;
تفریح و سرگرمی

تست هوش: کدومیکی به همسرش خیانت کرده!؟

آزمون تصویری شناسایی مرد خیانتکار: بخش تفریح و سرگرمی چشمک هر روز با جدیدترین و به روزترین مطالب در زمینه آزمون ها و سوالات هوش با شما همراه است. لذا امروز هم مجله خبری چشمک با یک آزمون تصویری جدید با شماست. آزمون تصویری شناسایی مرد خیانتکار می تواند به خوبی سطح تیزبینی، دقت، تمرکز و تیز هوشی شما را به خوبی محک بزند. لذا اگر فکر می کنید باهوش و تیزبین هستید، می توانید در زمان 5 ثانیه ای مرد خیانتکار تصویر را شناسایی کنید.

تحقیقات نشان می دهد که بازی های فکری بهترین تمرین ورزشی برای مغز شما هستند. مغز همچون جسم برای حفظ سلامتی نیازمند ورزش است. بازی های فکری این زمینه را برای مغز فراهم می کنند. اگر به صورت مرتب و منظم بازی های فکری را انجام دهید می توانید مغز خود را در سنین کهنسالی و میانسالی واکسینه کنید. به این ترتیب از بیماری هایی همچون فراموشی و آلزایمر پیشگیری خواهد شد. با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری شناسایی مرد خیانتکار همراه باشید.

شاید بپسندید: با پیدا کردن گوزن استتار شده تصویر اثبات کن چشمات مثل عقاب تیزه!

آزمون تصویری شناسایی مرد خیانتکار

بنابراین آزمون تصویری شناسایی مرد خیانتکار یکی دیگر از آزمون هایی است که می تواند به خوبی مغز و ذهن شما را به چالش بکشد. شما برای پاسخگویی نیازدارید از حداکثر توانایی بینایی، تمرکز و دقت خود استفاده کنید. 75 درصد از شرکت کنندگان این ازمون در فیس بوک موفق به رمزگشایی این آزمون نگردیدند. با آزمون تصویری شناسایی مرد خیانتکار چشمک همراه شده و تلاش کنید آن را در زمان 5 ثانیه ای حل کنید.

ذهن کارآگاهی خود را زمان فعال کنید تا بتوانید آزمون تصویری شناسایی مرد خیانتکار را حل کنید. در این آزمون باید بفهمید که کدام یک از این مردان در حال خیانت کردن به همسر خود می باشد. در تصویر دو مرد را می بینید که در خانه تنها هستند. همسران آنها برای مسافرت منزل را ترک کرده اند. لذا یکی از مردان تصویر در حال خیانت به همسر خود است.

شاید بپسندید: حکایت سلمان تنبل و دختر پادشاه یمن | آیا زن خانه را می سازد!؟

آزمون تصویری شناسایی مرد خیانتکار

شاید بپسندید:تست شخصیت: ابر انتخابی تان نشان می دهد که آیا انعطاف پذیری یا سرسخت؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:حکایت پادشاه و دختر کشاورز | داستان جالب شرط کشاورز برای ازدواج پادشاه با دخترش!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت مرد شیاد و مردم بی سواد و معلم بیچاره!.

پاسخ آزمون تصویری شناسایی مرد خیانتکار

پاسخگویی به آزمون تصویری شناسایی مرد خیانتکار نیازمند دقت و تمرکز عالی است. اگر توانسته باشید معما را حل کنید، به شما تبریک می گوئیم. اما نگران نباشید، می توانید از شانس دوم 5 ثانیه ای خود استفاده کنید. در نهایت در صورت دست نیافتن به پاسخ آزمون تصویری شناسایی مرد خیانتکار در پائین صفحه مراجعه کنید.

احتمالاً بپسندید: اصطلاح یا ضرب المثل رفته آب خنک بخوره از کجا آمده!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت: این تصویر جنبه پنهان شخصیت شما را افشا می کند!

پاسخ آزمون تصویری شناسایی مرد خیانتکار: مرد سمت چپی در حال خیانت کردن به همسر خود است. برخی به علامت لب بر روی لیوان اشاره کرده اند. اما واقعا این مسئله نمی تواند علت باشد. به پیتزای بزرگی که مرد سفارش داده است، توجه کنید. این یک پیتزای دو نفره است. شما چی فکر می کنید؟ کدام یکی خیانتکار است؟

شاید بپسندید: چشمات مثل شاهین باشه میتونی 3 تفاوت تصویر ماهیگیر جوان را پیدا کنی!

پاسخ آزمون تصویری شناسایی مرد خیانتکار

شاید بپسندید: تست قدرت دید: تفاوت های دو تصویر برکه زیبا را پیدا کن!

امیدوارم از آزمون تصویری شناسایی مرد خیانتکار استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:راست مغز هستید یا چپ مغز | در تصویر زن جوان دیدید یا پیرزن!؟

.

.

 

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:حکایت طلبه جوان و دختر فراری شاه | داستان طلبه ای که دختر فراری شاه را به خانه اش راه داد!

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

بیشتر بخوانید: حکایت آموزنده بز را بکش تا تغییر کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:تست هوش: با دلیل بگو که کدوم خانواده ثروتمندتره!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالا بپسندید:تست هوش: اگر 63=17، 27=13 و 38=23 باشد 11=؟ چه عددی است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: با دلیل بگو که کدومیکی یکی از این 3 نفر انسان نیست!؟

 

 

 

شاید برایتان جالب باشد

حکایت پسر عیاش بازرگان: پدری که به پسرش خودکشی کردن آموزش داد!

هویج کجاست | به خرگوش ها کمک کنید تا هویج را پیدا کنند!

داستان کوتاه کلوچه های خانم | داستان زنی که همیشه زود قضاوت می کرد!

اگه خدای ریاضیاتی معادله 2/12(5-2)=؟ را در 10 ثانیه حل کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + هفت =

دکمه بازگشت به بالا