;
تفریح و سرگرمی

آدم منطقی و تحلیل گر هستی یا خلاق!/ | یه پروانه رو انتخاب کن تا متوجه بشی!

تست شخصیت وابسته به انتخاب پروانه: با انتخاب یک پروانه دریابید که آیا شما یک متفکر خلاق هستید یا خیر!؟ در تست شخصیت وابسته به انتخاب پروانه شرکت کنید و با انتخاب یک پروانه متوجه شوید! پروانه نمادی از دگرگونی و خلاقیت است، بنابراین این تست به شما کمک می کند خود را بیشتر کشف کنید. آیا برای کشف جنبه خلاقانه خود آماده هستید!؟ با مجله خبری چشمک و تست شخصیت وابسته به انتخاب پروانه همراه شوید.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: کدومیکی از این چهار زن واقعا باردار هست!؟

تست شخصیت وابسته به انتخاب پروانه

آیا خود را یک متفکر خلاق می دانید؟ آیا اشتیاق و قدرت تخیل برای ارائه ایده های اصلی را دارید؟ تست شخصیت ما می تواند به شما کمک کند تا بفهمید! این تست سرگرم‌کننده و تعاملی به شما کمک می‌کند تا بینشی در مورد قابلیت‌های تفکر خلاق خود کسب کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر تست شخصیت وابسته به انتخاب پروانه نگاه کنید و پروانه ای را انتخاب کنید که بیشتر از همه شما را جذب می کند. بیش از حد به آن فکر نکنید و اجازه دهید ناخودآگاه شما را تحت کنترل خود درآورد.

شاید بپسندید: صنار بده آش به همین خیال باش!

تست شخصیت وابسته به انتخاب پروانه

شاید بپسندید: نکته سنج و باهوشا بگن: مرد تصویر با کدومیکی از این خانم خوشکلا عروسی می کنه!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: راحت تصمیم می گیری یا سخت!؟ اگه مطمئن نیستی فقط چشمت رو ببند و یکی از جاده ها را انتخاب کن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگه قدرت بینایی و تمرکزت خوب باشه میتونی به راحتی 3 تفاوت تصویر بوزینه را پیدا کنی!

تفسیر تست شخصیت وابسته به انتخاب پروانه

اکنون که تصویر را به خوبی نگاه کرده ای و انتخاب خود را انجام دادید بهتر است به بخش تفاسیر مراجعه کنید. پس می توانید با کمک این تست خود را بهتر بشناسید.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل آش نخورده دهن سوخته!

.

.

.

 

شاید بپسندید: کدوم تصویر از پیرمرد بادکنک فروش فیلم UP با بقیه تفاوت داره!؟ | تیزبینا تو یه نگاه متوجه میشن!

تست شخصیت وابسته به انتخاب پروانه

پروانه 1

افرادی که پروانه 1 را انتخاب می کنند به دلیل تفکر خلاق خود شناخته می شوند. این مسئله هنگام انجام این تست شخصیت آشکار می شود. این افراد به جزئیات توجه دارند و توانایی تفکر خارج از چارچوب را دارند.

آنها دائماً به دنبال راه های جدیدی برای برخورد با یک مشکل یا موقعیت هستند و برای رسیدن به اهداف خود مایل به ریسک هستند. این افراد همچنین دارای ذهن باز هستند و از کشف ایده ها و مفاهیم جدید لذت می برند.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این سه جوون با یه پیرزن ازدواج کرده است!؟ | فقط یه نکته سنج میتونه جواب بده!

پروانه 2

کسانی که پروانه 2 را انتخاب می کنند، متفکران سنتی و متعارف تر هستند. آنها برای حل مشکلات و تصمیم گیری بر روش ها و فرآیندهای تعیین شده تکیه می کنند.

در حالی که ممکن است آنها به اندازه کسانی که پروانه 1 را انتخاب می کنند روشن فکر نباشند، اما در رویکرد خود قابل اعتماد و ثابت هستند. همچنین این افراد اهمیت پیروی از قوانین و پروتکل ها را درک می کنند و با پایبندی به آنچه در گذشته کارآمد بوده راحت هستند.

شاید بپسندید: با حرکت دادن و جابجایی 1 چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کن! | نابغه ها تو یه نگاه موفق میشن!

پروانه 3

افرادی که پروانه 3 را انتخاب می کنند، متفکرانی بسیار تخیلی هستند. آنها ممکن است همیشه بهترین ایده ها را نداشته باشند، اما همیشه مایلند تا احتمالات مختلف را کشف کنند و برای رسیدن به نتایج دلخواه خود ریسک کنند.

این افراد خلاق از آزمایش مفاهیم مختلف و پیش بردن مرزهای ممکن لذت می برند. آنها ممکن است همیشه موفق نباشند، اما هرگز از رویاهای خود دست نمی کشند.

احتمالاً بپسندید: یکی از این خانما می خواهد از فروشگاه لباس چیزی را سرقت کند، کی دزده و میخاد چی بدزده!؟

از اینکه برای انجام این تست شخصیت جالب وقت گذاشتید متشکریم! امیدواریم با انتخاب پروانه خود زمان خوبی را سپری کرده باشید و متوجه شوید که آیا یک متفکر خلاق هستید یا خیر. حتما وب سایت ما را به طور منظم برای تست های شخصیتی جدید و هیجان انگیز بررسی کنید!

امیدوارم از تست شخصیت وابسته به انتخاب پروانه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: دقت ات خوب باشه خیلی سریع مقدار عددی میوه ها را بدست میاری!

 

 

 

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: تیزی ذهنی خودت رو با حل مجموع عددی کیک ها در 10 ثانیه اثبات کن!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید:میخای دقت و قدرت دیدت رو امتحان کنی، 5 تفاوت دو تصویر روباه رو پیدا کن!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: چیستان: آن چیست که بی صدا زنگ می زند؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: زن باردار به همراه برادر و شوهرش به بیمارستان مراجعه کرده، حالا کدومیکی شوهرشه و کدوم برادرش!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که در رادیو و دریا مشترک و هردو آن را دارند؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:تو زندگی و انجام کارها مستقل هستی یا وابسته به دیگران!؟ یکی از این 3 گلدان را انتخاب تا مطمئن بشی!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه کارآگاهها و باهوشا: کدومیکی از این سه تا زن، پیشخدمت نیست و یک قاتل اجیر شده است!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: تقریباً هیچ کی غیر یه نابغه نمی تونه همسر بابانوئل را تو 3 ثانیه پیدا کنه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: باهوشا بگن: بچه مال کیه!؟

شاید برایتان جالب باشد

فقط تیزبین ها تو یه نگاه عدد 1822 رو میون 1823 ها پیدا می کنن!

نکته تصویر اداره را پیدا کنی، آخر نابغه هایی!| یادت باشه حتما برا خودت اسپند دود کنی تا چشم نخوری!

اگه فکر می کنی خدای ریاضیاتی، با حرکت دادن دو چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کن!

یه میوه را انتخاب کن: از چه رفتار یا اخلاق خودت بدت بیاد و دوست داری تغییرش بدی!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا