;
تفریح و سرگرمی

آیا می توانید تفاوت های دو تصویر راسوی بدبو را پیدا کنید!

آزمون شناخت تفاوتهای تصویر گندراسو: چالشی سرگرم کننده است که مهارت های مشاهده شما را آزمایش خواهد کرد! ببینید آیا می توانید 3 تفاوت بین دو تصویر گندارسو یا راسوی بدبو سمت راست و چپ را در کمتر از 8 ثانیه تشخیص دهید. ما اطمینان داریم که این آزمون بسیار چالش برانگیز و در عین حال سرگرم کننده است. آزمون شناخت تفاوتهای تصویر گندراسو به خوبی دقت، بینایی و تمرکز شما را مورد آزمایش قرار می دهد. در صورتی که در زمان مشخص شده بتوانید تفاوت ها را شناسایی کنید، شما یک نابغه هستید. این آزمون ها روشی خوبی برای ورزش دادن مغز شماست.

همانطور که اشاره شد، این بازی مهیج شما را ملزم می کند تا در کمتر از 8 ثانیه 3 تفاوت بین دو گنذاسو را پیدا کنید. هدف شما این است که همه اختلافات را در اسرع وقت شناسایی کنید و در این فرآیند لحظات خوب و خوشی را در کنار خانواده و دوستان سپری کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت تفاوتهای تصویر گندراسو همراه باشید.

شاید بپسندید:با دلیل بگو کدوم خانم معلم وضع مالی بهتری داره!؟

آزمون شناخت تفاوتهای تصویر گندراسو

باید بدانید که این بازی فقط برای بچه ها نیست. همه می توانند از آن لذت ببرند! در واقع، برای بزرگسالان و کودکانی که به دنبال یک فعالیت سرگرم کننده و جذاب هستند، عالی است. و همان طور که اشاره کردیم یک راه عالی برای ورزش دادن مغز و تمرین بینایی و تقویت مهارت های مشاهده ای است.

برای پذیرش چالش آماده اید؟

قدرت چشم خود را آزمایش کنید و اولین کسی باشید که 3 تفاوت بین تصویر این گندراسو یا راسوی بدبو را در کمتر از 8 ثانیه تشخیص می دهد! این یک بازی هیجان‌انگیز است و برای همه سنین سرگرم‌کننده است. بنابراین، دیگر وقت خود را تلف نکنید. همین حالا چالش را انجام دهید برای پیدا کردن 3 تفاوت بین تصویر دو گندراسو یا راسوی بدبو باید تمرکز کنید و بسیار با دقت مشاهده کنید. زمان شما شروع شد.

شاید بپسندید: کدومیکی از افراد پارک، داره ادای افراد نابینا را در میاره!؟

آزمون شناخت تفاوتهای تصویر گندراسو

شاید بپسندید: تست هوش: چند دایره در تصویر وجود دارد!

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که در کوهستان اتفاق می افتد، اما جزء اصلی تقویم است!

.

 

 

.

شاید بپسندید: با پیدا کردن عدد مناسب به جای علامت سوال،اثبات کن که باهوش نابغه ای!

پاسخ آزمون شناخت تفاوتهای تصویر گندراسو

زمان شما به پایان رسید. اگر خسته شدید به پاسخ مراجعه کنید. اما اگر علاقه دارید می توانید از فرصت دوم خود استفاده کنید. مطمئن شوید که تمرکز و دقت کافی دارید. با تمرین و حوصله کافی، می توانید تمام تفاوت ها را در کمتر از 8 ثانیه پیدا کنید!

بیشتر بخوانید: تست شخصیت: یک مسیر را برای پیاده روی انتخاب کن تا بگم رویا پردازی یا منطقی!؟

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: افرادی که قصد دزدیدن گاو زن کشاورز را دارند، پیدا کنید!

پاسخ آزمون شناخت تفاوتهای تصویر گندراسو: تبریک می گویم! شما 3 تفاوت بین دو تصویر گنراسو یا راسوی بدبو را  پیدا کردید! برای کسانی که این کار را نکردند، نگران نباشند. شما می توانید بیشتر تمرین کنید تا مهارت های مشاهده ای خود را افزایش دهید.

چیستان: از آسمان به روی زمین می آید و اگر حرف اولش رو برداریم اسم یک حیوان می شود!

پاسخ شناخت تفاوتهای تصویر گندراسو

امیدوارم از آزمون شناخت تفاوتهای تصویر گندراسو استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: آزمون هوش: با دلیل بگو که کدومیکی از دخترا نوه پیرزنه!؟

 

 

شاید برایتان جالب باشد

در نگاه اول چه چیزی در تصویر دیدید | این تست وِیژگی اصلی شخصیتی شما را افشا می کند!

سوال هوش تصویری: با دلیل بگوئید صاحب سگ چه کسی است!؟

 تست هوش: اگر 1+4=5، 2+5=12 و 3+6=21 باشد 8+11=؟ چند می شود!؟

 با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر سگ آبی، اثبات کن که چشمات مثل عقاب تیزه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا