;
تفریح و سرگرمی

کدوم یکی از این سه نفر، صاحب سگ بیرون کتابخونه است!؟

آزمون تصویری شناخت صاحب سگ: یکی از اقسام بازی های فکری که در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است، مجموعه تصاویری چالشی است که شما باید بر اساس نشانه ای که در تصویر موجود است، به پاسخ سوال دست پیدا کنید. مجله خبری چشمک با انتشار آزمون شناسایی صاحب سگ از کاربران خود می خواهد که تمام مهارت های شناختی خود را برای بررسی و ارائه پاسخ متمرکز کنند. در این آزمون باید صاحب سگ شناسایی شود.

پس از انتشار آزمون شناسایی صاحب سگ در فیس بوک، بلافاصله این تصویر بارها همرسانی شد و هر یک از افراد تلاش داشتند با کمک این آزمون سطح دقت و توانائیهای خود و اطرافیان خود را مورد سنجش قرار دهند. امروز نیز با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی صاحب سگ همراه باشید. شما باید بتوانید در 4 ثانیه فرد صاحب سگ را شناسایی کنید. استدلال منطقی خود را فعال کنید و بر این چالش ذهنی که پیچیدگی بالایی دارد غلبه کنید.

شاید بپسندید:اگه بزهای کوهی استتار کرده رو تو این تصویر شناسایی کنی، قدرت دیدت مثل عقابه!

آزمون شناسایی صاحب سگ

غلبه بر این معمای تصویری آسان است، اما برای دادن پاسخ صحیح باید بسیار ماهر باشید. آیا در اولین تلاش می توانید پاسخ صحیح را بدهید؟ به زودی خواهیم دانست. اگر مهارت های خوبی داشته باشید قادر خواهید بود این معمای تصویری مرموز را در زمان مشخص شده حل کنید. پس با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی صاحب سگ همراه باشید.

این آزمایش تصویری شامل تشخیص این نکته است که کدام فرد حاضر در سالن صاحب سگ است. چند فرد در سالن کتابخانه حضور دارند. یکی از افراد صاحب سگی است که بیرون کتابخانه است. کدام یک از این سه نفر صاحب سگ هستند. شما فقط 4 ثانیه فرصت دارید تا این چالش را که ‘کابوس’ برخی افراد در شبکه های اجتماعی است، حل کنید.

شاید بپسندید: با پیدا کردن گربه مخفی میان سگ ها در 7 ثانیه، مهارت های تصویری خود را آزمایش کنید!

آزمون تصویری شناخت صاحب سگ

شاید بپسندید: اگه اشتباه تصویر کلاس را پیدا کنی، در باهوشی دست هرکول پوآرو رو از پشت بستی!

.

.

.

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: شما طعمه ها را در تصویر می بینید، اما آیا می‌توانید شکارچی را هم ببینید؟

پاسخ آزمون شناسایی صاحب سگ

چطور گذشت؟ امیدواریم در اولین تلاش توانسته باشید این معمای شدید را حل کنید، اما اگر برعکس این اتفاق افتاد، پس باید تلاش دوم خود را آغاز کنید.

احتمالاً بپسندید: آدم سخاوتمندی یا خسیس!؟ | فقط بهم بگو اول برگ افرا دیدی یا هواپیما؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:(ویدیو)تهیه خوراک مخصوص ژاپنی یا موچی که بدلیل چسبندگی زیاد باعث خفگی و مرگ سالمندان می شود!

پاسخ آزمون شناسایی صاحب سگ: به قلاده سبز رنگ دور گردن سگ نگاه کنید. طنابی که به این قلاده وصل است، نزد مرد وسطی است. به تصویر علامتگذاری شده نگاه کنید. صاحب سگ بیرون کتابخانه، فرد وسطی است.

شاد بپسندید: حکایت جذاب و شنیدنی دوستی دو گرگ!

پاسخ آزمون تصویری شناخت صاحب سگ

امیدوارم از آزمون تصویری شناخت صاحب سگ استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: چیستان: جانوری خطرناک است که اگر اسمش را وارونه کنیم، یک واحد اندازه گیری می شود!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:انتخاب یکی از نقاشی ها، نکات جالب درباره ویژگی های شخصیتی تان ارائه دهد! باور نداری، امتحان کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: یکی از فانوس ها را انتخاب کن تا بهت بگم در برابر چالش ها و مشکلات واکنش‌ات چی هست!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: معماهایی که تاکنون بشر رمزگشایی نتوانسته است: از نسخه خطی ووینچ تا سنگ راهنما گرجستان!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل هنوز زرده را بالا نکشیده قدقد می کند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه 3 تفاوت دو تصویر دخترک تنها را تو 7 ثانیه پیدا کردی، حتماً برا خودت اسپند دود کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: سوال هوش: به چوپان کمک کن گوسفنداش رو از خطر گرگ و رودخانه نجات بده!

 

 

شاید بپسندید

با هوشا بگن: کدام تصویر مربوط به تصویر هوایی این هرم رنگی است!؟

تست هوش: با دلیل منطقی بگو کدوم گروه برنده مسابقه خواهد بود!؟

چشات تیز مثل شاهینه؟ پس عقاب دوم تصویر رو پیدا کن!

دانش ریاضیاتی خودت را ارزیابی و معادله را حل کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا