;
دنیای مدسبک لباس

چگونه یک خانم شیک پوش و باکلاس باشیم + ۲۵ ایده جذاب شیک پوشی

چگونه یک خانم باکلاس باشم: بسیاری از خانم ها می پندارند رمز و راز شیک پوشی در پوشیدن لباس های فاخر و گران‌قیمت است اما باید بدانید هر چند این لباس ها تاثیر گذار هستند اما بسیاری از نکات وجود دارد که اگر به آن توجه نکنید هیچگاه شیک و جذاب به نظر نمی رسید. پس باید به لباس های روزانه تان اهمیت بدهید و برای انتخاب آنها وقت بگذارید و نکاتی را که در این بخش از دنیای مد آورده ایم را رعایت کنید تا همیشه خوب و شیک به نظر برسید.

بیشتر بخوانید: انتخاب رنگ لباس براساس رنگ پوست | چطور شیک و باکلاس باشیم!

چگونه یک خانم شیک و خوش لباس باشیم؟

۱.لباس پوشیدن متناسب با اندام

یکی از مهم ترین رموز شیک پوشی خانم ها این است که آنها متناسب با اندام خود لباس می پوشند. برخی از لباس ها برای اندام گلابی شکل و برخی دیگر برای اندام های سیبی شکل مناسب اند. لباس انتخابی خانم های کوتاه قد باید آنها را بلندتر و کشیده‌تر نشان دهد و خانم های چاق و تو پر نباید طوری لباس بپوشند که اندامشان از آنچه که هست، چاق تر دیده شود.

۲.حفظ تناسب اندام

چگونه یک خانم باکلاس باشم، خانم های شیک پوش تناسب اندام خود را حفظ می کنند و به آن اهمیت می دهند زیرا می‌دانند اگر اندام متناسبی نداشته باشند حتی اگر لباس های برند و شیک نیز بپوشند چندان تاثیری در زیبایی آنها نخواهد داشت.

شاید بپسندید: ۸  گیاه‌ی دارویی شگفت انگیز برای رفع آکنه که احتمالا نمی‌شناسید!

احتمالا بپسندید: ۵ ماسک شب خانگی برای رفع چین و چروک و شفاف شدن پوست صورت!

۳.رعایت ساده پوشی

یکی از مهم ترین رموز خانم های شیک پوش در لباس پوشیدن انتخاب لباس های ساده است. این خانم ها سعی می کنند مانند سلبریتی ها لباس های ساده انتخاب کنند و در عین حال شیک به نظر برسند.

۴.توجه نکردن به مد از هر رنگ و شکلی

چگونه یک خانم باکلاس باشم، خانم های شیک پوش بنده مد نیستند و هر لباس عجیبی را که مد می شود را نمی پوشند چون در این صورت، مسخره، وسواسی یا سطحی به نظر خواهید رسید. حتی اگر خریدن لباس هایی مطابق مد برای تان جذاب است از خرید لباسی که مناسب اندام تان نیست یا رنگی که به شما نمی آیند صرف نظر کنید.

 

۵.توجه خانم های شیک پوش به رنگ لباس

اگر می خواهید خانم شیک پوشی باشید به رنگ لباس توجه نمایید و لباس هایی را بخرید که به رنگ پوست شما بیاید و طبق آن رنگ لباس هایتان را انتخاب کنید.

چگونه یک خانم باکلاس باشم

۶.توجه به سایز لباس برای جذاب بودن

خانم های شیک پوش همیشه لباس هایی را می پوشند که کاملا اندازه آنها است و از پوشیدن لباس های بسیار تنگ و یا خیلی گشاد امتناع می کنند. پوشیدن لباس های آزاد حس خوبی دارد اما با پوشیدن این لباس ها شلخته به نظر می رسید. لباس باید درست سایز بدنتان باشد.

۷.توجه خانم های شیک پوش به موقعیت

چگونه یک خانم باکلاس باشم، خانم های شیک پوش هنگام لباس پوشیدن به مکانی که می خواهند بروند توجه می کنند و مطابق موقعیت هایشان لباس می پوشند مثلا هیچ‌گاه در موقعیت های رسمی لباس های غیر رسمی نمی پوشند.

بیشتر بخوانید: کک و مک صورت: ۹ روش طبیعی بی‌نظیر برای از بین بردن کک و مک پوست

۸.رضایت از لباس و بالا بردن اعتماد به نفس

خانم های شیک پوش همیشه لباس هایی می پوشند که از آن راضی هستند زیرا اگر از لباس هایی که پوشیده اند راضی نباشند، حالت دائما احساس ناآرامی و بی قراری می کنندو ضعف ظاهری که فکر آنها را مشغول می کند و اعتماد بنفسشان را پایین می آورد پس حتما باید سعی کنید لباسی بپوشید که از آن لذت ببرید و آن را دوست داشته باشید.

۹.توجه خانم های شیک پوش به نحوه ست کردن رنگ ها

چگونه یک خانم باکلاس باشم، خانم های شیک پوش نحوه ست کردن رنگ ها را بلدند و می‌دانند چه رنگهایی را باهم سِت کنند.

 

۱۰.همراه داشتن یک فرد خوش لباس هنگام خرید

خانم های شیک پوش برای اینکه بهترین لباس را انتخاب کنند همراه خود برای خرید فردی خوش لباس و قابل اعتماد (که نظر واقعی اش را به شما می گوید) می برند . آنها با دقت خرید می کنند و چیزی را می خرند که به تن شان زیبا بنشیندزیرا لباسی که در تن دوستشان زیباست، ممکن است در تن آنها زیبا نباشد.

۱۱.بی توجهی به لباس پوشیدن دیگران

خانم های شیک پوش برای انتخاب لباس به لباس پوشیدن دیگران توجه می کنند و برای محیط کارمشابه با پوشش مدیر و همکاران شان لباس های خود را انتخاب می کنند.

چگونه یک خانم باکلاس باشم

۱۲.پوشیدن لباسهای متناسب با آب و هوا

خانم های شیک پوش پیش از بیرون رفتن از خانه آب و هوا را چک می کنند و مطابق فصل لباس می پوشند زیرا پوشیدن صندل در هوای برفی و یا پوشیدن شلوارهای دم پا گشاد در گل و لای روز بارانی عاقلانه نیست.

۱۳.پوشیدن لباس مشکی به نوعی متفاوت

چگونه یک خانم باکلاس باشم، هر خانم شیک پوشی باید در بین لباس هایش یک پیراهن مشکی داشته باشد. پیراهن مشکی لباسی است که می توان آن را در اکثر مجالس و مهمانی ها پوشید. رنگ مشکی زیبایی خاص خودش را برای شما به دنبال دارد و شما را لاغر و قد بلند نشان می دهد.

۱۴.توجه به رنگ مؤثر در شیک پوشی

خانم های شیک پوش رنگ های زنانه لطیف، کمرنگ و روشن را انتخاب می کنند و با پوشیدن لباس با رنگ های شاد و روشن شیک و زیبا می شوند زیرا پوشیدن دائم لباس هایی با رنگ های تیره مثل قهوه ای، طوسی، خاکستری و سیاه یکنواخت و خسته کننده است.

۱۵.توجه خانم های شیک پوش به زیور آلات

خانم های شیک پوش همیشه جواهرات زیادی از خود آویزان نمی کنند بلکه سعی می کنند بهترین زیورآلات را متناسب با لباسشان انتخاب کنند زیرا انتخاب یک زیورآلات جذاب شما را زیباتر جلوه می دهد و حداقل ها می توانند به یاد ماندنی باشند.

۱۶.بهترین اکسسوار مناسب تیپ و استایل

برای شیک پوش بودن باید اکسسوری مناسبی را انتخاب کنید و بدانید با لباس های مختلف شال و یا روسری مناسب ترین گزینه برای لباستان است و یا برای ست کردن جواهرات با لباس، گردنبند بهترین انتخاب است یا دستبند.

۱۷.کیف دستی شیک و با کیفیت خوب

چگونه یک خانم باکلاس باشم، برای اینکه شیک پوشی خود را تکمیل کنید، بهتر است کیف هایی را انتخاب کنید که از مواد خوبی تهیه شده باشند و ظاهر زیبایی داشته باشند.

۱۸.کفش مناسب برای خوشتیپ شدن

یکی از رازهای شیک پوشی خانم های جوان این است که آنها می‌دانند در کدام موقعیت ها چه کفشی انتخاب کنند. کفش های پاشنه بلند ظاهر شما را برازنده تر می کنند و با آنها زیباتر قدم بر می دارید اما اگر در حین عبور از خیابان کفش پاشنه بلند به پا داشته باشید خوش پوش دیده نمی شوید. پس مهم است بنا بر موقعیت خود کفش های پاشنه دار یا بدون پاشنه بپوشید.

چگونه یک خانم باکلاس باشم

۱۹.لباس سفید برای تکمیل خوش تیپ بودن

داشتن لباس های سفید همیشه ما را باطراوت نشان می دهد. اگر شما یک بلوز سفید زیبا داشته باشید می توانید آن را با تمام لباس هایتان ست کنید مثلا آن را با دامن شیک و خوش دوخت و کفش پاشنه بلند بپوشید یا آن را با شلوار جین بپوشید و تیپی معمولی بزنید.

۲۰.انتخاب درست لباس زیر

چگونه یک خانم باکلاس باشم، پایه و اساس داشتن تیپی عالی برای زنان شیک پوش، انتخاب لباس زیر است زیرا هیچ چیز به اندازه ی خطوط مشخص لباس زیر، تیپ را از چشم نمی اندازد پس یک لباس زیر مناسب با سایز متناسب انتخاب کنید.

۲۱.تیشرت ساده برای خانم های شیک پوش

در کمد خانم های شیک پوش همیشه چند تیشرت ساده آستین کوتاه و آستین بلند به رنگ های مختلف وجود دارد.

۲۲.اهمیت عینک آفتابی

برای شیک به نظر رسیدن زدن عینک آفتابی به چشم بسیار تاثیر گذار است زیرا عینکها مکمل صورت شما هستند و زمانی که آن را به چشم می زنید، شما را اسرار آمیز و مرموز نشان می دهند.

۲۳.روسری های ابریشمی

چگونه یک خانم باکلاس باشم، خانم های شیک پوش همیشه روسری ابریشمی در کمد لباس های خود دارند تا در موقعیت های مناسب از آن استفاده نمایند زیرا روسری ابریشمی ظاهر شما را بهتر نشان می دهد و هیچ وقت از مد نمی رود.

۲۴.یک ساعت نه چندان گران ولی جذاب

چگونه یک خانم باکلاس باشم، حتما لازم نیست که ساعت شما مارک خیلی معروف و گرانی باشد اما بهتر است که ساعت نسبتا خوب انتخاب و متناسب با سایز دستتان انتخاب کنید تا تیپتان را کامل نمایید.

۲۵.عطری خوشبو هرچند با قیمت مناسب

خانم های شیک پوش هیچگاه بوی عرق نمی دهند آنها به نظافت خود اهمیت می دهند و همیشه عطری را انتخاب می کنند که بوی فریبنده و برانگیزنده داشته باشد تا به جذابیت آنها افزوده شود.

بیشتر بخوانید: رنگ های جوان کننده: این ۵ رنگ لباس شما را جوان تر و شاداب تر نشان می دهد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 12 =

دکمه بازگشت به بالا