;
تفریح و سرگرمی

تست هوش: اگر نابغه هستید، عدد گم شده تصویر را در 10 ثانیه پیدا می کنی؟

تست هوش ریاضی با عدد گمشده: اگر دوست دارید سطح هوش خود را بدانید، کمی استراحت کنید وبعد این معما ریاضی را که با عنوان تست هوش ریاضی با عدد گمشده در مجله خبری چشمک منتشر شده است را حل کنید. چالش امروز تفکر شما را تحریک خواهد کرد. در تصویر شما یک چالش ریاضی می بینید. شکست برای اکثر کاربران اینترنت امری مشکل نیست. اگر مهارت های تحلیلی خوبی دارید، راه حل واضح است. پس با مجله خبری چشمک و تست هوش ریاضی با عدد گمشده همراه شوید.

برای حل تست هوش ریاضی با عدد گمشده از استدلال منطقی خود استفاده کنید. آیا مشتاق هستید ثابت کنید که یک نابغه هستید؟ کمی وقت بگذارید، زیرا این تست برای شماست. شما سه مثلث در تصویر دارید که در مقابل شما نمایش داده شده است. هر یک از آنها شامل 3 عدد است که هر رأس را نشان می دهد. این اعداد به طور پشت سرهم انتخاب می شوند. وظیفه شما این است که ارتباط بین آنها را تعیین کنید تا بتوانید مقدار رقم گم شده را استنباط کنید.

شاید بپسندید: انگشتری که انتخاب می کنی ویژگی کلی شخصیتی شما را روشن می کند!

تست هوش ریاضی با عدد گمشده

برای پیدا کردن عدد گمشده در تست هوش ریاضی با عدد گمشده وقت بگذارید. همانطور که می بینید این تست نیاز به تمرکز و پشتکار دارد. پس از هر چیزی که حواس تان را پرت می کند دوری کنید. برای دانستن دلایلی که چرا نباید این تست هوش را نادیده بگیرید. معماهای ریاضی مغز شما را وادار به فعالیت می کنند. این چالش ها آسان نیستند. باید تست هوش ریاضی با عدد گمشده آنالیز کنید، به دقت فکر کنید و مفاهیم جدیدی را توسعه دهید تا بتوانید آنها را حل کنید.

به این ترتیب شما خلاق تر و دقیق تر می شوید. همچنین، این تست هوش به نوعی یک بازی است، با تلاش برای کشف آن، اوقات سرگرم کننده و آرامش بخشی خواهید داشت. این به شما امکان می دهد از هر منبع استرس دوری کنید و اضطراب را از بین ببرید. بنابراین، آیا سعی کرده اید شماره گم شده را پیدا کنید؟ پاسخ خود را در انتهای مطلب بررسی کنید.

شاید بپسندید: اگه چشات مثل شاهینه، 3 تفاوت دو تصویر گربه بامزه رو تو 5 ثانیه پیدا کن!

تست هوش ریاضی با عدد گمشده

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل چیزی در چنته نداشتن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل سر کسی کلاه گذاشتن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت: آیا فردی سخت کوش هستید!؟

تفسیر تست هوش ریاضی با عدد گمشده

آیا موفق شدید عدد گمشده را در تست هوش ریاضی با عدد گمشده پیدا کنید؟ این یک پازل تصویری ریاضی نسبتاً مشکل است، اینطور نیست؟ اما نگران نباشید! فقط این روحیه را حفظ کنید و به جستجو ادامه دهید.

شاید بپسندید: آدم خودخواه هستی یا متواضع و نوع دوست؟ | یکی از منظره ها را انتخاب کن تا بهت بگم!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه تو 10 ثانیه جواب معادله آخر را پیدا کنی، آخر نابغه هایی!

پاسخ: در اینجا مقدار عددی که جایگزین علامت سوال می شود ارائه شده است. راه حل این معما 28 است. راز این است که همه اعداد در یک موقعیت به هم مرتبط هستند. پیوند آنها عملیات زیر را تأیید می کند: حاصل ضرب اعداد مثلث رنگی با عدد مثلث همان رنگ، عدد وسط را به دست می دهد. بیایید حالت راس در بالا را در نظر بگیریم: حاصلضرب مثلث های آبی 5 * 3 = 15. به طور مشابه، برای سمت چپ و مثلث های زرد: 6 * 8 = 48. بنابراین، آیا این رویه را برای یافتن نتیجه درخواستی در مثلث قرمز هم هدف قرار داده اید؟

شاید بپسندید: تست شخصیت: یکی از گل ها را انتخاب کن تا بگم احساساتی هستی یا منطقی!؟

پاسخ تست هوش ریاضی با عدد گمشده

شاید بپسندید: اگر چشمات مثل عقاب باشه 3 تفاوت تصویر جوجه تیغی را در 10 ثانیه پیدا می کنی!

امیدوارم از تست هوش ریاضی با عدد گمشده استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالا بپسندید:دقیقاً چند خرگوش در این تصویر پنهان شده است؟ 10 ثانیه فرصت دارید تا بفهمید!

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: برای اینکه بفهمی درونگرایی یا برون گرا، کافیه یکی از پروانه ها را انتخاب کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: بگو اول چی دیدی تا بهت بگم دقیقاً چه جور آدمی هستی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: با دلیل منطقی بگو کدومیکی از افراد تصویر مدیر یه شرکته!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: با پیدا کردن پلنگ مخفی تصویر ثابت کن که چشات مثل شاهین تیزه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: داستان کوتاه تاریخی گرگ طمعکار!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

چند عدد 0 در میان اعداد 8 پنهان شده است!؟ فقط افراد با دقت عقاب متوجه می شوند!

فقط افراد دقیق و متمرکز 5 تفاوت تصویر شیرشاه را شناسایی می کنند!

یکی از این پرندگان را انتخاب تا بعدش بگم کلن آدم مغروری یا متواضع!؟

داستان ضرب المثل شاخ و شانه کشیدن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − نه =

دکمه بازگشت به بالا