;
تفریح و سرگرمی

آزمون دقت ذهن: یک هلال ماه با بقیه فرق دارد، آن را شناسایی کنید!

آزمون دید با هلال ماه: ببینید آیا می توانید در این لیست تصاویر مربوط به آزمون دید با هلال ماه، هلالی که با بقیه متفاوت است را پیدا کنید. برای خودتان وقت بگذارید و ببینید چقدر سریع می توانید این کار را انجام دهید. پیدا کردن هلال ماهی که کاملاً شبیه بقیه است در کمتر از 7 ثانیه، چالشی است که نیاز به یک چشم تیزبین و رفلکس های سریع دارد. با مجله خبری چشمک و آزمون دید با هلال ماه همراه شوید.

این چالش بازی فکری توانایی شما را در شناسایی تفاوت های جزئی بین اشیا آزمایش می کند. این به تمرین مغز شما کمک می کند، زیرا شما را تشویق می کند تا به جزئیات توجه کنید و خارج از چارچوب فکر کنید. این کار از شما می‌خواهد به دنبال نشانه‌های تصویری باشید که در نگاه اول به سختی قابل تشخیص هستند. با این حال، با تمرین، می‌توانید موارد عجیب و غریب را سریع‌تر شناسایی کنید. این نوع چالش می تواند به تقویت مهارت های شما در تشخیص الگو، حل مسئله و تصمیم گیری سریع کمک کند.

شاید بپسندید: داستان مرد بهونه گیر | حکایت مردی که 11 تا زن داشت، اما خودش حامله شد!!!

آزمون دید با هلال ماه

خود را با 7 ثانیه به چالش بکشید و یکی از آنها را پیدا کنید. آیا اماده چالش هستید؟ این شانس شما برای اثبات این است که می توانید شانس را شکست دهید! فقط 5 درصد از مردم می توانند 7 ثانیه را پشت سر بگذارند و چالش عجیب و غریب را پیدا کنند. آیا می توانید هلال ماه را که به تصویر آزمون دید با هلال ماه تعلق ندارد را تشخیص دهید؟ مهارت های خود را امتحان کنید و ببینید آیا آنچه را که لازم است برای قرار گرفتن در میان 5 درصد برتر دارید، دارید یا خیر؟

با این حال، همانطور که این چالش نشان می دهد، توانایی تمرکز و مشاهده جزئیات جزئی در مدت زمان کوتاه یک مهارت ارزشمند است. این نیاز به تمرکز و توانایی رمزگشایی سریع ویژگی هایی دارد که یک شی را از بقیه متمایز می کند. این مهارتی است که می‌توان آن را در طول زمان و با تمرین تقویت و بهبود بخشید، پس چرا آن را امتحان نکنید؟ ممکن است کمی کار لازم باشد، اما با فداکاری ممکن است بتوانید به 5 درصدی بپیوندید که می‌توانند چالش 7 ثانیه را شکست دهند.

شاید بپسندید: یک ذهن خلاق می‌تواند قاتل عروس را در یک نگاه شناسایی کند!

آزمون دید با هلال ماه

شاید بپسندید: کدامیک از این دو مرد، نوزاد واقعی خودش را در بغل دارد!؟

 

 

 

.

شاید بپسندید:داستان ماست مالی کرد و رفت | اصطلاح ماست مالی کردن از کجا آمده!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: ملانصرالدین و دود کباب | ملانصرالدین و دود کبابی که سیرش کرد!

پاسخ آزمون دید با هلال ماه

آیا موفق به حل معما شده اید یا خیر؟ بازی های عجیب و غریب یک راه عالی برای تمرین مغز و تقویت مهارت های مشاهده ای شما هستند. برای موفقیت در آنها، با صرف زمان و مشاهده دقیق همه گزینه ها شروع کنید. شباهت ها یا تفاوت های بین آنها را یادداشت کنید و به دنبال هر چیزی باشید که برجسته است. زمانی که احساس کردید اطلاعات کافی جمع آوری کرده اید، گزینه های خود را محدود کنید و حدس درستی بزنید. همانطور که بیشتر تمرین می کنید، درک بهتری از الگوهای پشت این بازی ها نیز خواهید داشت که حل آنها را آسان تر می کند.

احتمالا بپسندید: فقط کسایی که چشمان عقابی دارند، گربه را پیدا می‌کنند!

 

 

.

.

.

شاید بپسندید: چه کسی برای پیروزی در مسابقه قایق رانی، کمتر تلاش می کند؟

جواب آزمون دید با هلال ماه: به شما تبریک می گویم اگر شما یکی از 5 درصد افرادی بودید که توانستند 7 ثانیه آزمون را شکست دهند.  تصویر زیر با راه حل است. دوستان خود را به چالش بکشید و این بازی را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

شاید بپسندید:کدامیک از این دو خواهر دوقلو، ماریا نامزد مرد جوان است!؟

جواب آزمون دید با هلال ماه

امیدوارم از آزمون دید با هلال ماه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

چیستان: نامی پسرانه است که اگر حرف اولش را برداریم نام یک سلسله ایرانی میشود!؟

آزمون تمرکز: کدامیک از تصاویر برگ و کفشدوزک با تصویر نمونه مشابهت دارد!؟

با دلیل بگوئید که کدامیک از افراد حاضر در مراسم، ربات است!

مرد فقیر و بقال | حکایت مرد بقالی که کلاهبردار بود اما فکر کرد کلاهش توسط مرد فقیر برداشته شده!

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − شش =

دکمه بازگشت به بالا