;
تفریح و سرگرمی

با شناسایی مادر کودک اثبات کن که از هرکول پوآرو باهوش تری!

آزمون تصویری شناخت مادر پسر بچه: آیا شما می توانید در کمتر از 3 ثانیه مادرکودک را در تصویر ذیل شناسایی کنید!؟ یک ذهن خلاق و یک چشم تیزبین به خوبی می تواند مادر کودک را شناسایی کند. آزمون تصویری شناخت مادر پسر بچه از جمله آزمون هایی است که نکته سنجی و تیزبینی شما کلید حل سوال خواهد بود. شما با رمزگشایی آزمون شناسایی مادر پسر بچه می توانید اثبات کنید که از سطح بالای تیزبینی و همچنین نکته سنجی برخوردار هستید.

از رمزگشایی و حل آزمون ها و سوالات هوش تصویری لذت می برید!؟ آیا می دانید که حل روزانه سوالات تصویری می تواند در رشد توانایی ها و مهارت های شناختی شما موثرند؟ در صورت پاسخ مثبت، پس هر روز باید بخش تفریح و سرگرمی چشمک را دنبال کنید تا با جدیدترین و چالشی ترین معماها و آزمون های تصویری خود و توانائی هایتان را محک بزنید. با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری شناخت مادر پسر بچه همراه باشید.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: کدام نخ به دم سگ وصل شده است!؟

آزمون تصویری شناخت مادر پسر بچه

بنابر آنچه در سطور بالا اشاره شد، ثابت کنید که طرفدار جالب ترین و پیچیده ترین چالش های تصویری هستید که سعی می کنید در زمان مشخص شده بر آن ها غلبه کنید. هزاران نفر به دنبال سخت‌ترین چالش‌های بصری برای مبارزه با کسالت و بهبود مهارت‌های خود در عرض چند ثانیه هستند. از این نظر، چالش جدیدی را به شما ارائه می کنیم که تنها تیزبین ترین افراد موفق به غلبه بر آن شده اند.

آیا می توانید با دقت و تمرکز و همچنین تیزهوشی خودتان در کمتر از 3 ثانیه مادر کودک تصویر را شناسایی کنید؟ تنها 16 درصد از افرادی که در این چالش شرکت کرده اند، موفق به حل آن در زمان مشخص شده 3 ثانیه ای شده اند.  بیائید با ازمون و داستان جدیدش آشنا شویم. در این چالش می‌توانید دو زن و یک پسر بچه را مشاهده کنید که مدعی هستند مادر این پسر بچه هستند. با توجه به تصویر و نشانه های موجود شما باید مادر این کودک را در آزمون تصویری شناخت مادر پسر بچه شناسایی کنید.

زمان شما فرا رسیده است! شما فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا مادر کودک را در این تمرین تصویری پیدا کنید. به یاد داشته باشید که باید از تقلب اجتناب کنید و تمام جزئیات را رعایت کنید.

شاید بپسندید:ملانصرالدین و مرغ بریان شده | حکایت مرغ بریانی که یک پا داشت!

آزمون تصویری شناخت مادر پسر بچه

شاید بپسندید: ویژگی اصلی شخصیتی ات چیه!؟ | فقط بگو در نگاه اول در تصویر چی دیدی!

.

.

 

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که وقتی پر است راه می‌رود وقتی خالی است می‌ایستد!؟

 

 

 

.

بیشتر بخوانید: قدرت تمرکزتان را با پیدا کردن بادمجان متفاوت ارزیابی کنید!

پاسخ آزمون تصویری شناخت مادر پسر بچه

اگر نتوانستید در زمان3 ثانیه ای این معما را حل کنید، می توانید از شانس دوم خود استفاده کنید. یادتان باشد که هر چه بیشتر این آزمون ها و بازی ها را انجام دهید در رشد توانائیهای شما بیشتر موثر است. شما می توانید در کمتر از 3 ثانیه در تلاش دوم این معما یا ازمون را شناسایی کنید.

شاید بپسندید: آزمون دقت ذهن: یک هلال ماه با بقیه فرق دارد، آن را شناسایی کنید!

.

.

.

 

 

شاید بپسندید: حکایت دعوا سر لحاف ملا نصرالدین بود | وقتی ملا نصرالدین خواست ثواب کند، اما کباب شد!

پاسخ آزمون تصویری شناخت مادر پسر بچه:برخی معتقد بودند که مادر کودک، زن سمت چپی است. کودک کار اشتباهی انجام داده و از دست مادر خود فرار کرده و از ترس کتک خوردن به یک زن غریبه پناه برده است. اما طراح آزمون معتقد است که مادر کودک زن سمت راستی است. نوع حمایتی که مادر از کودک انجام داده، لباس تمیزی که کودک به تن دارد و حتی رنگ چشمان او با زن سمت راست یکی است. اگر دقت کنید لباس های زن سمت چپ کثیف و پاره است و احتمالاً او یک بی خانمان است.

شاید بپسندید: در یک نگاه مادر نی نی کوچولو را در حمام شناسایی کنید!

آزمون شناخت مادر پسر بچه

امیدوارم از آزمون تصویری شناخت مادر پسر بچه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: فقط کسایی که ریاضی بلدند، میتونن جواب عبارت 48÷2(9+3)=؟ را پیدا کنند!

برایتان جالب خواهد بود

 چه اشکالی در این تصویر می بینید | اگر در یک نگاه متوجه بشی نابغه ای!

چیستان: نام عضوی از بدن است که با اضافه کردن یک حرف به آن، نام یک ورزش بدست می آید!

آزمون تمرکز: در 10 ثانیه اعداد متفاوت را بین اعداد 999 پیدا کنید!

با دلیل بگوئید که کدامیک از این دو زن ثروتمندتر است!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. ازهمه این توضیحات بگذریم هر بچه ای موقع خطر به مادرش پناه می برد ونگاه های مملو از ترس بچه به خانم با لباس های پاره بیشتر ثبات می کند که چه کسی مادر اوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا