;
تفریح و سرگرمی

با توجه به 3 معادله اول، ارزش عددی پلیس، اپراتور تلفن و مهندس ساختمان را پیدا کن!

آزمون ریاضی با ارزش عددی کارمندها: مهارت های ریاضی خود را آزمایش کنید و ارزش هر کارمند را قبل از 15 ثانیه پیدا کرده و معادله آخر یعنی یافتن ارزش عددی مهندس راه و ساختمان را حل کنید. در این مطلب از سری مطالب بخش سرگرمی چشمک یک مسابقه جالب و سرگرم کننده وجود دارد که مهارت های ریاضی شما را آزمایش می کند. این آزمون برای قوی ترین افراد در ریاضی در نظر گرفته شده است و به شما این امکان را می دهد که در حین سرگرمی، دانش خود را به کار ببندید. با مجله خبری چشمک و آزمون ریاضی با ارزش عددی کارمندها همراه باشید.

قانون ساده است: شما باید ارزش هر کارمند یعنی اپراتور تلفنی، پلیس و در نهایت مهندش راه و ساختمان تصویر را پیدا کنید. برای این چالش ریاضی محرک آماده شوید و منطق خود را امتحان کنید. آیا آماده کشف رازهای پشت این پازل ها هستید؟ این پازل از بسیاری جهات هیجان انگیز است. نه تنها به شما کمک می کند تا مهارت های ریاضی خود را توسعه دهید، بلکه یک راه سرگرم کننده برای گذراندن زمان است. این بازی برای همه قابل دسترسی است، فقط باید اصول اولیه عملیات ریاضی را بدانید. مطمئن باشید، عملیات مورد استفاده ساده است: جمع، تفریق، ضرب و تقسیم. با این حال، زمان موجود را دست کم نگیرید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل آب حیات نوشیده!

آزمون ریاضی با ارزش عددی کارمندها

برای حل این معما فقط 15 ثانیه فرصت دارید. برای یافتن ارزش هر کارمند از سرعت و دقت در محاسبات خود استفاده کنید. بنابراین، آیا آماده هستید که این چالش را قبول کنید و مهارت های ریاضی خود را امتحان کنید؟ چگونه می توان ارزش هر کارمند را پیدا کرد؟ برای حل این معما، اتخاذ یک رویکرد روشمند ضروری است. مهمتر از همه، وقت بگذارید و بیانیه را با دقت بخوانید تا به طور کامل زمینه را درک کنید.

سپس، توالی منطقی بین عناصر ارائه شده را تجزیه و تحلیل کنید. از توانایی های فکری خود برای فهمیدن معنی اعداد موجود در پازل استفاده کنید. مرحله به مرحله پیش بروید و ابتدا به دنبال واضح ترین ارزش ها باشید. هنگامی که یک مقدار را شناسایی کردید، سعی کنید همان استدلال را برای یافتن مقادیر دیگر به کار ببرید. برای حل موثر این معما از صبر و تفکر استفاده کنید. با آزمون ریاضی با ارزش عددی کارمندها و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید:اگه هند رفتی و هوس زولبیا کردی بی خیال شو | میخوای بدونی چرا، این فیلم رو ببین!

آزمون ریاضی با ارزش عددی کارمندها

شاید بپسندید: اگه تک تیراندازهای تصویر را تو 5 ثانیه پیدا کردی، بدون که چشات عقابی هست!

.

.

.

.

شاید بپسندید: یه آبشار رو انتخاب کن تا بفهمی موقع عصبانیت‌، چه جوری کنترلش می کنی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل بشنو و باور نکن!

پاسخ آزمون ریاضی با ارزش عددی کارمندها

آیا پاسخ آزمون ریاضی با ارزش عددی کارمندها را پیدا کرده اید؟عجله کن؛ زمان در حال اتمام است.شاید بیشتر شما تا به حال این پاسخ را پیدا کرده باشید.اگر نمی توانید آن را پیدا کنید، می توانید راه حل ارائه شده در پایان مطلب را بررسی کنید.

شاید بپسندید: یعنی چشم شور به این میگن! بزکوهی رو ترکوند!

.

.

 

 

شاید بپسندید:اگه هوش ریاضی‌ات خوب باشه، پاسخ معادله چهارم را در 9 ثانیه بدست بیار!؟

 

 

.

شاید بپسندید: تصویری که در نگاه اول می‌بینی، احساست درباره آزادی و معنویت رو افشا می‌کند!

چواب آزمون ریاضی با ارزش عددی کارمندها: با تجزیه و تحلیل خطوط مختلف محاسبه می توان نتیجه گرفت که مهندس راه و ساختمان دارای ارزش عددی 8 است. در ادامه نحوه حل هر خط آورده شده است: در ردیف اول محاسبات، سه اپراتور است که مجموع آن 45 می شود. کافی است 45 بر 3 تقسیم شود. ارزش عددی هر اپراتور 15 است. در ردیف دوم محاسبه، برای یافتن پلیس کافی است عدد 19 را از 15 که ارزش عددی اپراتور است کم کنیم. ارزش عددی پلیس 4 است.

در نهایت در ردیف سوم مجموع دو پلیس یک مهندس راه و ساختمان می شود. پس عدد 4 ضربدر 2 شود عدد 8 بدست می آید. به همین سادگی. این آزمون ها نقش مهمی در فعال کردن مغز و ذهن شما دارند. آنان را به صورت مرتب انجام دهید.

شاید بپسندید: چقدر پیگیر و خستگی ناپذیری!؟ یکی از این 3 کاملیا را انتخاب کن تا متوجه شوی!؟

پاسخ آزمون ریاضی با ارزش عددی کارمندها

احتمالاً بپسندید: باهوشا جواب بدن: مجموع عددی ماسک ها در معادله آخر چند می شود!؟

امیدوارم از آزمون ریاضی با ارزش عددی کارمندها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: تست شخصیت: چه ارتباطی میان سبک مویتان و شخصیت تان وجود دارد!؟

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:با شناسایی پلنگ برفی دراین منظر کوهستانی، ثابت کن که چشات مثل عقاب تیزه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه مثل هرکول پوآرو باهوش و دقیق باشی، قاتل را در یک نگاه پیدا می کنی!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

اگه دقت‌ات بالا باشه، اشتباهی که در ترتیب اعداد هست را در یک نگاه متوجه میشی!

یکی از والدین تصویر به شدت احمق تشریف دارند، با دلیل بگو کدومیکی هست!؟

وقتی میگن چینی ها اعجوبه ان، الکی نیست| میخوای بدونی چرا این فیلمو ببین!

اگه چشات مثل شاهین تیز باشه تو 5 ثانیه عدد 208 متفاوت رو پیدا می کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفده =

دکمه بازگشت به بالا