایی هوش دیداری: تنها 1 درصد می توانند خرگوش گمشده پسر گریان را در عرض 10 ثانیه تشخیص دهند!

امیدوارم از آزمون شناخت خون آشام مهمانی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی مرد در میان زنان: کدامیک از این سه نفر تلاش کرده خودشو یه زن جا بزنه!؟

 

 

 

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی میوه سالم: اگه خودت رو متخصص می دونی سریع بگو کدوم میوه ارگانیک و سالمه!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

  احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اشتباه زمین بسکتبال: اگه تیزبینی در یک نگاه اشتباه این تصویر را پیدا می کنی!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دزد ناشی: کدامیک از این دو دزد در ناشی گری دست همه ناشی ها رو از پشت بسته!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

شاید بپسندید: بزرگی کنید و به دختر خانمه کمک کنید که گزینه مناسبش برای ازدواج را انتخاب کنه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:قابل توجه باهوشای نابغه: در 3 ثانیه قاتل پرنسس را در تصویر شناسایی کنید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

در صورتی که تیزبین باشی در 3 ثانیه فردی که تکه نان را برداشته، شناسایی می‌کنی!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آخر تیزبینایی!؟ پس بگو اشکال اساسی تصویر جزیره متروک و زن و مرد تنها چیه؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

آزمون تشخیص زن ثروتمند: فقط باهوشا در یک نگاه زن ثروتمند تصویر را پیدا می کنند!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

تست شناسایی تفاوتهای تصویر خانم موشه: اگر تفاوت های دو تصویر را در 10 ثانیه پیدا کنی، دقت ات عالیه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی حقیقت: کدام یک از افراد تصویر در مورد دو نوزاد حقیقت را می گوید؟| دکتر یا پدر نوزاد!؟

برایتان جالب خواهد بود

شناسایی تفاوت موش و پنیر: اگه تو 5 ثانیه تفاوت های دو تصویر را پیدا کنی یه نابغه ای!

آزمون شناسایی فرد احمق هواپیما: چه کسی یه کمی بیشتر از خیلی، مخ اش تاب خورده!؟

اگه بخای یه قفل را انتخاب کنی، کدوم یکی هست!؟| یکی را انتخاب کن تا بعدش بگم کی هستی!

آزمون شناسایی موجود بیگانه: چشمان تیزبین، ییگانه تصویر را به راحتی شناسایی می کنند!

شناسایی تفاوت پرنده و انسان: مهارت های خود را به چالش کشیده و 5 تفاوت تصویر را پیدا کنید!

نوشته های مشابه

18 دیدگاه

 1. اشتباهه .. اون شاید کم خوابی چیزی داره!!
  اون کسی که داره غذا رو سرو می‌کنه خوناشامه چون انعکاس عکسش رو اون چیزه نیفتاده

 2. سلام داداش اشتباهه جواب اون پیشخدمتیه که تصویرش تو سر ظرف غذا نیوفتاده چون خون آشاما تصویرشون تو آینه نمی افته

 3. اشتباهه
  سمت راست خانوم قرمز پوش خون اشام هستند اگر به بیسکوییت ها توجه کنید میفهمید

 4. اشتباه،مردی که کیک دستش هست و داره به مردی که لباس سبز پوشیده کیک میدم خون آشام هست چون عکسش روی ظرف نیست اما عکس مرد مهمان هست

 5. دقت کنید انعکاس مردی که داره کاپ کیک سرو میکنه روی در نیفتاده!! قرمزی چشم اون مرد میتونه دلیل بیخوابی باشه…ولی اون مردی که لباس آدم فضایی پوشیده روی در انعکاسش افتاده و انعکاس گارسون نیست!!

 6. اگر اینطور باشد اون پیشخدمت سمت چپی خون آشام هست زیرا تصویرش روی اون ظرف نیافتاده اما تصویر اون مرد دیگه افتاده و اینکه خون آشام ها توی آینه دیده نمیشن

 7. اشتباه بود جواب
  دلیل قرمز بودن چشمای اون مرد میتونه کم خوابی باشه و یا شاید تتو باشه!
  اون پیشخدمتی که داره کاپ کیک پخش میکنه خوناشامه چون انعکاسش روی در ظرف نیوفتاده

 8. یافتم چیه
  اون اشتباهه
  مردی که ظرف غذا داره خون اشام هست
  اگر به دستاش دقت کنید میفهمید
  4 تا دست داره

 9. شاید از خستگی قرمز شده .. دلیل نمی شه که… در عوض به مرد کنار اونب که لباس فضایی داره نگاه کنید .عکسش رو سر ظرف غدا نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا