;
تفریح و سرگرمی

با جابجایی یک چوب کبریت، عبارت ریاضی را تصحیح کنید!

سوال ریاضی با چوب کبریت: آیا می توانید این معما را فقط با 1 حرکت حل کنید؟ اگر خوب نگاه کنید معادله معمای ریاضی تصویری با چوب کبریت صحیح نیست و یک نابغه ریاضی می تواند با حرکت دادن یک چوب کبریت آن را حل کند. انجام این معادله نشان می دهد که شما ضریب هوشی بالایی دارید! با مجله خبری چشمک و سوال ریاضی با چوب کبریت همراه باشید.

آیا برای چالش یا سوال ریاضی با چوب کبریت آماده ای؟ ضریب هوشی خود را آزمایش کن و با حل این معمای چوب کبریت در کمتر از 5 ثانیه تنها با 1 حرکت خود و نبوغ خود را ثابت کنید! آیا میتوانید آن را انجام دهید؟ خودتان را به چالش بکشید و ببینید آیا آنچه را که لازم است دارید یا نه!

شاید بپسندید: مدادی که برای نوشتن انتخاب می کنی، ویژگی اصلی شخصیت‌تان را افشا می کند!

سوال ریاضی با چوب کبریت

به سوال ریاضی با چوب کبریت خوش آمدید! اگر به دنبال راهی سرگرم کننده برای آزمایش چابکی ذهنی و مهارت های حل مسئله خود هستید، این چالش عالی برای شماست. تست‌های هوش، پازل‌ها و بازی‌های فکری در سال‌های اخیر به طور فزاینده‌ای محبوب شده‌اند، زیرا مردم به دنبال راه‌هایی برای تیزبینی و درگیر ماندن هستند.

این به ویژه در شبکه های اجتماعی محبوب است، جایی که مردم این بازی های فکری را برای به چالش کشیدن دوستان خود ارسال می کنند. پازل امروز یک عبارت ریاضی است: 5+5+4=5. آیا می توانید خطای این معادله را تشخیص دهید؟ حداکثر 5 ثانیه وقت بگذارید و ببینید آیا می توانید بفهمید چه چیزی اشتباه است یا خیر. آیا برای مقابله با بازی فکری امروز آماده هستید؟ تمرکز کنید و از نزدیک نگاه کنید تا چالش را حل کنید!

شاید بپسندید: چیستان: کدام کلمه است که همه به دنبالش هستند ولی از برعکسش دوری می کنند!؟

سوال ریاضی با چوب کبریت

شاید بپسندید: اصطلاح جمع کن کاسه کوزه ات را از کجا آمده است!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: کدام گل است که اگر حرف اولش را برداریم، باز هم اسم یک گل می‌شود!؟

پاسخ سوال ریاضی با چوب کبریت

 

برای حل موفقیت آمیز سوال ریاضی با چوب کبریت، باید تخیل داشته باشید و خارج از چارچوب فکر کنید. ما از شما دعوت می کنیم تا معادله چالش روز را انجام دهید، جایی که تنها با یک چوب کبریت، ممکن است پاسخ را بیابید. اگر موق نشدید اشکالی ندارد. با وجود اینکه زمان شما به پایان رسیده است. اما می توانید از زمان دوم خود استفاده کنید.

شاید بپسندید: معما: سه آشپز مشهور مدعی شدند که آرش برادرشان است، اما آرش می‌گوید برادری ندارد؛ چه کسی دروغ می گوید!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان:کدام بازیکن فوتبال برزیلی است که اگر اسمش را برعکس کنی، اسم پسر فارسی می‌ شود!؟

پاسخ سوال ریاضی با چوب کبریت: پازل ها از ما می خواهند که هم از ذهن و هم از خلاقیت خود استفاده کنیم. برای حل این چالش، باید به دقت نگاه کنیم و تمرکز کنیم. این کار آسانی نیست، اما می توان آن را انجام داد! ما باید به روی احتمالات مختلف باز باشیم و از تخیل خود برای کشف راه حل استفاده کنیم. راه حل 5+5-4=6 است. اکنون که پاسخ را می دانید، چرا نمی بینید که چه کسی می تواند زمان شما را شکست دهد!

برخی ممکن است به یک راه حل دیگه رسیده باشند. در واقع دو راه برای حل این معما وجود دارد. همچنین می توانید یک مسابقه را از + اول منتقل کنید تا 5 اول را به 6 تغییر دهید که 6-5+4=5 می شود. هر شکست فرصتی است برای یادگیری چیزهای جدید و بهتر شدن. به تلاش خود ادامه دهید و می توانید پازل های بعدی را حل کنید!

شاید بپسندید: تست هوش: فقط افراد باهوش متوجه اتفاقی که در تصویر افتاده است می شوند!

سوال با چوب کبریت

امیدوارم از سوال ریاضی با چوب کبریت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چیستان: کدام ماده غذایی است که سه حرف اولش نپخته است!؟

برایتان جالب خواهد بود

 اصطلاح کف گیر به ته دیگ خوردن از چه زمان رایج شد!؟

 داستان شنیدنی قوز بالا قوز | حکایتی کهن وشنیدنی درباره حضور جن ها در حمام!

چیستان: کدام ماده خوراکی ترش است که دو حرف اولش عضو بدن است!؟

آزمون هوش:کدامیک احتمال دارد پس از پریدن از هواپیما جان خود را از دست بدهد!؟

 

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. اولین به علاوه را یکی از چوب کبریت های اولین علامت + را بردارید به عدد ۵ اول اضافه کنید بشود
    یعنی ۵=4+5-6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هفت =

دکمه بازگشت به بالا