;
تازه ها

اگه مجردی بخون: چرا افراد جذاب مجرد می مانند!؟

مجرد ماندن افراد جذاب: شاید اینطور به نظر برسد که فوق‌العاده جذاب‌بودن زندگی شما را رویایی خواهد کرد؛ طوری که انگار همه‌چیز برای شما از پیش آماده شده است. مردم تصور می‌کنند پیداکردن شغل، ورود به رابطه عاطفی و حتی پیداکردن همسر ایده‌آل برای افراد زیبا آسان‌تر است. اما برخلاف تصور عموم، افراد جذاب با مشکلات زیادی دست‌وپنجه نرم می‌کنند. در این متن از سری مطالب بخش تازه ها مجله خبری چشمک به چرایی مجرد ماندن افراد جذاب پرداخته شده است.

احتمالاً بپسندید: 11 کشوری که نام خود را تغییر داده اند!

چرایی مجرد ماندن افراد جذاب

1. جذابیت آنها ترسناک است

صحبت‌کردن با دختر همسایه به جای یک سوپر مدل خیره‌کننده که به نظر می‌رسد در سطح شما نیست، بسیار آسان‌تر است. به طور کلی صحبت‌کردن با زنان زیبا مردان را مضطرب می‌کند و زنان به دنبال مردانی با ظاهر متوسط می‌روند. براساس نتایج یک نظرسنجی، کاربران مرد از ارتباط‌برقرارکردن با دختران زیبا اجتناب می‌کنند تا از خود در برابر طردشدن و شکست عاطفی محافظت کنند. آنها تصور می‌کنند فردی با ظاهر عالی آنها را طرد میکند، بنابراین چنین رابطه‌ای حتی ارزش امتحان کردن را ندارد.

بیشتر بخوانید: این شادی ها را بدون خرج کردن هیچ پولی به دست می یارید!

مجرد ماندن افراد جذاب

2. افراد جذاب قابل‌اعتماد به نظر نمی‌رسند

«او می‌توانند هر کسی را را فریب دهد» ، «همه زنان/مردان عاشق او می‌شوند» یا «من طاقت ندارم همیشه حسادت کنم»، تنها چند مورد از تفکراتی است که ممکن است وقتی با فردی جذاب آشنا می‌شوید، به ذهن شما برسد. برخی ممکن است نگران وفادارماندن همسر خوش‌تیپ خود باشند. با این حال، مردانی که جذابیت کمتری دارند، ظاهر خود را با مهربانی تکمیل می‌کنند و باعث می‌شوند که زنان بیشتر احساس اطمینان کنند.

برایتان جالب خواهد بود: همه چیز درباره تاریخچه جشن و کدوی هالووین!

3. افراد فکر می‌کنند آنها در رابطه هستند

برای اکثر مردم، باور این که یک افراد جذاب ممکن است مجرد باشند، سخت است. پسرها و دخترها حتی به نزدیک‌شدن به همسر رویایی خود فکر نمی‌کنند. حتی اگر فرد متوجه شود که نیمه‌ گمشده آنها مجرد است، هنوز هم موانع زیادی در مسیر آنها وجود دارد. برای مثال، افراد معمولاً برای ورود به رابطه، خود را به اندازه کافی زیبا نمی‌بیند.

احتمالا بپسندید: پوست انار و این همه خاصیت | با خواندن این مطلب دیگر پوست انار را دور نمی اندازید!

مجرد ماندن افراد جذاب

4. افراد جذاب مشکل اعتماد دارند

یکی از دلایل مجردماندن افراد جذاب این است که آنها به سختی می‌توانند به سایر افراد اعتماد کنند. برای مثال دختران جذاب نگران این هستند که  دوست پسرشان از آنها برای  خودنمایی در مقابل دوستانش استفاده کنند. از این گذشته، افراد زیبا اغلب بر‌اساس ظاهرشان قضاوت می‌شوند و افراد شخصیت آنها را نادیده می‌گیرند.

احتمالاً بپسندید: اسرار زیبایی و تناسب اندام زنان چینی!

5. افراد جذاب مغرور به نظر می‌رسند

این امر مخصوصاً زمانی صادق است که فرد جذاب خجالتی هم باشد. برای مثال فردی جذاب داستانی را تعریف کرد: من برای کمک به یکی از دوستانم در یک رویداد بیرون رفتم و او به من افراد زیادی را که در نمایشگاه حاضر بودند، معرفی کرد. من با آنها خوب صحبت کردم، سپس در جایی نشستم که مزاحم کسی نباشم. زیرا آنها مشغول فروش صنایع دستی خود به مردم بودند. مدتی بعد، دوستم به من گفت که همه فکر می‌کنند من مغرور هستم، چون دور از همه نشستم.

جالب است: پیاز زرد یا پیاز سفید: یک آشپز حرفه‌ای یکبار برای همیشه تفاوت این دو را توضیح می‌دهد!

مجرد ماندن

شاید بپسندید: هدیه روز دانش آموز: ۶ ایده جذاب برای هدیه روز دانش آموز!

 

برایتان جالب خواهد بود

احتمالاً بپسندید: طراحی چهره زیباترین ورزشکاران زن با کمک هوش مصنوعی + تصاویر

شاید بپسندید: گریه زنان هنگام عصبانیت و دعوا + ۳ دلیل جالب که نمی دانستید!

احتمالاً بپسندید: پاک کردن لکه: روش پاک کردن ۱۲ نوع لکه سخت از روی لباس!

شاید بپسندید: میخای بفهمی به لحاظ عقلی چند ساله ای این تست رو انجام بده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − نه =

دکمه بازگشت به بالا