تفریح و سرگرمیزندگی

تست هوش تصویری: به نظر شما کدام فرد با پایین آمدن سنگ، می میرد!

همانطور که تصویر را می بینید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را تجزیه و تحلیل کنید. به نظر شما در تصاویر موجود، اگر E سنگ را به سمت پائین هل دهد و سنگ حرکت کند، در پائین چه کسی می میرد. با تست هوش تصویری با بخش تفریح و سرگرمی چشمک همراه باشید. این پازل مطمئناً عملکرد شناختی شما را تقویت می کند!

ابتدا باید به خاطر داشته باشید که سنگ علیرغم شکل هلالی خود به طور معمول به سمت پایین می غلتد. همچنین، هنگام تجزیه و تحلیل چیزها، تمام فیزیک و زمین را در نظر داشته باشید. به نظر شما، کدامیک از افراد زیر در تصویر می میرد.

پاسخ های احتمالی و جواب صحیح

پاسخ 1: D و C

تست هوش تصویری

“D” ممکن است ابتدا بمیرد، زیرا به وضوح از صحنه بالا به نظر می رسد که E نسبت به D کینه ای دارد و قصد دارد او را بکشد. اما اگر سنگ هلالی به پایین غلت بخورد و به تعادلی برخورد کند که C زیر آن دراز کشیده است؟ در این صورت ممکن است C هم بمیرد. (به شرطی که سنگ خیلی سنگین باشد.)

تست هوش تصویری و پاسخ 2: D، C و E

تست هوش تصویری

طبق تعبیر بالا، اگر D و C هر دو کشته شوند، به احتمال زیاد اولین سنگی که توسط “E” هل داده شده است، به تعادل برخورد کرده و در نتیجه باعث می شود که سنگ دیگر روی ترازو به سمت بالا بپرد و در پایان به E هم برخورد کند. بنابراین، با فشار دادن یک سنگ، D، C و E – هر سه کشته می شوند. با این حال، این تنها در صورتی امکان‌پذیر است که سنگ اول به اندازه‌ای سنگین باشد که سنگ بزرگ را در طرف دیگر الاکلنگ پرت کند.

شاید بپسندید: سوالات هوش: با این 8 سوال هوش، بهره هوشی خود را محک بزنید!

پاسخ 3: D، C و B

تست هوش تصویری

همچنین ممکن است سنگ دوم روی تعادل به سمت بالا حرکت کند و به جای “E” به “B” برخورد کند. اگر این درست باشد، سه تلفات وجود دارد – D، C و B. اما، این تنها در صورتی امکان پذیر است که سنگ به اندازه کافی سنگین باشد!

تست هوش تصویری و پاسخ 4: فقط D

تست هوش تصویری

فقط D و احتمالاً C می میرد!

به خاطر داشته باشید که سنگ هلالی، جرمی برابر با سنگ روی الاکلنگ ندارد. علیرغم اینکه هر دو سنگ قطر یکسانی دارند، صخره هلالی، بخش بزرگی از وزن خود را از دست داده است. بنابراین، هنگامی که E از سنگ هلالی به پایین می غلتد، جرم کافی برای پرتاب سنگ بزرگ در آن سوی الاکلنگ وجود نخواهد داشت. تنها فرد دیگری که احتمالاً می تواند بمیرد C است، اما این تنها در صورتی است که سنگ هلالی آنقدر سنگین باشد که تخته الاکلنگ را پایین بیاورد.

شاید بپسندید: تست شخصیت شناسی: به نظر شما کدامیک از دختران تصویر زیباتر است؟

بنابراین بر اساس منطق، پاسخ 4 پاسخ کاملاً صحیح است!

آیا درست حدس زدید که اگر E سنگ را هل دهد چه کسی می میرد؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا