;
فرهنگ و هنرفیلم و سریال

بازیگر نقش ناهید فیلم “در آرزوی ازدواج” محصول سال 1369 پس از 34 سال+عکس و بیوگرافی

بازیگر نقش ناهید فیلم در آرزوی ازدواج: کمند امیرسلیمانی بازیگر نقش ناهید فیلم در آرزوی ازدواج در ۱۶ خرداد ۱۳۵۲ در تهران متولد شد. وی فارغ‌التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۳۷۶ است. بازی در نمایش «سنجاب‌ها» در سن ۷ سالگی نخستین فعالیت او در عرصهٔ تئاتر به حساب می‌آید. امیرسلیمانی در سال ۱۳۶۰ به تلویزیون آمد و در سال ۱۳۶۵ در فیلم سینمایی «ترنج» به هنرنمایی پرداخت. وی همچنین دختر سعید امیرسلیمانی و خواهر سپند امیرسلیمانی از بازیگران سینما است.

در ادامه این مطلب بخش فرهنگ و هنر در مجموعه فیلم و سریال مجله خبری چشمک با بیوگرافی بازیگر نقش ناهید فیلم در آرزوی ازدواج همراه باشید.

بیشتر بخوانید: زیباترین زن دنیا در سال 2024 انتخاب شد+عکس

جالب خواهید بود: چهره متفاوت اوس موسی سریال پایتخت با ریش بلند در سلفی عاشقانه با همسرش+عکس

بیوگرافی بازیگر نقش ناهید فیلم در آرزوی ازدواج

این بانوی بازیگر (کمند امیر سلیمانی) در خانواده ای هنرمند متولد شد و پدرش سعید امیرسلیمانی از هنرمندان سرشناس سینما و تلویزوین و برادرش سپند امیرسلیمانی هم از بازیگران معروف سینما و تلویزی.ن است. کمند امیرسلیمانی فارغ التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1376 است. مادر کمند امیرسلیمانی در این خانواده هنرمند با سختی های زیادی روبرو بود اما توانست از پس سختی های زندگی با سه هنرمند برآید.

شاید بپسندید: استایل خفن و باکلاس بچه مهندس در حال سوارکاری+عکس و بیوگرافی

احتمالا بپسندید: بهنام کراش روناک “سریال نون خ” با همسر و دختر واقعی اش+ عکس و بیوگرافی

بازیگر نقش ناهید فیلم در آرزوی ازدواج
کمند امیر سلیمانی در کنار پدرش

شاید بپسندید: عکس های جدید چیریانگ زن گونگ بوک بیرون سریال امپراتور دریا +مثل قالی کرمانه!

احتمالا بپسندید: حرف های علنی علی ضیا در مورد ازدواجش و خیانت!

همسر

ورقا عامری همسر کمند امیرسلیمانی است که در رشته عکاسی فعالیت میکند و این زوج هنرمند چند سال در دبی زندگی کردند و کمند امیرسلیمانی بعد از چند سال دوری از وطن باز به ایران بازگشت و فعالیت های هنری اش را از سر گرفت. خبرهای متعددی از جدایی کمند امیرسلیمانی و همسرش به گوش میرسید اما این موضوع به صورت رسمی تایید نشده است اما این زوج سالهاست که در کنار هم دیده نشده اند.

شاید بپسندید: عکس حسرت برانگیز افسانه پاکرو که در ۴۱ سالگیش منتشر کرد!

احتمالا بپسندید: طغرل سریال پاورچین بعد ۲۲ سال + عکس و بیوگرافی

همسر کمند امیر سلیمانی

حاصل ازدواج کمند امیرسلیمانی و ورقا عامری یک پسر به نام ایلیا است که با کمند امیرسلیمانی زندگی میکند.

بازیگر نقش ناهید فیلم در آرزوی ازدواج

دنیای بازیگری کمند امیرسلیمانی

کمند امیرسلیمانی به واسطه تولد در خانواده ای هنرمند خیلی زود به سمت بازیگری سوق پیدا کرد و از همان دوران کودکی با پدرش روی صحنه تئاتر میرفت و در نمایش های پدرش به ایفای نقش پرداخت.

بازی در نمایش سنجاب ها در سن 7 سالگی اولین تجربه بازیگری کمند امیرسلیمانی در تئاتر بود و این بانوی هنرمند سال 65 با بازی در فیلم ترنج به سینما آمد.

 

نقش ماندگار کمند امیرسیلمانی در پدرسالار

سریال پدرسالار به کارگردانی اکبر خواجویی در سال 72 ساخت شد و بازی کمند امیرسلیمانی در نقش آذر این سریال یکی از ماندگارترین نقش آفرینی های او بود. کمتر کسی از اهالی دنیای هنر پیدا میشود که آذر سریال پدرسالار را نشناسد و از این نقش آفرینی به عنوان یکی از بهترین سریال های او یاد نکند.

اغلب موفقیت های کمند امیرسلیمانی با بازی در سریال های تلویزیونی حاصل شد و اگر در سینما هم موفقیت هایی کسب کرد اما بیشتر مخاطبان او را با نقش های تلویزیونی اش می شناسند. کمند امیرسلیمانی در سینما هم موفق بود. او برای بازی قابل قبول و متفاوتش در فیلم قرمز در هفدهمین جشنواره فیلم فجر مود تقدیر قرار گرفت.

نقش آفرینی در فیلم در آرزوی ازدواج

در آرزوی ازدواج فیلمی ایرانی به کارگردانی اصغر هاشمی محصول سال ۱۳۶۹ است. پسری با نام جهانگیر پس از پایان خدمت سربازی تصمیم دارد با دختری به نام ناهید ازدواج کند. اما پدر ناهید شرط ازدواج را داشتن کار مناسب تعیین می‌کند. جهانگیر که در مهلت تعیین شده موفق به پیدا کردن کار نشده از پدر بازنشسته‌اش (ماشااله خان) کمک می‌طلبد. ماشااله خان تصور می‌کند که به خاطر خدمت صادقانه‌اش در دستگاه اداری، فرزند او را استخدام می‌کنند. با این نیت به به مرکز می‌آید تا از رئیس کارگزینی استمداد جوید. در مرکز به دام واسطه‌ای می‌افتد که مسیر زندگی او را تغییر می‌دهد….

نقش آفرینی در فیلم در آرزوی ازدواج

فیلم تلویریونی

وی آثار متعدد سینمایی و تلویزی.نی نقش آفرینی کرده است که ما تنها به چند سریال معروف او شارع کرده ایم.

 • ایکس‌ری (۱۳۹۸)
 • جوان ماندگان (۱۳۹۴)
 • رستم و سهراب (۱۳۹۲)
 • جایزه برای بازنده‌ها (۱۳۹۱)
 • دروازهٔ روی هشت (۱۳۹۱)
 • بابای من خوانندس (۱۳۹۰)
 • شماره‌های انتظار (۱۳۹۰)
 • شاید دوست شاید دشمن (۱۳۸۷)
 • اگر تو نبود (۱۳۸۵)
 • یکی بود یکی نبود (۱۳۸۸)
 • پدرسالار (١٣٧٢)

اولین حضور در قاب تلویزیون

مخمصه نام یک مجموعهٔ تلویزیونی به کارگردانی فرهاد مجدآبادی است که در زمستان سال ۱۳۶۲ ساخته شد و در نوروز ۱۳۶۳ از شبکه ۱ پخش گردید. مردی، از همسایگان و اهالی محل، برای لوله‌کشی آب رحمت آباد پول جمع‌آوری می‌کند و با این پول برای خودش اتومبیلی می‌خرد. این امر مشکلات و مسائلی را دربردارد….

بازیگر نقش ناهید فیلم در آرزوی ازدواج

در سریال «مخمصه» شاهد بازی “کمند امیرسلیمانی” در نقش “فریده” به عنوان دختر “آقای شهریاری” هستید.  “کمند امیرسلیمانی” در این سریال مقابل دوربین رفته و به نوعی می‌توان گفت در کنار پدرش نقش خودش را بازی کرده است.

کمند امیر سلیمانی

مصاحبه با علی ضیا و صحبت های جالب درباره ازدواجش

او برای اولین بار درمورد زندگی خصوصی خود با علی ضیا صحبت کرد و اینگونه به برخی از شایعات مبنی بر داشتن همسری پولدار و .. خاتمه داد.

علی ضیا :

کمند امیر سلیمانی، تصویر من علی ضیا این بوده، خانم کمند ازدواج کرده با یک آدم خیلی پولدار، انتخابش این بوده که آدم پولدار رو باهاش ازدواج کنه، بعد رفتن دبی، همه خانواده اش رو هم برده چون آدمه خیلی پولدار بوده و اون آدم ورشکست شده و چون اون آدمه ورشکست شده جدا شده و برگشتید.

من اینو تصور می کردم تا به امروز و فکر می کنم تصور بخش مهمی از جامعه هم این شکلیه. …..

11 ساله جدا شدید؟

کمند امیر سلیمانی

کمند امیر سلیمانی در پاسخ:

بله ؛ و اینجا اولین باره که من رسما دارم راجع به این قضیه صحبت می کنم.

علی ضیا:

شوهر پولدار کردید شما؟

کمند امیر سلیمانی:

نه؛ خیلی معمولی، نه بی پول و نه پولدار.

کمند امیر سلیمانی، باهم زندگیمون رو درست کردیم در واقع؛ ایشون هم تلاش کرد فقط من نبودم. 5 سال از بهترین سالهای دهه سی عمرم رو هم گذاشتم و در اوج اینکه داشتم اینجا کار می کردم، کارو ول کردم و رفتم که زندگی جدیدی بسازیم خوب اولین راهش هم این بود که توی حرفه ایشون شروع کنیم که عکاسی بود. حساب کتاب ها جور در نیومد و … .

کمند امیر سلیمانی، با توجه به این بخش کوتاه منتشر شده از این برنامه، روشن شد که کمند امیرسلیمانی برخلاف شایعات با فرد پولداری ازدواج نکرده بود و در نقطه مقابل کاملا مطابق شایعات، سالهاست از همسرش جدا شده است.

 

برایتان جالب خواهد بود

شاید بپسندید: عکسی که شاید فکر نمیکردیم محمد رضا گلزار منتشر کند!!

احتمالا بپسندید:  وحید شمسایی علت برنج نخوردنش را فاش کرد + اصل ماجرا

بیشتر بخوانید: کیوان بیرون “سریال نون خ” در کنار همسر زیباش+عکس و بیوگرافی

جالب خواهد بود:  استایل و چهره جدید رحمان و رحیم در “پایتخت 7” که خیلی بهشون میاد+عکس

احتمالا بپسندید: چهره متفاوت احمد بیرون از سریال نوروز رنگی چقدر فرق داره!+عکس و بیوگرافی

جالب خواهد بود: دونگی با مدل موی جدیدش کاملا تغییر کرده+عکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − نه =

دکمه بازگشت به بالا